Výstavní výsledky

Klubová výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V3


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


CACIB Danilovgrad /  01.09.2020( MNE )
rozhodčí:  Vojislav Brajovič (MNE)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Danilovgrad /  31.08.2020( MNE )
rozhodčí:  Momčilo Milič (MNE)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Ohrid /  30.08.2020( MK )
rozhodčí:  Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Ohrid /  29.08.2020( MK )
rozhodčí:  Mitko Ilkanovski (MK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Ohrid /  28.08.2020( MK )
rozhodčí:  Darko Gegovski (MK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Ohrid /  27.08.2020( MK )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  vítězů
Very good outline, excellent head, lovely dark eyes, correct bite, very nice front, would prefer a heavier bone, correct shoulders, lovely depth of body and spring of rib, nice shape of neck, very good topline, would like to see more powerful rear, would like to see heavier rear feet, nice tail set, lovely coat, nice condition, moves very well both going and coming, very well presented.
Velmi dobrý profil, vynikající hlava, pěkné tmavé oči, správný skus, velmi pěkná přední fronta, měl by mít silnější kostru, správná ramena, pěkná hloubka těla a klenutí žeber, pěkný tvar krku, velmi dobrá horní linie, měl by mít silnější zadek, měl by mít silnější zadní tlapy, dobré nasazení ocasu, pěkná srst, pěkná kondice, velmi dobrý pohyb tam a zpět, velmi dobře předveden.
V
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  vítězů
Pes, krátká postava, hlava pěkná, pěkné uši a oči, předhrudí střední, kostra dobrá, trochu vybočené přední nohy, úhlení pravidelný postoj, dlouhá linie, krátký hřbet, vysoko nasazený ocas, zadní nohy hluboko zaúhlené, v běhu dynamický.
V4
8. Bohemia Cup 2019


MVP Kreuzlingen /  03.08.2019( CH )
rozhodčí:  Andrzej Stepinski (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, Alpensieger, Crufts qualification, BOB


NVP Kreuzlingen /  03.08.2019( CH )
rozhodčí:  George Kostopoulos (GR)
třída:  otevřená

V1, CAC, Best Adult Male, Winner Bodensee, BOB


MVP Oberwart /  13.07.-14.07.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, CACIB, Crufts qualification, BOB, 3.místo BIG


MVP Velká Ida /  07.07.2019( SK )
rozhodčí:  Antotnín Karban (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Velká Ida /  06.07.2019( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Aarau /  30.06.2019( CH )
rozhodčí:  Lisbeth Mach (CH)
třída:  otevřená

V4


MVP Aarau /  29.06.2019( CH )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Aarau /  29.06.2019( CH )
rozhodčí:  Marija Kavcic (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC, Argovia Winner, BOB


Evropská výstava Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  otevřená

V
II. FCI skupina se vystavuje v neděli 16.06.2019


Austrian Winner Show Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, res.CACIB
II. FCI skupina se vystavuje v pátek 14.06.2019


MVP Miskolc /  26.05.2019( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  otevřená

V1, CAC


NVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Ervin Deutscher (A)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Željka fon Zidar (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Wieselburg /  11.05.-12.05.2019( A )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Ruma /  05.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Vladimir Žižakov (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG, BIS


NVP Ruma /  05.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Nedeljkovic Nebojša (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOB, BIG, BIS


MVP Stara Pazova /  04.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Miodrag Vreteničić (MNE)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Praha /  20.04.-21.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


NVP Békéscsaba /  31.03.2019( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOS


NVP Békéscsaba /  30.03.2019( H )
rozhodčí:  Vladimír Žižakov (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOB


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOB


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC
Crufts Qualification


MVP Nitra /  25.01.2019( SK )
rozhodčí:  Danijel Boroš-Devi (RS)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  09.12.2018( SK )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


MVP Nitra /  08.12.2018( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Praha /  02.12.2018( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  otevřená

V3


MVP Ohrid /  28.08.2018( MK )
rozhodčí:  Zoran Von Schwarzaugen Najdovski (MK)
třída: 

