Výstavní výsledky

Světová výstava Leipzig /  09.11.-12.11.2017( D )
rozhodčí:  Hassi Assenmacher-Feye (D) - psi, Rafael de Santiago (PR) - feny
třída:  mladých

V
II. FCI skupina vystavuje v neděli 12.11.2017, IV.uzávěrka 6.10.2017


MVP Praha /  05.11.2017( CZ )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS


MVP Praha /  04.11.2017( CZ )
rozhodčí:  Arne Foss (N)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Komarom /  22.10.2017( H )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Derby Winner, Best Derby Winner


MVP Komarom /  21.10.2017( H )
rozhodčí:  Harri Lehkonen (FIN)
třída:  mladých

V1, HPJ, Cruft's qualification, Best junior


MVP Komarom /  20.10.2017( H )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  mladých
12,5 měs.pes, správné výšky a mohutnosti, výrazná ušlechtilá hlava, správně značený stop, nůžkový skus, uši správně nasazené, svalnatý krk, prostorný hluboký hrudník, výborně utvářené předhrudí, rovný a pevný hřbet, ocas správně nasazen, úhlední hrudních i pánevních končetin v pořádku, srst výborné kvality, pravidelný prostorný pohyb
V3
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  mladých
Excelentní typ, excelentní velikost, typ a výstavní kondice, výborné svalstvo a proporce těla, silná hlava s excelentními proporcemi, tmavé oči, trochu měkké tlapy, překrasná silueta plemene, typický pohyb
V1, CAJC, BOJ
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  mladých

VD1
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


KV Brno /  27.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  mladých

V1, VT


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


NVP Bedzin /  29.07.2017( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Konopiska /  22.07.-23.07.2017( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mladých

V2


MVP Kraków /  17.06.-18.06.2017( PL )
rozhodčí:  Joanna Szczepańska - Korpetta (PL)
třída:  mladých

V3


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  mladých

V1, CAJC
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2017
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB
IV.uzávěrka 16.05.2016


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  mladých

VD
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  mladých

V3
XI.Newfoundland FedCup 2017


XXII. Slezská výstava psů Hlučín /  13.05.2017( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  mladých

V1, VT


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  dorost
8 months old, in type, masculine, correct bite, little opened eyes, round eyes, good neck and shoulders, good body for the age, more angulation in the back, correct tail, still puppy coat, full of coat, nice head important and impressive head, movement is fluent, nice temperament, in good condition
8 měsíců starý, správného typu, samčí, správný skus, lehce otevřené a kulaté oči, dobrý krk a ramena, dobré tělo vzhledem k věku, více zaúhlení vzadu, správný ocas, stále štěněčí srst, hodně srsti, okouzlující hlava, pohyb je plynulý, skvělý temperament, v dobré kondici
VN1


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Bratislava /  02.04.2017( SK )
rozhodčí:  Elena Kuleshova (RUS)
třída:  dorost

VN1


MVP Bratislava /  01.04.2017( SK )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  dorost

VN1


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  štěňat

VN1


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  štěňat

VN1


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  štěňat

VN1