Výstavní výsledky

Klubová výstava Kajlovec /  25.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ) - psi+BOB, Vojislav Al Daghistani (RS) - feny
třída:  vítězů
3 letý pes, střední síly, pěkná hlava, velmi pěkná barva oka, střední síly kosti, středně naznačené předhrudí, lehce měkčí nadprstí, velmi dobré zadní úhlení, velmi dobré přední úhlení, velmi dobrá spodní linie, dobrý pohyb
V
9. Bohemia Cup


Klubová výstava Kajlovec /  24.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Vojislav Al Daghistani (RS) - psi+BOB, Karel Frank (CZ) - feny
třída:  vítězů
3 years old male with a full and complete scissor bite, this is medium sized male, which is well muscled and strong enough, good and nice clean head, well developed muzzle, chest is well developed, deep enough with a correct front, well balanced in the movement, free with a good drive, well angulated, nice coat
Excellent 2, res. CAC
9. Bohemia Cup


CACIB Klatovy /  17.09.-18.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Bratislava /  04.09.2022( SK )
rozhodčí:  Marian Draganescu (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  03.09.2022( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Bratislava /  02.09.2022( SK )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Mladá Boleslav /  20.08.-21.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Praha /  07.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Darko Drobnjak (RS)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


CACIB Praha /  06.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
Crufts Qualification


CACIB Praha /  05.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


CAC Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU


CAC Klatovy /  02.07.-03.07.2022( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, Národní vítěz, CAC ČMKU, BOS


CAC Jelenia Gora /  26.06.2022( PL )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Laslo (RS)
třída:  otevřená

V1, CWC


CAC Jelenia Gora /  25.06.2022( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


CACIB Leszno /  28.05.-29.05.2022( PL )
rozhodčí:  Carla Dusseldrop (NL)
třída:  otevřená

V2


CACIB Kliczków /  07.05.-08.05.2022( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


Klubová výstava Chržín /  23.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  vítězů
2,5 letý pes, se správně modelovanou hlavou, tmavé oko, správný nůžkový skus, správné předhrudí, rovná hřbetní linie, ucho správně nasazeno, rovné hrudní končetiny, plynulý a prostorný pohyb hrudních i pánevních končetin, ocas správně nesen.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Ostrava /  09.04.-10.04.2022( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  vítězů

V1, CAC


CACIB Brno /  05.02.2022( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  31.10.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Bratislava /  30.10.2021( SK )
rozhodčí:  Petkó Csaba (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  29.10.2021( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


CACIB České Budějovice /  09.10.-10.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  otevřená
2 years old, correct bite, nice head with excellent expression, well set ears, excellent neck and shoulders, correct topline and underline, excellent tail set, in movement elbows are bit loose
V2, res. CAC
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  otevřená
correct type and proportions, good bones, correct head but needs more stop, good eyes, correct ears, good head less skin on head, good chest, bit short upper arm, enought strong topline, well angulated rear, free in movement, coat could be better prepared for show, correct tail carriage
V4
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CAC Olomouc /  04.09.-05.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V1


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Bratislava /  22.08.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Bratislava /  21.08.2021( SK )
rozhodčí:  Csaba Denk (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  20.08.2021( SK )
rozhodčí:  Željko Lozić (RS)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Opole /  30.07.-01.08.2021( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC
II. FCI skupina vystavuje 30.07.2021


CACIB Split /  25.07.2021( HR )
rozhodčí:  Denis Kuzelj (SLO)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CAC Split /  24.07.2021( HR )
rozhodčí:  Claudio de Giuliani (I)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Split /  23.07.2021( HR )
rozhodčí:  Vladimir Shiyan (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CAC Split /  22.07.2021( HR )
rozhodčí:  Zlatko Kraljic (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CAC Jelenia Góra /  17.07.2021( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mezitřída
mohutná kostra, dobré proporce, typová hlava trochu uzší, dobré zuby, horní i dolní linie výborná, hrudník ještě ve vývinu, nohy rovné, dobře zaúhlené, srst i barva výborná, velmi dobrý pohyb
V2, res.CAC


CAC Brno /  04.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída
21 měsíční pes, silný pes, mohutná hlava, silný krk, správný stop, prostorný hrudník, pevný postoj, výborné úhlení, výborná horní linie, správný pohyb, se správným drivem, správná povaha i předvedení
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída
21 měs., středně velký pes, se středně silnou kostrou, velmi pěkná hlava, výborný nos, tmavé oko, rovný hřbet, trochu spáditější záď, hloubka hrudníku odpovídá věku, výrazné předhrudí, výborné postavení a zaúhlení obou párů končetin, velmi pěkný pohyb, správná prezentace
V2, res.CAC


CACIB České Budějovice /  03.10.-04.10.2020( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Leszno /  26.09.-27.09.2020( PL )
rozhodčí:  Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída:  mladých

V3


CACIB Nitra /  20.09.2020( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Crufts qualification, Junior BOB, BOB
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  19.09.2020( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  18.09.2020( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých
12 měs. harmonicky stavěný, střední síla kostry, pěkně modelovaná samčí hlava, tmavé oko, nůžkový skus, výborná horní linie, dobře nasazený a nesený ocas, momentálně užší hrudník, velmi dobré úhlení, vydatný pohyb s velmi dobrým odrazem pánevních končetin, při pohybu tam a zpět nepatrně volnější lokty, výborná kvalita a barva srsti, výborný temperanent, výborné předvedení
V2


Klubová výstava Praha-Džbán /  06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D) - psi, Martina Kučerová (CZ) - feny
třída:  mladých
12 Monate alter schwarzer Ruede, mittel grosser Ruede, typvoller Ruedenkopf, dunkelen Augen, wobei leider sich der Liedrand nach ihnen dreht, kraeftigen Scherengebiss, schoene Halsrueckenlinie schoen ausgeformte Vorbrust und Rueckenbogen, steht auf korrekt gewinkelten Laeufen, die Bewegung ist frei jugendlich verspielt, Schlichthaar im Umhaarung, gut gepflegt, temeperametvolles Wessen, wurde sehr gut vorgefuert, aufgrund des nicht klaaren augenbefundes ein SG
VD4
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Praha-Džbán /  05.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ) - psi, Evi Grosshauser (D) - feny
třída:  mladých
Roční černý pes, hlava vyjadřuje pohlaví, velmi pěkná stavba těla, správné úhlení, prostorný pohyb
V2
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Lodz /  29.08.2020( PL )
rozhodčí:  Igor Vyguzov (RUS)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOS


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V2


CACIB Nitra /  19.07.2020( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V2


CACIB Nitra /  17.07.2020( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých
9 měsíců, pes středně silné kostry, krásná modelovaná hlava s typickým samčím výrazem, tmavé oko, nůžkový skus, ještě nehotová hřbetní linie, výborné úhlení i postoj HK i PK, srst ve vývoji, lehce vlnitá na hřbetě, výborná mechanika pohybu, výborné předvedení
V2


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  štěňat

VN1


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  štěňat

VN1
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  26.01.2020( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  štěňat

VN1, Best Minor Puppy


CACIB Nitra /  25.01.2020( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  štěňat

VN1, Best minor puppy


CACIB Nitra /  24.01.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  štěňat

VN1, Best minor puppy


CACIB Lubin /  18.01.-19.01.2020( PL )
rozhodčí:  Alessandro Zeppi (I)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 18.01.2020


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  štěňat

VN1, 3.místo BIS štěně