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB, 3.místo BIG


MVP Ohrid /  27.08.2018( MK )
rozhodčí:  Gabriel Stibel (MK)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Ohrid /  26.08.2018( MK )
rozhodčí:  Jane Serafimov (MK)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Ohrid /  25.08.2018( MK )
rozhodčí:  Darko Gegovski (MK)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Velká Ida /  08.07.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Velká Ida /  07.07.2018( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Shkorpilovtzi /  17.06.2018( BG )
rozhodčí:  Krasimir Todorov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  16.06.2018( BG )
rozhodčí:  Georgi Hristozov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  15.06.2018( BG )
rozhodčí:  Radoslav Stoynov (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 2.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  14.06.2018( BG )
rozhodčí:  Polina Simic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  13.06.2018( BG )
rozhodčí:  Galyah Litova (BG)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, BIG
Black Sea Winner


MVP Shkorpilovtzi /  12.06.2018( BG )
rozhodčí:  Irodotos Neofytou (CY)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG
Black Sea Winner


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  27.05.2018( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída:  mezitřída

V4
XII.Newfoundland FedCup 2018


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  26.05.2018( SK )
rozhodčí:  Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
XII.Newfoundland FedCup 2018


MVP Szilvásvárad /  21.05.2018( H )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Szilvásvárad /  20.05.2018( H )
rozhodčí:  Francisco Ruiz Rodriguez (E)
třída:  otevřená

V1, CAC
Crufts Qualification


MVP Szilvásvárad /  19.05.2018( H )
rozhodčí:  Kaszás Emese (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Lučenec /  13.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Lučenec /  12.05.2018( SK )
rozhodčí:  Vasiliy Markov (RUS)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kajlovec /  28.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Nitra /  08.04.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Loznica /  08.04.2018( SRB )
rozhodčí:  Saša Ješić (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB, 3.místo BIG


NVP Bajmok /  07.04.2018( SRB )
rozhodčí:  Nenad Matejevic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOB, 2.místo BIG


MVP Nitra /  07.04.2018( SK )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Salgótarján /  25.03.2018( H )
rozhodčí:  Ferenc Gröschl (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Nitra /  10.12.2017( SK )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Nitra /  09.12.2017( SK )
rozhodčí:  Zeljko Lozic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Turija /  01.10.2017( SRB )
rozhodčí:  Antonio Di Lorenzo (I)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bačka Topola /  30.09.2017( SRB )
rozhodčí:  Sándor Zsolt Szabo (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Nitra /  17.09.2017( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  16.09.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

nenastoupil


NVP Kecskemét - dopoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Sándor Szabo (H)
třída:  mladých

V1, HPJ


NVP Kecskemét - odpoledne /  02.09.2017( H )
rozhodčí:  Jeane Lawless (IRL)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Ohrid /  08.08.2017( MK )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Ohrid /  07.08.2017( MK )
rozhodčí:  Alexej Belkin (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC, Cruft's qualification, BOJ


MVP Ohrid /  06.08.2017( MK )
rozhodčí:  Metodija Zafirovski (MK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Ohrid /  05.08.2017( MK )
rozhodčí:  István Orcsik (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Cetinje /  02.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Nenad Katanic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Cetinje /  01.08.2017( MNE )
rozhodčí:  Vojislav Brajovic (MNE)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  dorost

VN1, BIS dorost pes


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  dorost

VN1


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  dorost

VN1
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  dorost

neposouzen
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  dorost

VN1


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  dorost
6 months old, correct bite, beautiful black eyes, masculine head, important; beautiful front, solid topline, back could be stronger, coat is changing, momentally curly, a little, very nice puppy, needs more confidence, today playing, movement is ok
šestiměsíční, správný skus, krásné tmavé oči, samčí hlava, výrazná; krásný vpředu, solidní horní linie, vzadu by mohl být silnější, mění srst, momentálně lehce kudrnatý, velmi dobré štěně, potřebuje více sebevědomí, dnes hravý, pohyb je v pořádku
VN2


NVP Mosonmagyaróvár /  23.04.2017( H )
rozhodčí:  Anikó Istvánné Juhász (H)
třída:  dorost

VN1, 2.místo BIS puppy


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  dorost

VN2


OVP Vlčkovce /  14.04.2017( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1, BIS puppy


NVP Bekescaba /  02.04.2017( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  štěňat

VN1, BIS minor puppy


NVP Bekescaba /  01.04.2017( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  štěňat

VN1