Výstavní výsledky

Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  vítězů
6,5 letý pes, elegantní stavby, ušlechtilá hlava, nůžkový skus, tmavé oči, uši správně nasazené, prostorná čenichová partie, svalnatý krk, prostorný hluboký hrudník, pevný hřbet, ocas správně nasazen, správné délky, úhlení hrudních i pánevních končetin v pořádku, prostorný pravidelný pohyb, hezky se předvádí
V2, res.CAC
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  vítězů
Excelentní typ, správná velikost, dobrá srst a výstavní kondice, excelentní proporce těla a hrudní koš, excelentní typ a proporce hlavy, milý a typický výraz, správný front, dobré úhlení a nasazení ocasu, dostatečný temperament
V2, res.CAC
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Pottendorf /  09.10.2016( A )
rozhodčí:  Anne Springthorpe (GB)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP České Budějovice /  08.10.-09.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

nenastoupil


Klubová výstava Kravaře /  17.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  vítězů
pětiletý středně velký elegantní pes, výborná konstituce, správný formát, výborný tvar hlavy, správný krk, výborné předhrudí a hrudník, výborně úhlené končetiny, trochu užší pohyb zadních končetin, výborná srst a temperament
V2, res. CAC


KV Dolní Benešov /  04.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  vítězů

V1, VT, KV


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC


Speciální výstava Paaren im Glien /  25.06.2016( D )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  šampionů

V1, VDH/DNK-Ch-A, CAC, BOB


MVP Nitra /  11.06.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2016
IV.uzávěrka 25.5.2016


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  otevřená
nice quality male, good bone and substance, good low hock - givin nice drive from the rear, nice reach in front, topline could be a little stronger, nice head and balance, good strong foreface, good sized eye, well placed ears, well handled, well presented
pes skvělé kvality, dobrá kostra a stavba, dobré dolní hlezno - dodává dobrý pohyb zadní části, dobrý dosah předku, hřbetní linie by mola být lehce silnější, skvělá hlava a balanc, dobré silné čelo, oči dobré velikosti, dobře posazené uši, dobře zvládnutý, dobře prezentovaný
V4
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  otevřená
excellent type, masculine outline, strong masculine head of correct proportions, little open eye, good depth of muzzle, little wrinkels on muzzle, correct bite, well layed shoulder, excellent angulation, bone and feet, moves very nice from the side, little narrow behind and front, nice topline, excellent coat and color, nice temperament, well handled
výborný typ, samčí výraz, silná smačí hlava korektních proporcí, trochu otevřené oko, dobrá délka mordy, vrásky na mordě, korektní skus, dobře nasazené ramena, výborné úhlení končetin, kostra a končetiny, velmi pěkný pohyb ze strany, trochu užší chod zadních i předních končetin, pěkná horní linie, výborná srst a barva, pěkná povaha, dobře vedený
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Lodz /  14.05.-15.05.2016( PL )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOS


21. Slezská výstava psů Hlučín /  07.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  vítězů

V1, VT, KV


NVP Grosseto /  01.05.2016( I )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, Nejlepší pes, BOB, BIG, BIS


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca Klubu, BOS


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


MVP Brno /  07.02.2016( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Brno /  06.02.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Praha /  31.10.2015( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
třída:  vítězů
Excellent type, lovely head and expression, very nice neck and topline, good chest, bit free elbows, well angulated, good coat, bit close in hooks in movement
výborný typ, krásná hlava a výraz, velmi pěkný krk a horní linie, dobrý hrudník, volnější lokty, dobré úhlení končetin, dobrá srst, užší pohyb vzadu
V3
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  vítězů
4 roční, středně vysoký, výborná substance, výborný formát, výborná kostra, krásně řezaná hlava, perfektně krojené pysky, korektní skus, plnochrupý, trochu světlejší oko, korektní ucho, elegantní krk, korektní horní linie, trochu strmější vpředu, korektně zaúhlen vzadu, výborný hrudník, pohyb je trochu užší vzadu, velmi dobrý v pohybu
V3
6. Bohemia Cup


Speciální výstava Treuen /  16.08.2015( D )
rozhodčí:  Karin Traushnig-Payer (A)
třída:  šampionů

V3


Speciální výstava Treuen /  15.08.2015( D )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  šampionů

VD2


Speciální výstava Haibach ob der Donau /  31.05.2015( A )
rozhodčí:  Gregory Szynskie (USA) - psi+BOB, Sulie Greendale-Paveza (USA) - feny
třída:  šampionů

V
9. Newfoundland FEDCUP 2015


Klubová výstava Haibach ob der Donau /  30.05.2015( A )
rozhodčí:  Sulie Greendale-Paveza (USA) - psi+BOB, Gregory Szynskie (USA) - feny
třída:  šampionů

VD
9. Newfoundland FEDCUP 2015


Klubová výstava Kajlovec /  01.05.2015( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  vítězů
čtyřletý pes se silnou kostrou v dobré kondici, výrazná samčí hlava, perfektní chrup, široká spodní čelist, nepatrně volnější víčko, správné ucho, dobře nasazený krk, prostorný hrudník i předhrudí, správné úhení, korektní nesený ocas, nepatrně užší pohyb vzadu
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
rozhodčí:  Birgitte Gothen (DK)
třída:  šampionů

V4


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  18.04.2015( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Ostrava /  11.04.-12.04.2015( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, 5.místo BIG


Speciální výstava Attendorn /  05.04.2015( D )
rozhodčí:  Frode Jevne (N) - psi, Bonka Georgieva (BG) - feny
třída:  šampionů

V3


Speciální výstava Attendorn /  04.04.2015( D )
rozhodčí:  Bonka Georgieva (BG) - psi, Frode Jevne (N) - feny
třída:  šampionů

V3


MVP Katowice /  20.03.-22.03.2015( PL )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.3.2015


MVP Brno /  08.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Brno /  07.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V3


NVP Brno /  03.01.-04.01.2015( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


NVP Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Luděk Novák (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS
II.FCI skupina vystavuje v neděli 26.10.2014


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  otevřená

V
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


Klubová výstava Kajlovec /  27.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Tatjana Bilbija-Lalicevic (BIH)
třída:  vítězů
very nice type, excellent head, good size, little too much skin in the nose, good neck, good topline, strong bones, tail is correct high, very good angulation, very nice in movement
velmi pěkný typ, výborná hlava, dobrá velikost, trochu více kůže na nosu, dobrý krk, dobrá horní linie, silná kostra, dobře nasazený ocas, velmi dobré úhlení končetin, velmi pěkný pohyb
V2, res. CAC


MVP České Budějovice /  20.09.-21.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


Speciální výstava Praha-Džbán /  07.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Antonella Residori (I) - psi, Antonín Tománek (CZ) - feny + BOB
třída:  vítězů
6 years, match in type, masculine, strong, nice head, typical expression, correct bite, the lips a bit heavy, nice backline, correct tail, nice fit, balanced angulation between the front and rear, nice temperament, nice movement with balanced reach and drive
V3
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  06.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ) - psi, Antonella Residori (I) - feny + BOB
třída:  vítězů
souměrný ušlechtilý pes, výborného typu, mohutná typická hlava, výborný krk, dobře uložené lopatky, znatelný kohoutek, korektně postavené hrudní končetiny, dobře uzavřené tlapky, silný trup, s prostorným hrudníkem, bedra osvalená, záď korektní, ocas dobře nasazený i nesený, výrazně zaúhlené končetiny, lehce výtačí tlapky pánevní, dobře předvedený
V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Treuen /  03.08.2014( D )
rozhodčí:  Atilla Soos (H)
třída:  šampionů

V4


Speciální výstava Treuen /  02.08.2014( D )
rozhodčí:  Brigite Greissler (D)
třída:  šampionů

V3


KV Hlučín /  10.05.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  vítězů

V1, VT, KV


MVP Brno /  23.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergii Slukin (UA)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Brno /  22.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Nürnberg /  11.01.-12.01.2014( D )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A, res.CAC, res.CACIB


MVP Kielce /  09.11.-10.11.2013( PL )
rozhodčí:  Jens Utke Ramsing (DK)
třída:  otevřená

V2


MVP Praha /  03.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  otevřená
2,5 letý pes, samčí hlava, dostatečný čenich, výrazný stop, správná délka krku, správná šířka i hloubka hrudníku, silné pánevní končetiny, pěkný prostorný pohyb, velmi pěkně předvedený.
V3


MVP Praha /  02.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


MVP Bratislava /  27.10.2013( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Bratislava /  26.10.2013( SK )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


Klubová výstava Pottendorf /  20.10.2013( A )
rozhodčí:  Lida Meirlaen (F)
třída:  otevřená

V2, res.CACA


Finále 5.Bohemia Cup 2013 /  29.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH), Daniele Poltri (I)
třída: 

