Výstavní výsledky

MVP Nitra /  17.09.2017( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  16.09.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


Klubová výstava Praha-Džbán /  03.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny+BOB
třída:  mladých
Fena velice pěkně stavěná, správné proporce, pěkná hlava s tmavým okem, velmi těsný nůžkový skus, elegantní linie krku, pevný hřbet, korektní postoj obou párů končetin, fena se velice krásně předvádí.
V1, CAJC, BOJ
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava s KV Praha-Džbán /  02.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Jiří Janda (CZ) - feny+BOB
třída:  mladých
Fena standardní výšky, formátu, s velmi pěkně modelovanou hlavou, uši by mohly být trochu výše nasazeny, krásné hnědé oči, těsný nůžkový skus, ve kterém přední řezáky jdou spíše do kleští, pěkně pigmentované a utvářené pysky, užší přední fronta, s méně výrazným předhrudím související se strmějším postavením lopatky, velmi dobré zaúhlení vzadu, pěkná struktura srsti, tlapy vzadu lehce vytočené a vpředu i vzadu za pohybu užší nicméně s vydatnou akcí. Fena se při posouzení z boku jeví lépe, standardní osrstění a nutno pochválit předvádění.
V1, CAJC, BOJ
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Innsbruck /  20.08.2017( A )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ)
třída:  mladých

V1, Jugendbeste, Alpenjugendsieger


MVP Innsbruck /  19.08.2017( A )
rozhodčí:  Elisabeth Feuz (CH)
třída:  mladých

V1, Jugendbeste


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Oberwart /  15.07.-16.07.2017( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  mladých

V1, Jugendbeste


MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, Derby Winner 2017
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2017, Junior BOB
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  mladých

V1, CAJC
IV.uzávěrka 16.05.2016


NVP Nyíregyháza /  28.05.2017( H )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOS


NVP Pápa I /  20.5.2017( H )
rozhodčí:  Zaur Agabeyli (AZ)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOB


NVP Pápa II /  20.05.2017( H )
rozhodčí:  Dr. Kaszás Emese (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOB


MVP Miskolc /  13.05.2017( H )
rozhodčí:  Dr. Zsuzsanna Váczi-Balogh (H)
třída:  dorost

VN1


NVP Miskolc /  13.05.2017( H )
rozhodčí:  Ümit Özkanal (TR)
třída:  dorost

VN1


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  dorost

VN1


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  dorost

VN1


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  dorost

VN3


MVP Praha /  15.04.-16.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  dorost
Fena správných proporcí, velice harmonická, velmi pěkná modelace hlavy, mordy, nasazení ucha, korekt. postavení př. i zad. končetin, nasazení i nesení ocasu v pořádku, fena se velice dobře předvádí.
VN1, 3.místo BIS dorost


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN2


Klubová výstava Chržín - Stará Fara /  08.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D)
třída:  dorost
7 měsíční černá fena dobré velikosti a linií, nadějná fenčí hlava samčího výrazu, dobře tvarované tmavé oko, těsný nůžkový skus, pěkná linie krku, dobře formovaný hrudník v hloubce i prostornosti, dobré postoje končetin i úhlení, pohyb sice dětský ale lehký a prostorný, srst ještě ve výměně, velmi nadějná fenka.
VN1
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  02.04.2017( SK )
rozhodčí:  Elena Kuleshova (RUS)
třída:  dorost

VN1


MVP Bratislava /  01.04.2017( SK )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  dorost

VN1


NVP Salgótarján /  25.03.2017( H )
rozhodčí: 
třída:  dorost

VN1


MVP Bogatic /  24.03.2017( SRB )
rozhodčí: 
třída:  dorost

VN1


NVP Bratislava /  19.02.2017( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  štěňat

VN1


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  štěňat

VN2


MVP Nitra /  15.01.2017( SK )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  štěňat

VN1


MVP Nitra /  14.01.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  štěňat

VN1