Show results

MVP Poznań /  22.10.2017( PL )
judge:  Sunčica Lazić (SRB)
class:  champion

V3


MVP Poznań /  21.10.2017( PL )
judge:  Iwona Matuszewska (PL)
class:  champion

V4


Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
judge:  Gerda Schlichting (D)
class:  champion

V
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
judge:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
class:  champion

V4


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
judge:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Sopot /  06.08.2017( PL )
judge:  Luis Pinto Teixeira (P)
class:  champion

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Sopot /  05.08.2017( PL )
judge:  Petr Řehánek (CZ)
class:  champion

V2, res.CACIB


MVP Kaliningrad /  01.07.-02.07.2017( RUS )
judge:  L.V.Ivanova (RUS)
class:  champion

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Kolobrzeg /  24.06.-25.06.2017( PL )
judge:  Gabriela Ridarčíková (SK)
class:  champion

V1, CWC, CACIB, BOS


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
judge:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
class:  champion

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
judge:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
class:  champion

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


NVP Grudziadz II.FCI skupina (PL) /  29.04.2017( PL )
judge:  Lilianna Bachurzewska (PL)
class:  champion

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


NVP Grudziadz (PL) /  29.04.2017( PL )
judge:  Anna Bogucka (PL)
class:  champion

V1, CWC, Zwyciezca, BOS


MVP Chemnitz /  08.04.-09.04.2017( D )
judge:  Rony Doedijns (NL)
class:  champion

V1, VDH-Ch-A


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
judge:  Svend Lovenkjaer (DK)
class:  champion

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Zielona Góra /  04.03.-05.03.2017( PL )
judge:  Piotr Król (PL)
class:  champion

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.03.2017


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
judge:  Petr Řehánek (CZ)
class:  champion

V3


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
judge:  Erwin Deutscher (D)
class:  champion

V3


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
judge:  Naděžda Střalková (CZ)
class:  winner

V1, CAC


NVP Brno /  24.09.-25.09.2016( CZ )
judge:  Tibor Havelka (SK)
class:  winner

nenastoupil


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
judge:  Daniele Poltri (I)
class:  champion

V3


NVP Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2016( CZ )
judge:  Vladimír Adlt (CZ)
class:  open

V2, res.CAC


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
judge:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
class:  winner
good sized dog, good bone and substance, not moving well today, could be a little tighter in front, nice depth of chest, good rear angulation, handled well
pes dobré velikosti, dobrá kostra a stavba, dnes špatný pohyb, vpředu by mohl být lece pevnější, skvělá hloubka hrudi, dobré zadní úhlení, dobře zvládnutý
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
judge:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
class:  winner
strong male, excellent body, deep and spacious chest, excellent high, masculine head of correct proportions, correct bite, little straight shoulder, well angulated, strong topline, acceptable movement, would like to see much more drive from behind, excellent coat and color, nice temperament, well handled
silný pes výborné stavby, hluboký a prostorný hrudník, výborná výška, samčí hlava korektních proporcí, korektní skus, trochu strmá ramena, dobré úhlení končetin, silná horní linie, přijatelný pohyb, mohl by mít větší záběr zadních končetin, výborná srst a barva, pěkná povaha, dobře vedený
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
judge:  Bernard Pouvesle (F)
class:  champion

V2, res.CAC


MVP Opole /  23.04.-24.04.2016( PL )
judge:  Lyudmila Tchistiakova (RUS)
class:  champion

V


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
judge:  Victor Lobakin (AZ)
class:  champion

V


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
judge:  Tibor Havelka (SK)
class:  winner

V3


MVP Drzonków /  05.03.-06.03.2016( PL )
judge:  Jaroslaw Grunt (PL)
class:  champion

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 05.03.2016


NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
judge:  František Šimek (CZ)
class:  open

VD3


NVP Swiebodzice /  6.12.2015( PL )
judge:  Boguslaw Chmiel (PL)
class:  intermediate

V2


MVP Poznań /  08.11.2015( PL )
judge:  Waldemar Mrowiec (PL)
class:  intermediate

V2


MVP Poznań /  07.11.2015( PL )
judge:  Refet Hadzic (BA)
class:  intermediate

V1, CWC


MWP Wroclaw /  26.09.-27.09.2015( PL )
judge:  Miroslaw Redlicki (PL)
class:  intermediate

V2


Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
judge:  Angel Maestro Lafuente (E)
class:  intermediate

V1, CWC


MVP Sopot /  22.08.-23.08.2015( PL )
judge:  Malgorzata Halas (PL)
class:  intermediate

1


NVP Mladá Boleslav /  18.07.-19.07.2015( CZ )
judge:  Viktor Lobakin (KZ)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Brno /  27.06.-28.06.2015( CZ )
judge:  Igor Selimovič (HR)
class:  intermediate

V1, CAC


MVP Leszno /  30.05.-31.05.2015( PL )
judge:  Nicola Imbimbo (I)
class:  intermediate

V2


MVP Lodz /  02.05.-03.05.2015( PL )
judge:  Olga Dolejšová (CZ)
class:  junior

VD4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.5.2015


MVP Opole /  25.04.-26.04.2015( PL )
judge:  Petru Muntean (RO)
class:  junior

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
judge:  Birgitte Gothen (DK)
class:  junior

V2


MVP Drzonków /  07.03-08.03.2015( PL )
judge:  Jan Gajewski (PL)
class:  junior

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 7.3.2015


NVP Bydgoszcz /  14.02.-15.02.2015( PL )
judge:  Nenad Matejevic (SRB)
class:  junior

V3


NVP Glogów /  25.01.2015( PL )
judge:  Jaroslaw Grunt (PL)
class:  junior

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
judge:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
class:  junior

VD
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


MVP Poznań /  19.10.2014( PL )
judge:  Anna Bogucka (PL)
class:  junior

V2


MVP Poznań /  18.10.2014( PL )
judge:  Zbigniew Ostrowski (PL)
class:  junior

VD2


Klubová výstava Slesin /  06.09.2014( PL )
judge:  Anne Springthrope (UK), Anna Rusinowska (PL) - štěně, dorost, veterán
class:  puppy

VN1, Najlepsze szczenie


MVP Sopot /  23.08.-24.08.2014( PL )
judge:  Krystyna Opara (PL)
class:  puppy

VN1, Najlepsze szczenie


NVP Chojnice 2.FCI skupina /  26.07.2014( PL )
judge:  Jadwiga Niciewicz (PL)
class:  puppy

VN1, Najlepsze szczenie


MVP Leszno /  31.05.-01.06.2014( PL )
judge:  Malgorzata Halas (PL)
class:  baby

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie