Výstavní výsledky

CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  otevřená

VD3


CACIB Bratislava /  22.08.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  otevřená

V2


CACIB Bratislava /  21.08.2021( SK )
rozhodčí:  Csaba Denk (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  20.08.2021( SK )
rozhodčí:  Željko Lozić (RS)
třída:  otevřená

V1


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  otevřená

V3


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Opole /  30.07.-01.08.2021( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  otevřená

V2
II. FCI skupina vystavuje 30.07.2021


CACIB Split /  25.07.2021( HR )
rozhodčí:  Denis Kuzelj (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CAC Split /  24.07.2021( HR )
rozhodčí:  Claudio de Giuliani (I)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOS


CACIB Split /  23.07.2021( HR )
rozhodčí:  Vladimir Shiyan (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


CAC Split /  22.07.2021( HR )
rozhodčí:  Zlatko Kraljic (HR)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOS


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CAC Jelenia Góra /  17.07.2021( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená
mohutná kostra, dobré proporce, typová mohutná hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní i dolní linie, mohutný hrudník, nohy rovné, dobré zaúhlení, srst i barva velmi dobrá, dobrý pohyb
V2, res.CAC, Nejhezčí černobílý


Klubová výstava Chržín /  30.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená
2,5 letá fena, správná kostra i formát, výrazná hlava správné oko, správný krk, výborné před hrudí, správné úhlení, pevný postoj, výborná horní linie i pohyb
V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená
Středně velká fena, s velmi pěknou hlavou, výborná délka krku, trochu měkčí hřbet, výrazné předhrudí, správný postoj obou párů končetin, výborné zaúhlení pánevních končetin, korektní pohyb
V3


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída
22 měsíční, silná kostra, trochu delší formát, výborná horní linie, užší hrudník, velmi dobré úhlení, všestranný dynamický pohyb, standardní zbarvení, výborná kvalita srsti, výborný temperament, výborně předvedená
V1, CAC


Klubová výstava Praha-Džbán /  06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D) - psi, Martina Kučerová (CZ) - feny
třída:  mezitřída
20 měsíční černobílá fena, výrazná hlava, velmi pěkný krk, hrudník je ještě ve vývoji, vrchní linie není zcela usazena, správné úhlení, pěkný pohyb
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Praha-Džbán /  05.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ) - psi, Evi Grosshauser (D) - feny
třída:  mezitřída
20 Monate alte weissschwarze Vertretterin , femininer Kopf mit kraeftiger Fangpartie, mit leider nicht ganz korrekten Augen, bitte dem tierazt verstellen, Scherengebiss die Huendin hat eine schoene Rueckenlinie, gut gestellt un gewinkelt vorn und hinten, die Bewegung frei und sehr schwungvoll, schwarzer Kopf mit breiten weissen Kragen, durchgehende Rueckenplatte hervoragendes weiss mit sehr wenig Ticking
VD2
speciální výstava Novofundlandklubu ČR


CAC Lodz /  29.08.2020( PL )
rozhodčí:  Igor Vyguzov (RUS)
třída:  mezitřída

V1, CWC


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CACIB Split /  26.07.2020( HR )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


CAC Split /  25.07.2020( HR )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB


CACIB Split /  24.07.2020( HR )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


CAC Split /  23.07.2020( HR )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

VD


CACIB Nitra /  19.07.2020( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


CACIB Nitra /  17.07.2020( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mezitřída
18 měsíční fena správné síly kostry i proporcí, výrazně modelovaná hlava, s povislým spodním pyskem, nůžkový skus, hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborný front, výborné úhlení HK i PK, lehce rozbíhavý postoj vzadu, výborná srst, správná mechanika pohybu s prostorným krokem, výborné předvedení
V


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V2
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  26.01.2020( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BIG junior


CACIB Nitra /  25.01.2020( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  24.01.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Lubin /  18.01.-19.01.2020( PL )
rozhodčí:  Alessandro Zeppi (I)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 18.01.2020


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Praha /  01.12.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  mladých

V2


MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

V3


MVP Kielce /  23.11.-24.11.2019( PL )
rozhodčí:  Tuire Okkola (FIN)
třída:  mladých

V4
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 23.11.2019


NVP Jelenia Góra /  06.10.2019( PL )
rozhodčí:  Vladimir Vukosavljevic (SRB)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior, BOB, 3.místo BIS junior


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  mladých
Středně velká, hlava trochu užší, samičí výraz, dobrý stop, krk dlouhý, předhrudí výrazné, lokty vybočující, dobrá klenba hrudníku, zaúhlení dobré, zadní nohy úzké v běhu a přední volné lokte.
V3
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  mladých
Ten months old, lovely feminine outline, nice sweet head and lovely feminine expression, excellent dark eyes, correct bite, nice shape of neck, little wider in the front which effects the front movement, nice topline, correct type of body, nice croup, very nice hindquarters, moved well.
10-měsíční, pěkný samičí profil, pěkná hlava a hezký samičí výraz, vynikající tmavé oči, správný skus, pěkný tvar krku, trochu širší vpředu, což ovlivňuje pohyb vpředu, pěkná záď, velmi dobré zadní končetiny, dobrá v pohybu.
V
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Praha-Džbán /  01.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ) - psi, Paul Lawless (IR) - feny
třída:  mladých
Nine months old, well grown for her age, excellent muzzle, a little bit loose on the lips. I would like a slightly more defined stop. A little bit more open eye, lovely reach of neck, good topline. Good croup. Excellent bone and excellent feet, though she stands slightly out of her elbows. Could have a shade more strength in her second eye, very well presented and handled. Beautifully balanced and very typical side gait, a little bit loose in the front coming towards.
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  31.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Paul Lawless (IR) - psi, Lukáš Zeman (CZ) - feny
třída:  mladých
Devítiměsíční fena, silné pevné kostry, nůžkový skus, silné předhrudí, tmavé oko, rovná hřbetní linie, rovná spodní linie, silnější zaúhlení hrudních končetin, korektní zaúhlení pánevních končetin, pohyb zadních končetin prostorný v hleznech, ocas správně nesen, akceptovatelné rozložení ploten na těle, krásná bílá barva, fena správně předvedena.
V1, CAJC, BOJ
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  mladých

V3


NVP Mladá Boleslav /  13.07.-14.07.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  dorost

VN2


NVP Klatovy /  29.06.-30.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Pasák (CZ)
třída:  dorost

VN2


MVP Litoměřice /  18.05.-19.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  štěňat
Silná kostra, trošku vysoká, typická hlava, dobrá horní a dolní linie, dobré zuby, dobře úhlené nohy, srst a barva dobrá, velmi dobrý pohyb
VN3


MVP České Budějovice /  13.04.-14.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  štěňat

VN1


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  štěňat

VN1


Klubová výstava Chržín /  06.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  štěňat
Typická a správně narostlá hlava s výborným pigmentem, plynulý pohyb
VN2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR