Výstavní výsledky

MVP České Budějovice /  07.10.-08.10.2017( CZ )
rozhodčí:  Zoja Olejnikova (UA)
třída:  veteránů

V1, BOV


Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  čestná
9,5 letý pes, v dobré kondici, výrazná ušlechtilá hlava, těsný nůžkový skus, tmavé oči, uši správně nasazené, prostorný hluboký hrudník, výrazné předhrudí, pevný a široký hřbet, úhlení hrudních i pánevních končetin v pořádku, pravidelný prostorný pohyb
V1
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  čestná
Pes ve výborné výstavní kondici, excelentní kvalita srsti vzhledem k věku, silná hlava, dobrý výraz, rovná a dostatečně silná horní linie, správná siluleta, dobrý temperament vzhledem k věku
V1
7. Bohemia Cup 2017


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  veteránů

V1, BOV, BIS veterán


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  čestná
9 years old, correct bite for the age, excellent type, very good size, could have more important head, still front and rear solid and correct, very solid topline, excellent quality of coat, movement is very good
devítiletý, správný skus vzhledem k věku, vynikající typ, velmi dobá velikost, mol by mít výraznější hlavu, solidní horní linie, vynikající kvalita srsti, pohyb je velmi dobrý
V1


MVP České Budějovice /  08.10.-09.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  veteránů

V1, BOV


Klubová výstava Kravaře /  17.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  čestná
velký mohutný pes, výborná konstituce, správný formát, dobrá hlava, správný krk, rovný hřbet, výborné předhrudí a hrudník, dobře úhlené končetiny, správný, ale nedostatečně pevný pohyb, výborná srst
V1


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  čestná
weak balance, weak in front, nice bone and substance, sized well, nice foreface, presented well
slabý balanc, slabý vpředu, skvělá kostra a stavba, dobrá velikost, skvělé čelo, skvěle prezentovaný
V2
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  čestná
masculine male, excellent type, nice head, little open eye, correct bite, could have little bit better pigmentation on mouth, strong neck, moderate angulation, OK shoulder, topline bit too soft during movement, unstable in rear, croup little steep, acceptable drive from behind, excellent coat and color, nice temperament, well handled
samčí pes výborného typu, pěkná hlava, trochu otevřené oko, mohl by mít lepší pigmentaci kolem úst, korektní skus, silný krk, dobré úhlení končetin, dobré ramena, trochu měkká horní linie v pohybu, nestabilní vzadu, strmá záď, dostačující pohyb vzadu, výborná srst a barva, pěkná povaha, dobře vedený
VD2
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
třída:  čestná
Excellent type, good proportions, nice head, could be wider in muzzle, excellent neck, chest and topline, bit short upper arm, well angulated rear, bit steep in croup, good coat, enough drive in movement
výborný typ, dobré proporce, pěkná hlava, mohl by mít širší mordu, výborný krk, hruď i horní linie, trochu kratší předloktí, dobré úhlení končetin, strmější záď, dobrá srst, dostatečně energický pohyb
V1
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  čestná
7 roční, středně vysoký, mohutný, výborná kostra, výborná susbtance, krásně řezaná hlava, výborně krojené pysky, korektní skus, plnochrupý, korektní oko a ucho, trochu kratší krk, korektní horní linie, trochu strmější vpředu, výborné zaúhlení vzadu, výborný hrudník, velmi dobrý v pohybu, trochu úzký vzadu
V1
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Kajlovec /  27.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Tatjana Bilbija-Lalicevic (BIH)
třída:  čestná
beautiful little small head, correct type, good neck, good topline, good bones, good angulation, correct in movement, correct color, but without coat
pěkná malá hlava, korketní typ, dobrý krk, dobrá horní linie, dobrá kostra, dobré úhlení končetin, dobrý pohyb, dobrá barva, bez srsti
V1


