Výstavní výsledky

Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  vítězů
3 letá, nůžkový skus, velká silná kostra, pěkně modelovaná fenčí hlava, výborná horní i dolní linie, oboustranně velmi dobré zaúhlení, standardní barva, výborná výstavní kondice, výborný temperament
V


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, Klubový vítěz


CAC Timisoara /  09.08.2020( RO )
rozhodčí:  Calin Margineanu (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, Best female, BOB


CACIB Timisoara /  09.08.2020( RO )
rozhodčí:  Nicoleta Crisan (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CAC Timisoara /  08.08.2020( RO )
rozhodčí:  Petru Muntean (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, Best female, BOB


CACIB Timisoara /  08.08.2020( RO )
rozhodčí:  Sebastian Flesieru (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Debrecen /  02.08.2020( H )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CAC Debrecen /  01.08.2020( H )
rozhodčí:  Béla Szabó (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Debrecen /  01.08.2020( H )
rozhodčí:  László Papp (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Debrecen /  31.07.2020( H )
rozhodčí:  Peter Firic (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  19.07.2020( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


CACIB Nitra /  17.07.2020( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


CACIB Pápa /  21.06.2020( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů
téměř tříletá velmi elegantní a harmonicky stavěná fena, výrazná hlava, lehce volnější pysky horní čelisti, výborná hřbetní linie, výborný front, výborné úhlení HK i PK, výborná srst, správná mechanika pohybu i temperament, správné předvedení
V4


CACIB Graz /  29.02.-01.03.2020( A )
rozhodčí:  Marian Draganescu (RO)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
Crufts Qualification


MVP Nitra /  08.12.2019( SK )
rozhodčí:  Roxana Liliana Birk (DK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Nitra /  07.12.2019( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Nitra /  06.12.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Budapest /  29.11.2019( H )
rozhodčí:  Mile Aleksoski (MD)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


NVP Szeged /  20.10.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Gábor Hargitai (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB


MVP České Budějovice /  12.10.-13.10.2019( CZ )
rozhodčí:  Christian Jouanchicot (F)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Tulln /  29.09.2019( A )
rozhodčí:  Gabriela Höllbacher (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Tulln /  28.09.2019( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOS


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  vítězů
Mohutná hlava, tmavé oko, výborné ucho, dlouhé pysky, pěkná horní a dolní linie, předhrudí výrazné, mohutná noha, kostra a tlapa, dobré zaúhlení vzadu, výborná srst a příprava na výstavu, výborně běhá.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  vítězů
Excellent outline, good strong head, very deep muzzle which slightly spoils the picture, nice eyes, excellent front, nice broad chest, excellent forefeet, correct shoulders, nice sweet shape of neck, lovely levelled topline, good type of body, nice shape of croup, excellent stifles, excellent coat, excellent presentation, well handled, moves very well.
Výborný profil, dobrá silná hlava, velmi hluboká tlama, která mírně kazí dojem, pěkné oči, vynikající front, pěkný široký hrudník, výborné přední tlapy, správná ramena, pěkný tvar krku, pěkná rovná horní linie, dobrý typ těla, pěkná záď, vynikající kolena, vynikající srst, vynikající předvedení, velmi dobrý pohyb.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


NVP Olomouc /  07.09.-08.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU


MVP Hodmezovasarhely /  07.09.2019( H )
rozhodčí:  Hans Almgren (S)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Innsbruck /  18.08.2019( A )
rozhodčí:  Elisabeth Feuz (CH)
třída:  šampionů

V1, CACA


MVP Innsbruck /  17.08.2019( A )
rozhodčí:  Brigita Kremser (SLO)
třída:  šampionů

V1, CACA


MVP Debrecen noční /  20.07.2019( H )
rozhodčí:  Vasiliy Markov (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Debrecen /  20.07.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Marta Šipoš (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB


MVP Oberwart /  13.07.-14.07.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, CACIB, Crufts qualification, Österreich-Ungarn Sieger, BOS


MVP Sárvár /  13.07.-14.07.2019( H )
rozhodčí:  Natalia Sedykh (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 13.07.2019


MVP Sárvár /  12.07.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Emese Kaszás (H)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


Evropská výstava Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA
II. FCI skupina se vystavuje v neděli 16.06.2019


Austrian Winner Show Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA
II. FCI skupina se vystavuje v pátek 14.06.2019


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  08.06.2019( SK )
rozhodčí:  Martina Ellerová (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  07.06.2019( SK )
rozhodčí:  Judith V. Daniels (USA)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Miskolc /  26.05.2019( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Željka fon Zidar (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


NVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Ervin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Litoměřice /  18.05.-19.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  šampionů

V3


MVP Timisoara /  12.05.2019( RO )
rozhodčí:  Rui Oliveira (P)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Timisoara /  11.05.2019( RO )
rozhodčí:  Peter Harsanyi (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, Best female, BOB


MVP Timisoara /  11.05.2019( RO )
rozhodčí:  Andrea Csatari (RO)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


NVP Tiszafüred II. /  05.05.2019( H )
rozhodčí:  Béla Szabó (H)
třída:  vítězů

V1, CAC, BOS


NVP Tiszafüred I. /  05.05.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Gábor Hargitai (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB


MVP Lučenec /  04.05.2019( SK )
rozhodčí:  Peter Firic (RS)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Jászberény /  28.04.2019( H )
rozhodčí:  András Vinnai (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB


MVP Uzghorod /  27.04.2019( UA )
rozhodčí:  Galina Zhuk (BY)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Uzghorod /  26.04.2019( UA )
rozhodčí:  Olena Agalonova (UA)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Debrecen /  21.04.2019( H )
rozhodčí:  László Erdős (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Debrecen /  20.04.2019( H )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  vítězů

V1, CAC


NVP Békéscsaba /  31.03.2019( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


NVP Békéscsaba /  30.03.2019( H )
rozhodčí:  Vladimír Žižakov (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOS


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


Victory show Bratislava /  23.02.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, Victory Junior Winner


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V3


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V3
Crufts Qualification


MVP Nitra /  27.01.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Nitra /  26.01.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V2


MVP Nitra /  25.01.2019( SK )
rozhodčí:  Danijel Boroš-Devi (RS)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Nitra /  09.12.2018( SK )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  08.12.2018( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


MVP Budapest /  02.12.2018( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


Šampion šampionů 2018 Budapest /  01.12.2018( H )
rozhodčí:  Dr. Tamás Jakkel (H)
třída:  šampionů

2.místo


MVP České Budějovice /  06.10.-07.10.2018( CZ )
rozhodčí:  Željko Lozič (SRB)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
Crufts Qualification


Klubová výstava Kajlovec /  15.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  mladých
well balanced, excellent feminine head, typical topline and good chest, correct angulation, correct movement, tail and coat
dobře vyvážená, vynikající samičí hlava, typická horní linie a dobrý hrudník, správné úhlení, správný pohyb, ocas a srst
V1, CAJC, BOJ, BOS


NVP Olomouc /  01.09.-02.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Tuire Okkola (FIN)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


Speciální výstava Praha-Džbán /  01.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ) - psi, Renata Cepková (CZ) - feny
třída:  mladých
13 měs. fena S kostry, S hrudník, trošku mohutnější v hlavě, mírně volnější víčko, S skus, S pohyb, mírně užší vzadu, rovný hřbet, v pohybu mírně volnější, korektní postoj, S úhlení, V povaha, V předvedení
V
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


NVP Mladá Boleslav /  14.07.-15.07.2018( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB, 4.místo BIG


MVP Brno /  23.06.-24.06.2018( CZ )
rozhodčí:  Kresten Scheel (DK)
třída:  mladých

V3


MVP Budapest /  23.06.2018( H )
rozhodčí:  Kari Järvinen (F)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


MVP Nitra /  10.06.2018( SK )
rozhodčí:  Charlotta Mellin (S)
třída:  mladých

V1, CAJC, Crufts qualification, Junior BOB, Derby Winner 2018
IV.uzávěrka 23.5.2018, Crufts Qualification


MVP Nitra /  09.06.2018( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V2
IV.uzávěrka 23.5.2018


MVP Nitra /  08.06.2018( SK )
rozhodčí:  Carsten Birk (DK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOB
IV.uzávěrka 23.5.2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  27.05.2018( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída:  mladých

VD
XII.Newfoundland FedCup 2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  26.05.2018( SK )
rozhodčí:  Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída:  mladých

V
XII.Newfoundland FedCup 2018


MVP Litoměřice /  19.05.-20.05.2018( CZ )
rozhodčí:  Athanasios Garivaldis (CY)
třída:  mladých

V3


MVP Lučenec /  13.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Lučenec /  12.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vasiliy Markov (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Timisoara /  06.05.2018( RO )
rozhodčí:  Igor Vyguzov (MNE)
třída:  mladých

V1, CACJ, Best junior


NVP Timisoara /  05.05.2018( RO )
rozhodčí:  Marian Draganescu (RO)
třída:  mladých

V1, CACJ, Best junior


MVP Timisoara /  05.05.2018( RO )
rozhodčí:  Maria Amelia Taborda (P)
třída:  mladých

V1, CACJ, Best junior


NVP Pápa I. /  28.04.2018( H )
rozhodčí:  Zaur Agabeyli (AZ)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


NVP Pápa II. /  28.04.2018( H )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOS


MVP České Budějovice /  21.04.-22.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Debrecen /  15.04.2018( H )
rozhodčí:  László Papp (RO)
třída:  mladých

V2


MVP Debrecen /  14.04.2018( H )
rozhodčí:  Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída:  mladých

V3


MVP Nitra /  08.04.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  07.04.2018( SK )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mladých

V2


MVP Uzghorod /  18.03.2018( UA )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  dorost

VN1, Best puppy


MVP Uzghorod /  17.03.2018( UA )
rozhodčí:  Tibor Bošnjak (SRB)
třída:  dorost

VN1, Best puppy


NVP Uzghorod /  17.03.2018( UA )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  dorost

VN1, Best puppy, 2.místo BIS puppy


NVP Bratislava /  18.02.2018( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Nitra /  11.02.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  04.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  03.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Åke Cronander (S)
třída:  dorost

VN1
Crufts Qualification


MVP Nitra /  10.12.2017( SK )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  štěňat

VN1


MVP Nitra /  09.12.2017( SK )
rozhodčí:  Zeljko Lozic (SRB)
třída:  štěňat

VN2