Výstavní výsledky

Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  otevřená
Excellent outline, lovely strong male head, nice dark eyes, broad muzzle, correct bite, excellent broad chest, correct shoulders, excellent front feet, lovely depth of body and spring of rib, nice shapely reach of neck, nice levelled topline, excellent powerful hindquarters, excellent rear feet, tail is well equiped, excellent bone, shown in excellent coat and condition, very well presented and very well handled.
Vynikající profil, pěkná silná samčí hlava, pěkné tmavé oči, široká tlama, správný skus, vynikající široký hrudník, správná ramena, vynikající přední tlapy, pěkná hloubka těla a klenutá žebra, pěkná délka krku, pěkná rovná horní linie, vynikající silné zadní končetiny, vynikající zadní tlapy, ocas je dobře nasazen, vynikající kostra, předveden ve vynikající srsti a kondici, velmi dobré předvedení.
V3
8. Bohemia Cup 2019


Finále 8.Bohemia Cup 2019 /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) + Elzbieta Chwalibóg (PL)
třída: 

4. místo
8.Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  otevřená
Pes, velmi pěkný pes, krásná hlava, mohutná, výborné proporce i výraz, výborné ucho i oko, výborná šíje, rovný kompaktní hřbet i pěkná bedra, výborné předhrudí, kostra hrubá, výborná srst, výborné mohutné silné nohy, krásně připravený, v běhu paralelní a dlouhý krok.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


Speciální výstava Malé Leváre /  07.09.2019( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, Nejlepší pes, BOB


FedCup Wels /  26.05.2019( A )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK) - psi+BOB, Victor Lobakin (AZ) - feny
třída:  otevřená

V2, res.CACA
XIII.Newfoundland FedCup 2019


FedCup Wels /  25.05.2019( A )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ) - psi+BOB, Einar Paulsen (DK) - feny
třída:  otevřená

V4
XIII.Newfoundland FedCup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená
Silná kostra, dobré proporce, silná samčí hlava, správné a dobré zuby, výborná horní a dolní linie, silný hrudník, rovné dobře úhlené nohy, srst a barva výborná, výborný pohyb
V1, CAC


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Praha /  20.04.-21.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  27.05.2018( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída:  mezitřída

V1, CAC
XII.Newfoundland FedCup 2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  26.05.2018( SK )
rozhodčí:  Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída:  mezitřída

V1, CAC, Slovak Club Winner
XII.Newfoundland FedCup 2018


MVP České Budějovice /  21.04.-22.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Nitra /  08.04.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Nitra /  07.04.2018( SK )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  11.02.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  10.02.2018( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  04.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Nitra /  10.12.2017( SK )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  09.12.2017( SK )
rozhodčí:  Zeljko Lozic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  dorost

VN1