Výstavní výsledky

MVP Velká Ida /  08.07.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Velká Ida /  07.07.2018( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Shkorpilovtzi /  17.06.2018( BG )
rozhodčí:  Krasimir Todorov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  16.06.2018( BG )
rozhodčí:  Georgi Hristozov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  15.06.2018( BG )
rozhodčí:  Radoslav Stoynov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  14.06.2018( BG )
rozhodčí:  Polina Simic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  13.06.2018( BG )
rozhodčí:  Galyah Litova (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  12.06.2018( BG )
rozhodčí:  Irodotos Neofytou (CY)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG
Black Sea Winner


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  27.05.2018( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída:  mezitřída

V4
XII.Newfoundland FedCup 2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  26.05.2018( SK )
rozhodčí:  Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
XII.Newfoundland FedCup 2018


MVP Szilvásvárad /  21.05.2018( H )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Szilvásvárad /  20.05.2018( H )
rozhodčí:  Francisco Ruiz Rodriguez (E)
třída:  otevřená

V1, CAC
Crufts Qualification


MVP Szilvásvárad /  19.05.2018( H )
rozhodčí:  Kaszás Emese (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Lučenec /  13.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Lučenec /  12.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vasiliy Markov (RUS)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kajlovec /  28.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Nitra /  08.04.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Loznica /  08.04.2018( SRB )
rozhodčí:  Saša Ješić (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB, 3.místo BIG


NVP Bajmok /  07.04.2018( SRB )
rozhodčí:  Nenad Matejevic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB, 2.místo BIG


MVP Nitra /  07.04.2018( SK )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Salgótarján /  25.03.2018( H )
rozhodčí:  Ferenc Gröschl (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Nitra /  10.12.2017( SK )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Nitra /  09.12.2017( SK )
rozhodčí:  Zeljko Lozic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Turija /  01.10.2017( SRB )
rozhodčí:  Antonio Di Lorenzo (I)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bačka Topola /  30.09.2017( SRB )
rozhodčí:  Sándor Zsolt Szabo (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Nitra /  17.09.2017( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  16.09.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

nenastoupil


NVP Kecskemét - dopoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Sándor Szabo (H)
třída:  mladých

V1, HPJ


NVP Kecskemét - odpoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Jeane Lawless (IRL)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Ohrid /  08.08.2017( MK )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Ohrid /  07.08.2017( MK )
rozhodčí:  Alexej Belkin (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Cruft's qualification, BOJ


MVP Ohrid /  06.08.2017( MK )
rozhodčí:  Metodija Zafirovski (MK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Ohrid /  05.08.2017( MK )
rozhodčí:  István Orcsik (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Cetinje /  02.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Nenad Katanic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Cetinje /  01.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Vojislav Brajovic (MNE)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  dorost

VN1, BIS dorost pes


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  dorost

VN1


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  dorost

VN1
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  dorost

neposouzen
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  dorost

VN1


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  dorost
6 months old, correct bite, beautiful black eyes, masculine head, important; beautiful front, solid topline, back could be stronger, coat is changing, momentally curly, a little, very nice puppy, needs more confidence, today playing, movement is ok
šestiměsíční, správný skus, krásné tmavé oči, samčí hlava, výrazná; krásný vpředu, solidní horní linie, vzadu by mohl být silnější, mění srst, momentálně lehce kudrnatý, velmi dobré štěně, potřebuje více sebevědomí, dnes hravý, pohyb je v pořádku
VN2


NVP Mosonmagyaróvár /  23.04.2017( H )
rozhodčí:  Anikó Istvánné Juhász (H)
třída:  dorost

VN1, 2.místo BIS puppy


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  dorost

VN2


OVP Vlčkovce /  14.04.2017( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1, BIS puppy


NVP Bekescaba /  02.04.2017( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  štěňat

VN1, BIS minor puppy


NVP Bekescaba /  01.04.2017( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  štěňat

VN1