Výstavní výsledky

CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V3


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída
18 měs., dobrá substance, správný formát, propor. hlava, výborně nasazené ucho, hnědé oko, výborná horní a spodní linie, správná hloubka hrudníka s dobře vyznačeným předhrudím, dobrý pohyb
V1, CAC


CACIB Brno /  06.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Světová výstava Brno /  30.09.-03.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých

V2
IV. uzávěrka 30.7.2021, II. FCI skupina vystavuje 02.10.2021


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V3
IV. uzávěrka 30.7.2021


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

V2


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Opole /  30.07.-01.08.2021( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina vystavuje 30.07.2021


CACIB Czestochowa /  24.07.-25.07.2021( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy Junior


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  11.07.2021( SK )
rozhodčí:  Tijana Konrad (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2021


CACIB Nitra /  09.07.2021( SK )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  08.07.2021( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
mohutná kostra, dobré proporce, typová hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní i dolní linie, dobrý hrudník, nohy rovné, dobře zaúhlené, srst i barva velmi dobrá, výborný pohyb
V3


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých
9 měsíční fena, silná kostra, správný formát, výborná hlava, správné oko i skus, prostorný hrudník, rovný postroj, korektní úhelná, pevný hřbet, správný pohyb
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mladých
Nižší fena, střední kostry, velmi pěkná hlava, tmavé oko, správné ucho, trochu měkčí hřbet, správná hloubka hrudníku, výborný postoj, korektní pohyb
V3