Show results

MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
judge:  Anna Bogucka (PL)
class:  open

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
judge:  Viktor Shiyan (UA)
class:  open

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
judge:  Svend Lovendskjaer (DK)
class:  open

V3
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
judge:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
class:  open

V1, CAC
IV.uzávěrka 16.05.2016


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
judge:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
class:  open

nenastoupila


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
judge:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
class:  open

V


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
judge:  Sean Delmar (IRL)
class:  intermediate

nenastoupila


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
judge:  Vladimír Javorčík (SK)
class:  intermediate

nenastoupila


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
judge:  Andraš Polgár (SRB)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
judge:  Sergej Vanža (SK)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
judge:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
class:  intermediate

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Szilvásvárad /  16.05.2016( H )
judge:  Lloyd Amodei (USA)
class:  junior

V2


MVP Szilvásvárad /  15.05.2016( H )
judge:  Steven D. Gladstone (USA)
class:  junior

V2


MVP Szilvásvárad /  14.05.2016( H )
judge:  Miguel Ángel Martínez (ARG)
class:  junior

V1, CAJC


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
judge:  Vladimír Piskay (SK)
class:  junior

V1, CAJC


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
judge:  Sergej Vanzha (SK)
class:  junior

V2


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
judge:  Tibor Havelka (SK)
class:  junior

V2


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
judge:  Bo Skalin (S)
class:  junior

V3


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
judge:  Serghei Volinets (MD)
class:  junior

V1, CAJC


MVP Bratislava /  25.10.2015( SK )
judge:  Alexey Belkin (RUS)
class:  junior

V1, CAJC


MVP Bratislava /  24.10.2015( SK )
judge:  Fabrizio La Rocca (I)
class:  junior

V2


Klubová výstava Plášťovce /  19.09.2015( SK )
judge:  Vladimír Javorčík (SK)
class:  puppy

VN1


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  18.04.2015( SK )
judge:  Jaroslav Matyáš (SK)
class:  baby

VN1