2.místo


Speciální výstava Mohelnice /  29.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH) - psi, Daniele Poltri (I) - feny
třída:  vítězů
zweiundhlabjahrige kraftige Rude, kraftige Scherengebiss, maskuline Kopf, gut geschnitene braune Auge, guten Ohrenansatz, gut entwickelte Brustbreite und tiefe, vorzuglich Winkelung, freie Bewegung, vorzugliche Rutehaltung, sehr gepflegtes Haarkleid, vorzugliches Wessen
dvou a půl letý pes, silný nůžkový skus, samčí hlava, pěkné hnědé oko, dobře nasazené ucho, dobře vyvinutá šířka a hloubka hrudníku, výborné úhlení, volný pohyb, ukázkově nesený ocas, dobře pečovaná srst, skvělá povaha
V1, CAC
5. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  28.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I) - psi, Bernard Metraux (CH) - feny
třída:  vítězů
excellent head, male, correct skull and muzzle, correct scissors bite and teeth, good pigment, correct lips, correct eyes and ears, correct neck, excellent body, correct topline, good bones, correct tail, correct angulation in front and behind, correct coat and undercoat, excellent movement, typical of the breed, excellent
výborná samčí hlava, správná lebka a čenich, správný nůžkový skus a zuby, dobrý pigment, správné pysky, správné oči a uši, správný krk, výborné tělo, správná horní linie, dobré kosti, správný ocas, správné úhlední vpředu a vzadu, správná srst a podsada, výborný pohyb, typický pro plemeno, výborný
V2, res.CAC
5. Bohemia Cup


Klubová výstava Praha-Džbán /  15.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ) - psi, Anna Nalazek (PL) - feny+BOB
třída:  otevřená

V1, CAC, Klubový vítěz
Klubová výstava Novofundlandklubu


Klubová výstava Praha-Džbán /  14.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Anna Nalazek (PL) - psi, Miroslav Václavík (CZ) - feny+BOB
třída:  otevřená

V2, res.CAC
Klubová výstava Novofundlandklubu


KV Dolní Benešov /  01.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená

V1, VT, KV, Nejlepší pes, Vítěz krajské výstavy Dolní Benešov


MVP Bratislava /  18.08.2013( SK )
rozhodčí:  György Hartmann (H)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Bratislava /  17.08.2013( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Kościelisko-Kiry /  03.08.-04.08.2013( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 03.08.2013


Speciální výstava Treuen /  14.07.2013( D )
rozhodčí:  Ingo Buchholz (D)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A, CAC, BOB


Speciální výstava Treuen /  13.07.2013( D )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH)
třída:  otevřená

V2, VDH-R-Ch


MVP Brno /  29.06.-30.06.2013( CZ )
rozhodčí:  Levente Miklos (H)
třída:  otevřená

VD2


NVP Raciborz /  09.06.2013( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


Speciální výstava Halbendorf /  26.05.2013( D )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E) - psi, Søren Wesseltoft (DK) - feny
třída:  otevřená

V
7. Newfoundland FEDCUP 2013


Speciální výstava Halbendorf /  25.05.2013( D )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK) - psi, Angel Maestro Lafuente (E) - feny
třída:  mezitřída

V3
7. Newfoundland FEDCUP 2013


Klubová výstava Kajlovec /  27.04.2013( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená
silné kosti, výborná proporce, malé monžství svalové hmoty, typická samčí hlava, dobré zuby, správná horní i dolní linie, mohutný hrudník, dobře úhlené končetiny, úzký krok, srst i barva velmi dobrá, výborný v pohybu
V2, res.CAC


NVP Ostrava /  13.04.-14.04.2013( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Wieselburg /  06.04.-07.04.2013( A )
rozhodčí:  Frode Jevne (N)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP České Budějovice /  30.03.-31.03.2013( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Katowice /  15.03.-17.03.2013( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  mezitřída

nenastoupil
II. FCI skupina se vystavuje v sobotu 16.03.2013


MVP Drzonków /  02.03.-03.03.2013( PL )
rozhodčí:  Maciej Kozber (PL)
třída:  mezitřída

V3
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 02.03.2013


MVP Brno /  03.02.2013( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Brno /  02.02.2013( CZ )
rozhodčí:  Tapio Eerola (FIN)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


NVP Brno /  05.01.-06.01.2013( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída
17-měsíční harmonický pes, hlava typická s výrazným stopem, tmavé oko, pysky ještě uzavřeny, správný postoj předních končetin, pevná hřbetní linie, zadní končetiny bez výhrad, plynulý pohyb.
V3


