Výstavní výsledky

Speciální výstava Pezinok /  03.09.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupil


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

nenastoupil


Speciální výstava Treuen /  19.06.2022( D )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch-A


Speciální výstava Treuen /  18.06.2022( D )
rozhodčí:  Ingo Buchholz (D)
třída:  šampionů

V3


CACIB Nitra /  10.06.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  vítězů
3 roky, středně velký, delšího formátu, proporcionální hlava, hnědé oko, dobře nasazené uši, silný krk, volnější hřbet, mírně delší bedra, správná hloubka hrudníku s výborně vyznačeným předhrudím, oboustranně správné zaúhlení, dobrý pohyb
V2, res.CAC


Klubová výstava Berlín /  08.05.2022( D )
rozhodčí:  Suzanne Archer (GB) - psi+štěňata, Elina Haapaniemi (FIN) - feny+BOB
třída:  šampionů

V3
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Berlín /  07.05.2022( D )
rozhodčí:  Elina Haapaniemi (FIN) - psi+štěňata, Suzanne Archer (GB) - feny+BOB
třída:  šampionů

V2, VDH-Ch-R-A, res.CAC
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


KV Dolní Benešov /  01.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V1, VT, KV, Nejlepší pes výstavy


CACIB Katowice /  12.02.-13.02.2022( PL )
rozhodčí:  Andrzej Stepinski (PL)
třída:  šampionů

V2


CACIB Brno /  06.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupil
IV. uzávěrka 30.7.2021


CACIB Nitra /  25.09.2021( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  otevřená
2 years old, correct bite, nice head with excellent expression, correct ear set, well developed chest and forechest, correct front, bit open in the back ankles, correct topline and underline, excellent tail set, moves freely
V3
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  otevřená
excellent type and proportions, still developing in body, nice head, excellent eyes and ears, excellent neck, well developed chest still in developing, slightly turning out front feet, enought strong topline, very good rear, correct tail, good movement, correct coat
V2, res.CAC
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Speciální výstava Šamorín /  04.09.2021( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mezitřída

nenastoupil


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mezitřída
mohutný pes, v samčím výraze, typová samčí hlava, dobré zuby, výborná horní i dolní linie, mohutný hrudník, nohy rovné, mohutné, dobře zaúhlené, srst i barva výborná, výborný pohyb
V1, CAC


CACIB Brno /  05.06.-06.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída
21 měs. středně velký pes se silnou kostrou, výborná hlava, tmavé oko, korektní horní linie, správný hrudník, výborné postavení i zaúhlení obou párů končetin, prostorný a plynulý pohyb, kvalitní srst, výborná prezentace
V1, CAC, Nejlepší pes, BOS


CACIB Nitra /  17.09.2020( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých
12 měs. výborný typ, výrazně modelovaná samčí hlava, nepatrně měkčí horní linie, delší bedra, dobře nasazený a nesený ocas, správné délky, výborný prostornný pohyb, standardní barva, výborná kvalita srsti a výstavní kondice, výborný přátelský temperament, výborné předvedení
V1, CAJC


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých
9 měsíců, velmi výrazný pes samčího typu, silná kostra, krásně modelovaná hlava, nůžkový skus, tmavé oko, ještě nehotová hřbetní linie, výborné úhlení HK i PK, srst ve vývoji, výborná mechanika pohybu, výborné předvedení
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých