Výstavní výsledky

MVP Bratislava /  27.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC, res.CACIB
Crufts qualification


MVP Bratislava /  26.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Bratislava /  25.10.2019( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Tulln /  29.09.2019( A )
rozhodčí:  Gabriela Höllbacher (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA, CACIB, BOB


MVP Tulln /  28.09.2019( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA, CACIB, BOB


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  mezitřída
Excellent outline, very good head, nice eyes, lovely stop, nice broad muzzle, correct bite, very good reach of neck, nice broad forechest, correct shoulders, excellent forefeet, lovely levelled topline, excellent depth of body and spring of rib, nice well build hindquarters, nice turn up stifle and well opened pasterns, lovely free flowing movement both going and coming - constantly flying his tail.
Vynikající profil, velmi dobrá hlava, pěkné oči, pěkný stop, pěkná široká tlama, správný skus, velmi dobrá délka krku, pěkné široké předhrudí, správná ramena, vynikající přední tlapy, pěkná rovná horní linie, vynikající hloubka těla a klenutá žebra, velmi dobře stavěné zadní končetiny, dobrá kolena a dobře otevřené nadprstí, pěkný volný pohyb tam i zpět - neustále vlající ocas.
V3
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  mezitřída
Pes výborných proporcí, hlava je mohutná a hluboká, visí pysky, pěkné předhrudí a hruď, mohutná kostra, výborná horní linie, výborné zadní nohy i tlapky, výborná srst, běhá vesele, lehce, sbíhají se zadní nohy, výborný ocas.
V
8. Bohemia Cup 2019


MVP Oberwart /  13.07.-14.07.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA, res.CACIB


FedCup Wels /  26.05.2019( A )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK) - psi+BOB, Victor Lobakin (AZ) - feny
třída:  mladých

V2
XIII.Newfoundland FedCup 2019


FedCup Wels /  25.05.2019( A )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ) - psi+BOB, Einar Paulsen (DK) - feny
třída:  mladých

V2
XIII.Newfoundland FedCup 2019


MVP Wieselburg /  11.05.-12.05.2019( A )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Graz /  09.03.-10.03.2019( A )
rozhodčí:  Gabor Hargitai (H)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Pottendorf /  14.10.2018( A )
rozhodčí:  Soren Wesseltoft (DK)
třída:  mladých

VD4


MVP Tulln /  29.09.2018( A )
rozhodčí:  Dr. Massimo Inzoli (I)
třída:  dorost

VN
Crufts Qualification


MVP Bratislava /  19.08.2018( SK )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  dorost

nenastoupil


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  27.05.2018( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída:  štěňat

VN1
XII.Newfoundland FedCup 2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  26.05.2018( SK )
rozhodčí:  Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída:  štěňat

nenastoupil
XII.Newfoundland FedCup 2018