MVP Nitra /  2.12.2012( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Kielce /  10.11.-11.11.2012( PL )
rozhodčí:  Dominican Shalata (UA)
třída:  mezitřída

V2


MVP České Budějovice /  13.10.-14.10.2012( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Rybnik /  07.10.2012( PL )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  mezitřída

V2


Speciální výstava Sirmione /  23.09.2012( I )
rozhodčí:  Eric Prunier (F) - psi, Joao Vasco Pocas (P) - feny
třída:  mezitřída

V3


Speciální výstava Sirmione /  22.09.2012( I )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Eric Prunier (F) - feny
třída:  mezitřída

V1


Klubová výstava bez CAC Kravaře /  15.09.2012( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mezitřída
Šestnáctiměsíční velmi harmonický a elegantní pes výborného formátu a síly kostry, krásně modelovaná samčí hlava s typickým samčím výrazem, nůžkový skus, tmavé oko, výborná hřbetní linie, výborné zaúhlení hrudních i pánevních končetin, velmi prostorný a hluboký hrudník, srst výborná ve všech parametrech, výborná mechanika pohybu s velmi prostorným a vydatným krokem, přátelská povaha, výborné předvedení, varlata OK
V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz klubové výstavy - Pes


Klubová výstava Kamenný Mlýn /  08.09.2012( SK )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Klubová výstava Goslawice /  01.09.2012( PL )
rozhodčí:  Lynne Anderson (USA), Ingo Buchholz (D) - štěně, dorost, veterán
třída:  mezitřída

VD


Speciální výstava Treuen /  04.08.2012( D )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  mladých

V1, VDH/VND-Jgd-Ch-A


Gold Cup Nyborg /  21.-22.07.2012( DK )
rozhodčí:  Dorothy Collier (USA), Pat W. Laurans (USA)
třída:  mladých

V4, CQ


Gold Cup Nyborg /  19.-20.07.2012( DK )
rozhodčí:  Dorothy Collier (USA), Pat W. Laurans (USA)
třída:  mladých

V2, CQ


NVP Ustron /  01.07.2012( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  26.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Frode Jevne (N) - psi, William Dobbin (IR) - feny
třída:  mladých
lovely strong male of excellent type and overall impression, lovely head, very good proportions, nice skul, excellent neck and topline, nice depth of body, enough volume for his age, well angulated, moves very soundly, lovely temperament, well handled
pěkný silný pes výborného typu a celkového vzezření, pěkná hlava, velmi dobré proporce, úěkná lebka, výborný krk a horní linie, pěkné tělo, dostatečný objem vzhledem k věku, dobré úhlení končetin, velmi pěkný pohyb, pěkná povaha, dobře vedený
V3
6. Newfoundland FEDCUP 2012


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  25.05.2012( CZ )
rozhodčí:  William Dobbin (IR) - psi, Frode Jevne (N) - feny
třída:  mladých
medium size male for one year old, excellent type of head, good short muzzle, excellent scissors bite, good ear set, good neck, good depth of chest, excellent shoulders, good bone from the rear, good toplenght, would like to see more body weight, correct tail set, moves well from the rear
V3
6. Newfoundland FEDCUP 2012


MVP Bratislava /  12.05.2012( SK )
rozhodčí:  Branislav Rajič (SLO)
třída:  mladých

V2


MVP Opole /  28.04.-29.04.2012( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  mladých

V4


MVP Dresden /  21.04.-22.04.2012( D )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  mladých

V2, VDH/DNK-Jgd-R-Ch


NVP Ostrava /  14.04.-15.04.2012( CZ )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Malý Ratmírov /  07.04.2012( CZ )
rozhodčí:  Kathrin Stalder (CH)
třída:  mladých

V4
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP České Budějovice /  31.03.-01.04.2012( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Katowice /  16.03.-18.03.2012( PL )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 17.03.2012


MVP Brno /  04.02.2012( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  dorost

VN1


CACIB Milano /  15.1.2012( I )
rozhodčí:  Manlio Massa (I)
třída:  dorost

VN1


NVP Brno /  07.01.-08.01.2012( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Kielce /  19.11.-20.11.2011( PL )
rozhodčí:  Jens Utke Ramsing (DK)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze baby, 3.místo BIS baby


NVP Rybnik /  02.10.2011( PL )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze baby


Klubová výstava Kunovská Priehrada (Senica) /  17.09.2011( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  štěňat

VN2


Klubová výstava Borki /  03.09.2011( PL )
rozhodčí:  Astrid Indrebo (N), Aleksandra Dobrut (PL) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze Baby Klubu