Show results

Světová výstava Leipzig /  09.11.-12.11.2017( D )
judge:  Hassi Assenmacher-Feye (D) - psi, Rafael de Santiago (PR) - feny
class:  open

V2, VDH-R-Ch
II. FCI skupina vystavuje v neděli 12.11.2017, IV.uzávěrka 6.10.2017


NVP Turija /  01.10.2017( SRB )
judge:  Antonio Di Lorenzo (I)
class:  champion

V1, CAC, BOB


MVP Bačka Topola /  30.09.2017( SRB )
judge:  Sándor Zsolt Szabo (H)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Osijek /  23.09.2017( HR )
judge:  Jasna Matejčić (HR)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


NVP Vukovar /  22.09.2017( HR )
judge:  Alla Filatova (RUS)
class:  open

V1, CAC, BOB, BIG, 3.místo BIS


MVP Nitra /  17.09.2017( SK )
judge:  Gabriela Ridarčíková (SK)
class:  champion

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  16.09.2017( SK )
judge:  Sergej Vanža (SK)
class:  champion

V2, res.CAC, res.CACIB


CACIB Karlovac /  10.09.2017( HR )
judge:  Igor Mioč (HR)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Karlovac /  09.09.2017( HR )
judge:  Cristian Stefanescu (RO)
class:  champion

V1


NVP Kecskemét - dopoledne /  02.09.2017( H )
judge:  Sándor Szabo (H)
class:  champion

V1, CAC, BOB


NVP Kecskemét - odpoledne /  02.09.2017( H )
judge:  Jeane Lawless (IRL)
class:  champion

V1, CAC, BOB, BIG, BIS, 2.místo SUPER BIS


MVP Ohrid /  08.08.2017( MK )
judge:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
class:  open

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Ohrid /  07.08.2017( MK )
judge:  Alexej Belkin (RUS)
class:  open

V1, CAC, CACIB, Cruft's qualification, BOB


MVP Ohrid /  06.08.2017( MK )
judge:  Metodija Zafirovski (MK)
class:  open

V1, CAC, res.CACIB


MVP Ohrid /  05.08.2017( MK )
judge:  István Orcsik (SRB)
class:  open

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Cetinje /  02.08.2017( MNE )
judge:  Nenad Katanic (SRB)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Cetinje /  01.08.2017( MNE )
judge:  Vojislav Brajovic (MNE)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
judge:  Anna Bogucka (PL)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
judge:  Viktor Shiyan (UA)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
judge:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
class:  open

V4
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
judge:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
class:  open

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Rzeszów /  20.05.-21.05.2017( PL )
judge:  Tomasz Borkowski (PL)
class:  open

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 20.05.2017


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
judge:  Pettkó Csaba (H)
class:  champion

V1, CAC, res.CACIB


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
judge:  István Csépai (H)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
judge:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
class:  winner
almost 3 years old, still corect bite, very small eyes, small sized dog, very compact, nice bone for the size, a bit long, sufficient angulation front and rear, excellent coat, croup is a bit short, tail in movement is carried a bit high, the movement is very easy, nice to watch
3 roky starý, stále správný skus, velmi malé oči, pes malé velikosti, velmi kompaktní, skvělá kostra k velikost, lehce delší, dostatečné úhlení vpředu a vzadu, vynikající srst, záď lehce kratší, ocas při pohybu vysoko, pohyb je uvolněný a pěkný na pohled
V2, res. CAC


NVP Mosonmagyaróvár /  23.04.2017( H )
judge:  Anikó Istvánné Juhász (H)
class:  open

V1, CAC, BOB, 2.místo BIG


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
judge:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
class:  champion

V3


OVP Vlčkovce /  14.04.2017( SK )
judge:  Vladimír Javorčík (SK)
class:  champion

V1, Víťaz triedy, Oblastný víťaz, 3.místo Najlepší dospelý pes


NVP Bekescaba /  02.04.2017( H )
judge:  Péter Harsányi (H)
class:  champion

V1, CAC, BOB, BIG


NVP Bekescaba /  01.04.2017( H )
judge:  Zoltán Baffia (H)
class:  champion

V1, CAC, BOB


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
judge:  Svend Lovenkjaer (DK)
class:  champion

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


NVP Bratislava /  19.02.2017( SK )
judge:  Jaroslav Matyáš (SK)
class:  champion

V1, CAC


Šampion šampionů Praha /  21.01.2017( CZ )
judge:  Catalan Luís Manuel Calado (P)
class: 

postoupil


MVP České Budějovice /  08.10.-09.10.2016( CZ )
judge:  Sergej Vanža (SK)
class:  champion

V1, CAC


CACIB Bačka Topola /  02.10.2016( SRB )
judge:  Marta Šipoš (SRB)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


CAC Turija /  01.10.2016( SRB )
judge:  Falk Siewert (D)
class:  champion

V1, CAC, BOB


CACIB Karlovac /  25.09.2016( HR )
judge:  Eytan Hendel (IL)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, 3.místo BIS


CACIB Karlovac /  24.09.2016( HR )
judge:  Vibor Jezek (HR)
class:  champion

V1, CAC, res.CACIB


MVP Kecskemét /  17.09.2016( H )
judge:  Tibor Havelka (SK)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Kecskemét /  16.09.2016( H )
judge:  Tapio Eerola (FIN)
class:  open

V1, CAC, CACIB, BOB


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
judge:  Andraš Polgár (SRB)
class:  champion

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
judge:  Sergej Vanža (SK)
class:  champion

V1, CAC, res.CACIB


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
judge:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Mladá Boleslav /  13.08.-14.08.2016( CZ )
judge:  Miroslav Václavík (CZ)
class:  champion

V2, res.CAC


MVP Velká Ida /  03.07.2016( SK )
judge:  Sergej Vanzha (SK)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOS


NVP Velká Ida /  02.07.2016( SK )
judge:  Vladimír Piskay (SK)
class:  champion

V1, CAC, BOB


MVP Brno /  18.06.-19.06.2016( CZ )
judge:  František Šimek (CZ)
class:  open

V2


MVP Nitra /  12.06.2016( SK )
judge:  Dušan Paunovič (SRB)
class:  champion

V1, CAC
IV.uzávěrka 25.5.2016


NVP Nitra /  10.06.2016( SK )
judge:  Nikola Smolic (HR)
class:  champion

V2, res.CAC
IV.uzávěrka 25.5.2016


MVP Budapest /  05.06.2016( H )
judge:  Lisbeth Mach (CH)
class:  open

V1, CAC, CACIB


MVP Budapest /  04.06.2016( H )
judge:  Igor Mioc (HR)
class:  open

V2, res.CAC


MVP Budapest /  03.06.2016( H )
judge:  Dr.Katalin Balogh (H)
class:  open

V1, CAC, res.CACIB


MVP Litoměřice /  28.05.-29.05.2016( CZ )
judge:  Otakar Vondrouš (CZ)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOS


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
judge:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
class:  open
nice quality male, topline could be stronger, excellent bone, good head and eye expression, nice foreface, could be slightly taller, moving quite freely, handled well
pes skvělé kvality, hřbetní linie by mohla být silnější, vynikajcí kostra, dobrá hlava a oční výraz, skvělé čelo, mohl by být lehce vyšší, pohyb poměrně volný, dobře zvládnutý
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
judge:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
class:  open
excellent type, well matured for his age, good size, masculine head, correct bite, nice eye, excellent neck, moderate angulated, well layed shoulder, correct movement for his age, typical for breed, excellent bone and feet, excellent coat and color, nice temperament, well hanedled
výborný typ, dobře vyvinutý vzhledem k věku, dobrá velikost, samčí hlava, korekntí skus, pěkné oko, výborný krk, dobré úhlení končetin, dobře nasazené ramena, korektní pohyb typický pro rasu, výborná kostra a končetiny, výborná srst a barva, pěkné povaha, dobře vedený
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Szilvásvárad /  16.05.2016( H )
judge:  Lloyd Amodei (USA)
class:  intermediate

V2, res.CAC


MVP Szilvásvárad /  15.05.2016( H )
judge:  Steven D. Gladstone (USA)
class:  intermediate

V2, res.CAC


MVP Szilvásvárad /  14.05.2016( H )
judge:  Miguel Ángel Martínez (ARG)
class:  intermediate

V2, res.CAC


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
judge:  Vladimír Piskay (SK)
class:  champion

V2, res.CAC, res.CACIB


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
judge:  Sergej Vanzha (SK)
class:  champion

V1, CAC, Víťaz Slovenska 2016, BOS


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
judge:  Bernard Pouvesle (F)
class:  intermediate

V2, res.CAC


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
judge:  Bo Skalin (S)
class:  champion

VD2


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
judge:  Serghei Volinets (MD)
class:  champion

V2, res.CAC


NVP Katowice /  20.03.2016( PL )
judge:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
class:  intermediate

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


NVP Katowice /  19.03.2016( PL )
judge:  Iwona Magdziarska (PL)
class:  intermediate

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


MVP Pécs /  13.03.2016( H )
judge:  Alfonso Thovar Del Solar (E)
class:  open

V1, CAC


MVP Pécs /  12.03.2016( H )
judge:  Dr. Otto Schimpf (A)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Celje /  21.02.2016( SLO )
judge:  Refet Hadžić (BIH)
class:  intermediate

V1, CAC


CACIB Celje /  20.02.2016( SLO )
judge:  Tibor Havelka (SK)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Brno /  07.02.2016( CZ )
judge:  Miroslav Václavík (CZ)
class:  intermediate

VD3


MVP Brno /  06.02.2016( CZ )
judge:  František Šimek (CZ)
class:  intermediate

V2


MVP Nitra /  17.01.2016( SK )
judge:  László Erdos (H)
class:  intermediate

V2, res.CAC


MVP Nitra /  16.01.2016( SK )
judge:  Gabriela Ridarčíková (SK)
class:  intermediate

V1, CAC


NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
judge:  František Šimek (CZ)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Nitra /  29.11.2015( SK )
judge:  Mića Mladenović (RS)
class:  intermediate

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  28.11.2015( SK )
judge:  Beata Petkevica (LV)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Bratislava /  25.10.2015( SK )
judge:  Alexey Belkin (RUS)
class:  intermediate

V1, CAC, res.CACIB


MVP Bratislava /  24.10.2015( SK )
judge:  Fabrizio La Rocca (I)
class:  intermediate

V1, CAC


Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
judge:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
class:  intermediate
Correct type and proportions, medium strong, nice head, excellent neck and chest, strong topline, needs more angulation in rear, more muscle, good tail and coat, correct in movement
korektní typ a proporce, středně silný, pěkná hlava, výborný krk a hrudník, silná horní linie, potřebuje lepší úhlení zadních končetin, více svalstva, dobrý ocas a srst, korektní pohyb
V1, CAC
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
judge:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
class:  intermediate
16 měsíční, nižší, trochu kratší, průměrná kostra, plnochrupý, skus korektní, pěkně řezaná hlava, pěkně krojené pysky, hlava menší, proporce k tělu, korektní oko a ucho, elegantní krk, korektní horní linie, strmější zepředu, volnější loket, dobře zaúhlen vzadu, mohl by mít trochu více substancí, korektní mechanika pohybu
V2, res.CAC
6. Bohemia Cup


MVP Mladá Boleslav /  29.08.-30.08.2015( CZ )
judge:  Jaroslav Matyáš (SK)
class:  junior

V1, CAJC, BOJ


MVP Velká Ida /  05.07.2015( SK )
judge:  Erdös László (H)
class:  junior

V1, CAJC


NVP Velká Ida /  04.07.2015( SK )
judge:  Pettkó Csaba (H)
class:  junior

V1, CAJC, Víťaz Slovenska mladých, Junior BIG, Junior BIS


MVP Brno /  27.06.-28.06.2015( CZ )
judge:  Igor Selimovič (HR)
class:  junior

V1, CAJC, BOJ


MVP Nitra /  06.06.2015( SK )
judge:  Vladimír Javorčík (SK)
class:  junior

V1, CAJC, Junior BOB, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2015


NVP Nitra /  05.06.2015( SK )
judge:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
class:  junior

V1, CAJC, Junior BOB


Klubová výstava Kajlovec /  01.05.2015( CZ )
judge:  Miroslav Václavík (CZ)
class:  junior
jedenácti měsíční dobře stavěný pes, velice pěkně modelovaná hlava, tlama čtvercová, správný skus, správný hrudník, nepatrně užší pohyb vzadu
V1, CAJC, BOJ


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  18.04.2015( SK )
judge:  Jaroslav Matyáš (SK)
class:  junior

V1, CAJC


MVP Nitra /  28.02.2015( SK )
judge:  Otakar Vondrouš (CZ)
class:  junior

V1, CAJC