Speciální výstava Mohelnice /  29.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH) - psi, Daniele Poltri (I) - feny
třída:  čestná

nenastoupil
5. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  28.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I) - psi, Bernard Metraux (CH) - feny
třída:  čestná

nenastoupil
5. Bohemia Cup


Klubová výstava bez CAC Kravaře /  15.09.2012( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů
Čtyřletý mohutný proporcionální pes, výrazná samčí hlava, nůžkový skus, středně hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborné úhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný výborný hrudník, srst výborná ve všech parametrech, velmi vydatný a prostorný elegantní krok, výborné předvedení, varlata OK
V2


MVP Litoměřice /  26.05.-27.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (GEO)
třída:  šampionů
Hezký pes, dost. spr. proporce hlavy, trochu kratší krk, nedost. kompakt. tělo, spr. hor. i spod. linie, dobrá kostra, spr. úhlení, moc dobrá výstavní kondice, dobrý temperament a mechanika pohybu.
V2, res.CAC


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  26.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Frode Jevne (N) - psi, William Dobbin (IR) - feny
třída:  čestná
masculine male of excellent type and overall impression, strong head, very good neck and topline, very good depth of body, strong enough bone, well angulated, moves soundly from the side, narrow in front and behind, nice coat, lovely temperament, well presented
samčí pes výborného typu a celkového vzezření, silná hlava, velmi dobrý krk a horní linie, velmi dobré tělo, silná kostra, dobré úhlení končetin, pěkný pohyb ze strany, úzký chod předních i zadních končetin, pěkná srst i povaha, dobře vedený
V2
6. Newfoundland FEDCUP 2012


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  25.05.2012( CZ )
rozhodčí:  William Dobbin (IR) - psi, Frode Jevne (N) - feny
třída:  čestná
good headpiece, would like to see darker eyes, good scissors bite, corret ear shape and size, good reach of neck, good depth of chest, good lenght of legs, excelent toplenght, good angulation on the rear, good tail set and lenght, on the move he was limping
VD3
6. Newfoundland FEDCUP 2012


NVP Ostrava /  14.04.-15.04.2012( CZ )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


MVP České Budějovice /  31.03.-01.04.2012( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Glogów /  27.01.-29.01.2012( PL )
rozhodčí:  Miroslaw Redlicki (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 28.01.2012


NVP Brno /  07.01.-08.01.2012( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


NVP Rybnik /  02.10.2011( PL )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC


Speciální výstava Mohelnice /  11.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D) – psi, Søren Wesseltoft (DK) - feny
třída:  čestná
three years old big champion male, strong bones, excellent type, masculine head, correct bite, well set dark brown eyes, correct ears, good topline, deep chest, little bit short neck, strong legs, parallel standing, normal angulations, moves free, in movement high in croup, very well groomed and handeld, friendly
tříletý šampion, silná kostra, výborný typ, samčí hlava, korektní skus, dobře posazené tmavé oko, korektní ucho, dobrá horní linie, hluboký hrudník, kratší krk, silné končetiny, souběžné končetiny, normální úhlení končetin, volný pohyb, vysoká záď v pohybu, velmi dobře připraven a předveden, přátelský
V1
4. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  10.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK) – psi, Gerda Schlichting (D) - feny
třída:  čestná
nice sized male, good head, muzle could be a little bit broader, correct bite, eyes and ears, good neck and topline, good forchest, normal angulation in front and rear, moves ok seen from the side, cross over in the front, very beautiful coat, color, temperament and handling
pěkná velikost, dobrá hlava, mohl by mít lepší mordu, korektní skus, oko i ucho, dobrý krk a horní linie, dobré předhrudí, normální úhlení končetin, dobrý pohyb ze strany, kříží přední nohy, velmi pěkná srst i barva, dobře vedený, dobrý temperament
V1
4. Bohemia Cup


CACIB Uzhgorod /  14.08.2011( UA )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


CACIB Uzhgorod /  13.08.2011( UA )
rozhodčí:  Borys Aleksandrov (UA)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Veľká Ida /  23.07.-24.07.2011( SK )
rozhodčí:  Frederike Kappacher (A)
třída:  šampionů

