Výstavní výsledky

Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  veteránů
9 letý pes, elegantní, ušlechtilá výrazná hlava, nůžkový skus, tmavé oči, lehce uzavřené, uši správně nasazené, mírně volnější pysky, hluboký hrudník, výrazné předhrudí, pevný a široký hřbet, ocas správné délky, úhlení končetin v pořádku, silná kostra, prostorný pravidelný pohyb, na svůj věk se velice dobře předvádí
V1, BOV
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  veteránů
Perfektní výstavní kondice vzhledem k věku, excelentní srst, velmi překrásná hlava, perfektní silueta, excelentní povaha, temperament a pohyb.
V1, BOV, BOB
7. Bohemia Cup 2017


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  veteránů

V1
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  veteránů

V1, BIS veterán
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  veteránů

V1
IV.uzávěrka 16.05.2016


Klubová výstava Kravaře /  17.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  veteránů
krásný elegantní veterán, výborná výstavní kondice, správná hlava, výborný krk, rovný hřbet, výborný hrudník a předhrudí, správná mechanika pohybu, správné končetiny
V1, BOV


Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
třída:  vítězů
Excellent type, nice head, could have less skin on neck, excellent chest and topline, well angulated, excellent coat and movement
výborný typ, pěkná hlava, mohl by mít méně kůže na krku, výborná hruď a horní linie, dobré úhlení končetin, výborná srst a pohyb
V2, res. CAC
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  vítězů
7 roční, mohutný, s pevnou kostrou, trochu kratší formát, výborná substance, perfektně modelovaná hlava s výborně řezanými pysky, korektní oko a ucho, korektní krk a horní linie, výborně zaúhlen vzadu i vpředu, výborný hrudník, výborná mechanika pohybu
V2, res.CAC
6. Bohemia Cup


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Evropský vítěz, BOB, 2.místo BIG
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


Speciální výstava Praha-Džbán /  07.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Antonella Residori (I) - psi, Antonín Tománek (CZ) - feny + BOB
třída:  vítězů
6 years, match in type, masculine, strong, nice head, typical expression, correct bite, the lips a bit heavy, nice backline, correct tail, nice fit, balanced angulation between the front and rear, nice temperament, nice movement with balanced reach and drive
V1, CAC, Vítěz speciální výstavy
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  06.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ) - psi, Antonella Residori (I) - feny + BOB
třída:  vítězů
velmi ušlechtilý typický pes, s výbornou tělesnou stavbou, samčí typická hlava, dobře nasazený krk, výrazné předhrudí, osvalený kohoutek, výborná hřbetní linie i záď, prostorný dobře klenutý hrudník, výrazně zaúhlené končetiny, prostorné pohyby, velmi dobře předveden
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Světová výstava Helsinki /  08.-10.08.2014( FIN )
rozhodčí:  Jose Luis Payro (MEX) - psi+BOB, Diane Anderson (USA) - feny
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, World Winner, BOS


Finále FedCup 2014 Kamenny Mlyn /  25.05.2014( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída: 

2. místo
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Speciální výstava Kamenny Mlyn /  25.05.2014( SK )
rozhodčí:  Edd E. Bivin (USA) - psi, Diane Price (USA) - feny
třída:  šampionů

V1, CAC, Austrian club winner, German club winner, Czech club winner, Best male, BOB
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  24.05.2014( SK )
rozhodčí:  Diane Price (USA) - psi, Edd E. Bivin (USA) - feny
třída:  šampionů

V3
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Klubová výstava Kajlovec /  26.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Bonka Georgieva (BG)
třída:  vítězů
excellent type, characted, excellent front and topline, some short neck, excellent movement, excellent angulation
výbroný typ, charakterní, výborný front a horní linie, trochu kratší krk, výbroný pohyb, výborné úhlení končetin
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB


MVP Tulln /  28.09.-29.09.2013( A )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB, BIG, BIS


Speciální výstava Halbendorf /  26.05.2013( D )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E) - psi, Søren Wesseltoft (DK) - feny
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A, CAC, Slovakian, Austrian, Czech Club Winner, BOB
7. Newfoundland FEDCUP 2013


Finále FedCup 2013 Halbendorf /  26.05.2013( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída: 

1.místo
7. Newfoundland FEDCUP 2013


Speciální výstava Halbendorf /  25.05.2013( D )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK) - psi, Angel Maestro Lafuente (E) - feny
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A, res.CAC
7. Newfoundland FEDCUP 2013


Světová výstava Budapest /  16.05.-19.05.2013( H )
rozhodčí:  Adriana Griffa (I) - psi, John C. Frederick Peddie (CAN) - feny
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, World Winner 2013, BOS
II. FCI skupina vystavuje v pátek 17.05.2013


MVP Brno /  03.02.2013( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 5.místo BIG


MVP Brno /  02.02.2013( CZ )
rozhodčí:  Tapio Eerola (FIN)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Trenčín /  26.01.-27.01.2013( SK )
rozhodčí:  Boris Špoljaric (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Nitra /  2.12.2012( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS


Evropská výstava Bucharest /  05.10.-07.10.2012( RO )
rozhodčí:  Rony Doedijns (NL) - psi
třída:  šampionů

V2, res.CAC
II. FCI skupina se vystavuje 06.10.2012


Klubová výstava Kamenný Mlýn /  08.09.2012( SK )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  šampionů

V1, CAC, Najlepší pes, BOB


Klubová výstava Goslawice /  01.09.2012( PL )
rozhodčí:  Lynne Anderson (USA), Ingo Buchholz (D) - štěně, dorost, veterán
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca Klubu Pies, BOB


MVP Nitra /  10.06.2012( SK )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, 3.místo BIS


MVP Nitra /  09.06.2012( SK )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (E)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, VÍŤAZ GRAND PRIX SLOVAKIA 2012, BOB, BIG


Finále FEDCUP 2012 Hradec nad Moravicí /  26.5.2012( CZ )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída: 

1.místo
6. Newfoundland FEDCUP 2012


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  26.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Frode Jevne (N) - psi, William Dobbin (IR) - feny
třída:  vítězů
beautiful male of excellent type and overall impression, lovely head, correct proportions, lovely neck and topline, excellent depth in body, excellent bones, well angulated, fantastic on the move, lovely presentation, lovely temperament
krásný pes výborného typu a celkového vzezření, krásná hlava korektních proporcí, krásný krk a horní linie, výborné tělo a kostra, dobré úhlení končetin, fantastický pohyb, krásná prezentace, krásná povaha
V1, CAC, Best male, Slovak, Austrian, German club winner, BOB
6. Newfoundland FEDCUP 2012


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  25.05.2012( CZ )
rozhodčí:  William Dobbin (IR) - psi, Frode Jevne (N) - feny
třída:  vítězů
beautiful male in excellent conditions, good depths of muzzle, correct eye colour, good scissors bite, good reach of neck, excellent depth of chest, beautiful upper arm, excellent bone from the rear, good toplenght, excellent angulation on the rear, moves with a lot of drive, I would like to see less slup on the crib otherwise nice dog
V1, CAC, Czech Club Winner, BOS
6. Newfoundland FEDCUP 2012


MVP Bratislava /  13.05.2012( SK )
rozhodčí:  Massimo Inzoli (I)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Bratislava /  12.05.2012( SK )
rozhodčí:  Branislav Rajič (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS


MVP Lodz /  05.05.-06.05.2012( PL )
rozhodčí:  Zsolt Mohlnar (RO)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB


MVP Wieselburg /  14.04.-15.04.2012( A )
rozhodčí:  Ingo Buchholz (D)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Nitra /  25.03.2012( SK )
rozhodčí:  Josef Mravík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG


MVP Nitra /  24.03.2012( SK )
rozhodčí:  Andrzej Stepiński (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS


MVP Brno /  04.02.2012( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


NVP Brno /  07.01.-08.01.2012( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB, 3.místo BIG


MVP Wels /  04.12.2011( A )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB, BIG


MVP Wels /  03.12.2011( A )
rozhodčí:  Brigitte Greisler (D)
třída:  šampionů

V1, CACA


MVP Tulln Bundessieger /  24.09.-25.09.2011( A )
rozhodčí:  Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB, 4.místo BIG
Crufts Qualifikation


Klubová výstava Kunovská Priehrada (Senica) /  17.09.2011( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, Najkrajší pes, BOB


Finále 4.Bohemia Cup Mohelnice /  11.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK)
třída: 