V3


NVP Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2011( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, 5.místo BIG


Klubová výstava Kravaře /  25.06.2011( CZ )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  čestná
Velký pes, mnoho substance, typická hlava, trochu malá, středně hnědé oko, nůžkový skus, korektní nasazení ucha, výborná velikost ucha, kratší krk, strmé přední končetiny, krátké předloktí, vemi dobře vyvinutá hruď, silná horní linie, dobré úhlení zadních končetin, dobrá kvalita srsti, silný v pohybu, dobře vedený, úzký chod zadních končetin
V2


NVP Racibórz /  12.06.2011( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwycięzca, BOB, 2.místo BIG


MVP Litoměřice /  22.05.2011( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  šampionů

V3


NVP Litoměřice /  21.05.2011( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupil


CACIB Timisoara /  01.05.2011( RO )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  šampionů

V1


CACIB Central Eastern European Cup Timisoara /  30.04.2011( RO )
rozhodčí:  Ionescu Augustin (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Central Eastern European Winner, BOB


Dac Moloss Club show Timisoara /  29.04.2011( RO )
rozhodčí:  Gheorghiu Brandusa (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, Club Winner, BOS


MVP České Budějovice /  23.04.-24.04.2011( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2011( CZ )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


MVP Katowice /  18.03.-20.03.2011( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  šampionů

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 19.03.2011


Victory show Bratislava /  05.03.2011( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Košice /  18.02.-20.02.2011( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Brno /  06.02.2011( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Brno /  05.02.2011( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Trenčín /  22.01.-23.01.2011( SK )
rozhodčí:  Serge Vanzha (RUS)
třída:  šampionů

V4


NVP Olomouc /  07.01.-09.01.2011( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V3
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 08.01.2011


NVP Brno /  25.09.-26.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


Klubová výstava Kravaře /  18.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Solvi Schjelderup (N)
třída:  vítězů
výborný typ, pěkná hlava, světlé a otevřené oko, dobrý krk a horní linie, dobrá substance, mohl by mít větší předhrudí, mohl by mít lepší úhlení končetin, dobrý pohyb, uzký chod, velmi dobrá srst
V


NVP Prešov /  10.09.-12.09.2010( SK )
rozhodčí:  Massimo Inzoli (I)
třída:  šampionů

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB


MVP Debrecen /  29.08.2010( H )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Debrecen /  28.08.2010( H )
rozhodčí:  Béla P. Szabó (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 28.08.2010


MVP Uzhhorod /  22.08.2010( UA )
rozhodčí:  Momcilovic Bognic Sanja (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Uzhhorod /  21.08.2010( UA )
rozhodčí:  Igor Semenenko (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB "Black Sea Winner" /  19.07.2010( BG )
rozhodčí:  Zoran Čurčić (SER)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, Black Sea Winner


CACIB Varna /  18.07.2010( BG )
rozhodčí:  Antonio di Lorenzo (IT)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB
Cruft's kvalifikace


CAC Moldavia /  17.07.2010( MD )
rozhodčí:  Denis Kuzelj (BG)
třída:  otevřená

V1, CAC, Best dog, BOB


CAC Speciality Shows for FCI-Groups /  16.07.2010( BG )
rozhodčí:  Nemanja Jovanović (SER)
třída:  otevřená

V1, CAC


CAC Georgia /  15.07.2010( GE )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Albena II /  14.07.2010( BG )
rozhodčí:  Boris Chapiro (F)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Albena I /  13.07.2010( BG )
rozhodčí:  Ivan Dimitrov (BG)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


CAC Macedonia /  12.07.2010( MK )
rozhodčí:  Georgi Hristozov (BG)
třída:  otevřená

V1, CAC


CAC Montenegro /  12.07.2010( MNE )
rozhodčí:  Vasko Mudreša (MNT)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB "Black Sea Trophy" Constanta /  11.07.2010( RO )
rozhodčí:  Yolanda Magal (IS)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Constanta /  10.07.2010( RO )
rozhodčí:  Vasile Carol Papp (RO)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Bratislava /  16.05.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC, res.CACIB
Středovýchodoevropská výstava psů