1. místo


Speciální výstava Mohelnice /  11.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D) – psi, Søren Wesseltoft (DK) - feny
třída:  vítězů
four years old, compact male, strong bones, excellent type, strong masculine head, soft expression, complete scissors bite, dark brown well set eyes, correct ears, strong neck, excellent topline, broad and deep chest, strong legs, parallel standing, excellent angulations, moves free with drive and reach, excellent coat quality and grooming, perfect handling, very friendly
čtyřletý kompaktní pes, silná kostra, výborný typ, silná samčí hlava, jemný výraz, kompletní nůžkový skus, tmavé dobře zasazené oko, korektní ucho, silný krk, výborná horní linie, hluboký a široký hrudník, silné končetiny, souběžné končetiny, výborné úhlení končetin, volný vydatný pohyb, výborná kvalita srsti a dobře připraven, výborně vedený, velmi přátelský
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB
4. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  10.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK) – psi, Gerda Schlichting (D) - feny
třída:  vítězů
medium size, well balanced male, very nice head with very good proportions and masculine expression, correct bite, eyes and ears, good neck and topline, very nice croup, normal angulation in front and rear, very good drive, moves parallel in front and rear, very nice coat and color, handling and temperament
střední velikost, vyvážeý, velmi pěkná hlava s dobrými proporcemi a samčím výrazem, korektní skus, oko i ucho, dobrý krk a horní linie, velmi pěkná záď, normální úhlení končetin, velmi dobrý záběr končetin, souběžný pohyb předních i zadních končetin, velmi pěkná barva i srst, dobře předveden, dobrý temperament
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB
4. Bohemia Cup


Klubová výstava Kravaře /  25.06.2011( CZ )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  otevřená
Tříletý pes, výborná velikost i typ, krásná hlava s pěkným výrazem, velmi dobře vyvinutá morda, tmavé hnědé oko, korektní skus, trochu níže nasazené uši, kratší krk, velmi dobře vyvinutá hruď, výborná kostra, vemi dobré úhlení předních končetin, výborné úhlení zadních, dobrá kvalia srsti, silný v pohybu, velmi korektní pohyb, dobře vedený
V1, CAC


MVP Nitra /  04.06.2011( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Víťaz Grand Prix Slovakia 2011, BOB


Speciální výstava Marchegg /  29.05.2011( A )
rozhodčí:  Barbara Finch (USA) - psi, Betty McDonnell (USA) - feny
třída:  otevřená

V1, CACA
5. Newfoundland FEDCUP 2011


Finále FEDCUP 2011 Marchegg /  29.05.2011( A )
rozhodčí:  Ing. Heinz Watschinger (A)
třída: 

2. místo
5. Newfoundland FEDCUP 2011


Klubová výstava Marchegg /  28.05.2011( A )
rozhodčí:  Betty McDonnell (USA) - psi, Barbara Finch (USA) - feny
třída:  otevřená

V2, res.CACA
5. Newfoundland FEDCUP 2011


Speciální výstava Láb /  27.05.2011( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Opole /  30.04.-01.05.2011( PL )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, BIG


MVP Wieselburg /  09.04.-10.04.2011( A )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB


MVP Katowice /  18.03.-20.03.2011( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  šampionů

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 19.03.2011


MVP Graz /  26.02.-27.02.2011( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Košice /  18.02.-20.02.2011( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Brno /  06.02.2011( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Trenčín /  22.01.-23.01.2011( SK )
rozhodčí:  Serge Vanzha (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


NVP Olomouc /  07.01.-09.01.2011( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, BOB, 2.místo BIG
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 08.01.2011


IHA Wels /  05.12.2010( A )
rozhodčí:  Dr. Barbara Lucia Bruna Gallicchio (I)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


IHA Wels /  04.12.2010( A )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOB


MVP Nitra /  21.11.2010( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG


MVP Nitra /  20.11.2010( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, 2.místo BIS


Evropská výstava Celje /  30.09.-03.10.2010( SLO )
rozhodčí:  Lisbeth Mach (CH)
třída:  otevřená - černá

V1, CAC SLO
II. FCI skupina vystavuje ve čtvrtek 30.09.2010


Klubová výstava Kravaře /  18.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Solvi Schjelderup (N)
třída:  otevřená
výborný typ, výborná hlava, krátká, hluboká morda, výborná linie krku a horní linie, velmi dobře úhlené končetiny, dobrá substance, velmi pěkný front, výborná kostra, velmi dobrý pohyb, velmi dobře prezentován
V1, CAC, Nejlepší pes, BOB


NVP Leipzig /  22.08.2010( D )
rozhodčí:  Isolde Huber (D)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch


MVP Leipzig /  21.08.2010( D )
rozhodčí:  Dr. Tamas Jakkel (H)
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A, CAC, CACIB, BOB


MVP Brno /  19.06.-20.06.2010( CZ )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, 2.místo BOD


Klubová výstava Baden /  19.06.2010( A )
rozhodčí:  Larry Hansen (USA)
třída:  šampionů

V1, CACA, Klubsieger, BOB


MVP Nitra /  05.06.-06.06.2010( SK )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  30.05.2010( SK )
rozhodčí:  Lynn Jech (USA) - psi, John Jakobsen (N) - feny
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
4. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  29.05.2010( SK )
rozhodčí:  John Jakobsen (N) - psi, Lynn Jech (USA) - feny
třída:  mezitřída

V1, CAC, Klubový víťaz pes SK, Najlepší pes, BOB
4. Newfoundland Fed Cup


MVP Opole /  24.04.-25.04.2010( PL )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB


CACIB Maribor /  17.04.2010( SLO )
rozhodčí:  Vibor Ježek (CRO)
třída:  šampionů - černá

V1, CAC, CACIB, BOB


IHA Wieselburg /  10.04.-11.04.2010( A )
rozhodčí:  Bela Siklosi (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


IHA Dresden /  10.04.2010( D )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


Klubová výstava Heroltice /  03.04.2010( CZ )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  vítězů

V1, CAC, Nejlepší pes, BOB
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


NVP Nitra /  27.03.-28.03.2010( SK )
rozhodčí:  Jozef Mravík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB, 2.místo BIG


MVP Katowice /  26.03.-28.03.2010( PL )
rozhodčí:  Bela Siklosi (H)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 27.03.2010


MVP Prešov /  19.-21.02.2010( SK )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (CRO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, East Winner 2010, BOB


MVP Brno /  06.02.2010( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Trenčín /  23.01.-24.01.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Tromostovje /  17.01.2010( SLO )
rozhodčí:  Margit Brenner (A)
třída:  mezitřída - černá



Speciální výstava CAC Ljubljana /  16.01.2010( SLO )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mezitřída - černá



MVP Ljubljana /  16.01.2010( SLO )
rozhodčí:  Eva Eriksson (S)
třída:  mezitřída - černá



MVP Nitra /  06.12.2009( SK )
rozhodčí:  Inese Pablaka (LV)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Nitra /  05.12.2009( SK )
rozhodčí:  János Törok (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Derby Budapest /  29.11.2009( H )
rozhodčí:  David Bolens (USA)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


MVP Zagreb /  22.11.2009( HR )
rozhodčí:  Peter Montfoort (NL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Zagreb /  21.11.2009( HR )
rozhodčí:  Renee Sporre-Willes ( S )
třída:  mezitřída



Speciální výstava Zagreb /  20.11.2009( HR )
rozhodčí:  John Jakobsen (N)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB


Světová výstava Bratislava /  08.10.-11.10.2009( SK )
rozhodčí:  Ronald H. Menaker (USA) - psi, Barbara Müller (CH) - feny
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.10.2009


IHA Tulln /  03.10.-04.10.2009( A )
rozhodčí:  Manlio Massa (I)
třída:  mladých

V1, Jugendbester, BOB
Crufts Qualifikation


Klubová výstava Kravaře /  19.09.2009( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
Velmi hezký pes, mocná kostra, dokonalé proporce, typická, mocná, samčí hlava, mocná morda, dobrý chrup, dokonalá horní i dolní linie, široký, mocný hrudník, nohy silné, dobře úhlené, srst i barva dokonalá, velmi dobrý pohyb.
V1, CAJC, Nejlepší mladý, BOB


Klubová výstava Poniklec /  12.09.2009( SK )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  16.08.2009( SK )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Bratislava /  15.08.2009( SK )
rozhodčí:  Béla Siklosi (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOB


MVP Nitra /  06.06.-07.06.2009( SK )
rozhodčí:  Csaba Zsolt Lokodi (RO)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Senec /  05.06.2009( SK )
rozhodčí:  Imrich Sopko (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


Speciální výstava Hradec nad Moravicí /  31.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (E) - psi, Joao Vasco Pocas (P) - feny
třída:  mladých

nenastoupil
3. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  30.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Rafael Malo Alcrudo (E) - feny
třída:  mladých

nenastoupil
3. Newfoundland Fed Cup


MVP Praha /  02.05.-03.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Brigitte Gothen (DK)
třída:  mladých
10-měsíční, dobré proporce, střední velikost, velmi nadějná hlava, hezký výraz, velmi dobré oko, korektní zuby, trochu níže nasazené ucho, velmi dobrá fronta, dobrá záď a hrudník, hezký pohyb, správný ocas, velmi krátká srst.
V1, CAJC