MVP Bratislava /  15.05.2010( SK )
rozhodčí:  Oľga Kupriyanova (RUS)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
CRUFTS kvalifikace


CACIB Bar /  01.05.2010( MNE )
rozhodčí:  Nenad Marič (SRB)
třída:  mezitřída - černá

nenastoupil


CACIB Satu Mare /  18.04.2010( RO )
rozhodčí:  Anna Titz (RUS)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CACIB Satu Mare /  17.04.2010( RO )
rozhodčí:  Anatoli Zhuk (BLR)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


NVP Ostrava /  10.04.-11.04.2010( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  mezitřída

VD2


NVP Nitra /  27.03.-28.03.2010( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Katowice /  26.03.-28.03.2010( PL )
rozhodčí:  Bela Siklosi (H)
třída:  mezitřída

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 27.03.2010


MVP Prešov /  19.-21.02.2010( SK )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (CRO)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Trenčín /  23.01.-24.01.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


NVP Olomouc /  08.01.-10.01.2010( CZ )
rozhodčí:  Mgr. N. Střalková (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupil
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 09.01.2010


MVP Nitra /  06.12.2009( SK )
rozhodčí:  Inese Pablaka (LV)
třída:  mezitřída

V3


MVP Nitra /  05.12.2009( SK )
rozhodčí:  János Törok (H)
třída:  mezitřída

V4


MVP Derby Budapest /  29.11.2009( H )
rozhodčí:  David Bolens (USA)
třída:  mladých

V3


MVP Budapest /  28.11.2009( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  mladých

V4


MVP Kielce /  14.11.-15.11.2009( PL )
rozhodčí:  Elżbieta Chwalibóg (PL)
třída:  mladých

V3


NVP Zabrze /  18.10.2009( PL )
rozhodčí:  Ewa Buklad (PL)
třída:  mladých

V2


Světová výstava Bratislava /  08.10.-11.10.2009( SK )
rozhodčí:  Ronald H. Menaker (USA) - psi, Barbara Müller (CH) - feny
třída:  mladých

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.10.2009


CVP Bratislava /  09.-10.10.2009( SK )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  mladých

V1, CAJC
II. FCI skupina vystavuje v pátek 09.10.2009


NVP Rybnik /  04.10.2009( PL )
rozhodčí:  Zbigniew Ostrowski (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży


NVP Prešov /  26.09.-27.09.2009( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Vítěz Slovenska mladých 2009


Klubová výstava Kravaře /  19.09.2009( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mezitřída
Mocná kostra, dobré proporce, malý výstupek na nose, dobrý chrup, dobrá horní i dolní linie, úzký hrudník, dobře úhlené končetiny, vybočené přední nohy, dobrá srst i barva, volný v pohybu, výborný pohyb.
VD3


NVP Chorzów /  13.09.2009( PL )
rozhodčí:  Marcin Sudol (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


Klubová výstava Poniklec /  12.09.2009( SK )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  mezitřída

V2


MVP Bratislava /  16.08.2009( SK )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  15.08.2009( SK )
rozhodčí:  Béla Siklosi (H)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  06.06.-07.06.2009( SK )
rozhodčí:  Csaba Zsolt Lokodi (RO)
třída:  mladých

V2


NVP Senec /  05.06.2009( SK )
rozhodčí:  Imrich Sopko (SK)
třída:  mladých

V2


Speciální výstava Hradec nad Moravicí /  31.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (E) - psi, Joao Vasco Pocas (P) - feny
třída:  mladých
Typický pes identické třídy. Líbilo by se rozhodčímu, kdyby měl více celkové mohutnosti. Dobrý poměr mezi mozkovnou a čumákem. Oči by mohly být tmavší, ale ještě jsou typické pro tuto rasu. Mohl by mít lepší zaúhlení předních končetin. Dobrá kvalita srsti. Horní linie hřbetu by mohla být pevnější. Výborná žebra. Záď trochu kratší, ale správné zaúhlení zadních končetin. Volný pohyb. Líbilo by se rozhodčímu, kdyby měl více sebejistoty.
VD
3. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  30.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Rafael Malo Alcrudo (E) - feny
třída:  mladých
11 měsíců, korektní typ, silný pes, pěkná barva, morda je delší, správné oči, dobré uši, krk by mohl být delší, korektní hřbetní linie vzhledem k věku, pěkné plece, korektní hrudník, mohlo by být lepší úhlení zad. končetin, v předu je úzký, dobré zuby a srst, našlapuje úzce, mohl by být vitálnější pohyb.
VD
3. Newfoundland Fed Cup


MVP Litoměřice /  23.05.-24.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých
11 měs. pes, mírně delšího formátu, hlava úměrná věku, zatím s výr. čelem, dobré oko, slabší hrudník, tím i pohyb hrudních končetin.
VD3


MVP Budapest /  16.05.2009( H )
rozhodčí:  Fred Peddie (CAN)
třída:  mladých

VD3


MVP Bratislava /  10.05.2009( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

VD2


MVP Bratislava /  09.05.2009( SK )
rozhodčí:  Běla Sochorová (CZ)
třída:  mladých

VD1
Cruft´s kvalifikácia 2010


MVP Praha /  02.05.-03.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Brigitte Gothen (DK)
třída:  mladých
11-měsíční, dobrá velikost, nadějná hlava s krásným výrazem a pěkným okem, korektní skus, nadějný hrudník, trochu užší fronta, dobrá hloubka hrudníku, trochu strmější v ramenou, dostatečné úhlení zadních končetin, dobrý pohyb trochu svázaný vzadu, korektní ocas a srst.
V2


MVP Opole /  25.04.-26.04.2009( PL )
rozhodčí:  Galina Zhuk (BY)
třída:  mladých

V2


NVP Ostrava /  04.04.-05.04.2009( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

VD1


NVP Nitra /  28.03.-29.03.2009( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

VD4


NVP Kiskunfélegyháza /  22.03.2009( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  mladých

V3


MVP Brno /  08.02.2009( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  dorost

nenastoupil


MVP Brno /  07.02.2009( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  dorost

nenastoupil
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 07.02.2009, Cruft´s qualification 2010


MVP Trenčín /  24.01.-25.01.2009( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  dorost

VN1


NVP Olomouc /  09.01.-11.01.2009( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  dorost
Dostatečně pevný, výborná hlava, měkčí nadprstí.
VN2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.01.2009


MVP Nitra /  01.11.-02.11.2008( SK )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  štěňat

VN1


NVP Brno /  18.10.-19.10.2008( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (CZ)
třída:  štěňat
4,5 měs. černý pes, výborná velikost, výborná konstituce, výborný krk, vybočené tlapky př. konč., výborný hrudník, správné úhlení zad. k., pohyb odpovídá věku.
VN1


Evropská výstava Budapest /  03.10.-05.10.2008( H )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H) - psi, Edh Kenneth (S) - feny
třída:  štěňat

nenastoupil
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.10.2008


Klubová výstava CAC Mohelnice /  21.09.2008( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL) - psi, John Jakobsen (N) – feny
třída:  štěňat
Dobře stavěný pes, dobré kosti, pěkná typová hlava, pravidelný skus, dobře značený stop, dobrá délka krku, hluboký hrudník, pěkná linie hřbetu, dobřé úhlení končetin.
VN2
3. Bohemia Cup


Klubová výstava CAC Mohelnice /  20.09.2008( CZ )
rozhodčí:  John Jakobsen (N) – psi, Waldemar Mrowiec (PL) – feny
třída:  štěňat
nice puppy, excellent head, bit round eyes, excellent body and bone, good movements, a bit unstable back movements
VN1, Nejlepší puppy
3.Bohemia Cup


Klubová výstava Poniklec /  13.09.2008( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  štěňat

VN1