Výstavní výsledky

MVP Tulln /  01.10.2017( A )
rozhodčí:  Uschi Eisner (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Bundessieger, Beste Hündin, BOS


MVP Tulln /  30.09.2017( A )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Beste Hündin, BOS
Crufts Qualification


Klubová výstava Praha-Džbán /  03.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny+BOB
třída:  otevřená

V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava s KV Praha-Džbán /  02.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Jiří Janda (CZ) - feny+BOB
třída:  otevřená

V3
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Wieselburg /  20.05.-21.05.2017( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Praha /  15.04.-16.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  šampionů
Fena s výbornou hlavou, tm. správně uložené ucho, výborná čenich. partie, nůžkový skus, výborná délka krku, správná hřbet. linie, nepatrně vytočené tlapy hrud. končetin, korektní postoj pánevních končetin, velmi dobrý pohyb, kvalitní srst.
V1, CAC


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů

V2, res.CAC


MVP Nitra /  4.12.2016( SK )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Komarom /  09.10.2016( H )
rozhodčí:  Dagmar Klein (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Komarom /  08.10.2016( H )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Komarom /  07.10.2016( H )
rozhodčí:  Knut-Sigurd Wilberg (GB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


Bundessieger Tulln /  02.10.2016( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  šampionů

V1, CACA


MVP Tulln /  01.10.2016( A )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB
Crufts Qualification 2016, Middle East European Winner


NVP Brno /  24.09.-25.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS


Klubová výstava Kravaře /  17.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  otevřená
dvou a půl letá velká mohutná fena, správný formát, výborná konstituce, výborný tvar hlavy, správný elegantní krk, rovný hřbet, trochu strmější přední končetiny, nedostatečné předhrudí, výborné úhlení zadních končetin, výborný hrudník, výborný temperament, výborná srst
V2, res. CAC


Klubová výstava Praha-Džbán /  04.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Jerome Papin (F) - psi+BOB, Otakar Vondrouš (CZ) - feny
třída:  otevřená
Silná fena dobrého rámce, silná kostra, pěkná hlava, pevný hřbet, výborný hrudník a pěkné předhrudí, korektní postoj, dobré zaúhlení, pěkná srst a výborný pohyb.
V1, CAC, Nejlepší fena
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Praha-Džbán /  03.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ) - psi+BOB, Jerome Papin (F) - feny
třída:  otevřená
Velká fena, velmi dobré proporce, krásná krční linie, krásně nesená hlava, správná síla kostí k velikosti, výborné úhlení předních a zadních končetin, ocas k hleznům, správný skus, hlava správných proporcí, ale samčí výraz, trochu otevřené pysky, výborná hloubka a šířka hrudníku, dobrý a prostorný pohyb, dobrá prezentace a povaha.
V
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  otevřená

V4


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  18.06.-19.06.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  otevřená
well matured female, correct head, nice eye, correct bite, strong neck, well balanced outline, correct topline, excellent bone and feet, moves very nice, excellent coat and color, nice temperament, well handled
velmi vyvinutá fena, korektní hlava, pěkné oko, korektní skus, silný krk, dobře balancovaná, korektní horní linie, výborná kostra a končetiny, velmi pěkný pohyb, výborná srst a barva, pěkná povaha, dobře vedená
V2, res. CAC
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  otevřená
good strong female, good bone and good substance, good ouline standing and on the move, good layback of shoulder, good spring of ribs, good rear angulation and low hook, good head balance, good depth of freface, well handled, and well presented
dobrá silná fena, dobrá kostra a masa, dobré vzezření v postoji i pohybu, dobře nasazená ramena, dobrý pohyb, dobré úlení zadních končetin, dobře balancovaná hlava, dobrá morda, dobře vedená i prezentovaná
V4
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  otevřená

neposouzena


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
rozhodčí:  Bo Skalin (S)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  otevřená

V2, res.CAC, res.CACIB


NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Wels /  06.12.2015( A )
rozhodčí:  Olga Sinko Kupriyanova (SLO)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


MVP Wels /  05.12.2015( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


MVP Nitra /  29.11.2015( SK )
rozhodčí:  Mića Mladenović (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


MVP Nitra /  28.11.2015( SK )
rozhodčí:  Beata Petkevica (LV)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB


MVP Praha /  01.11.2015( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Praha /  31.10.2015( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


NVP Zabrze /  11.10.2015( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca


NVP Rybnik /  04.10.2015( PL )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca


Speciální výstava Mohelnice /  27.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovič (SRB) - psi, Sergej Vanzha (SK) - feny
třída:  mezitřída
17 měsíční, středně vysoká, velmi krásná fenka, trochu tlustší, korektní formát, výborná kostra, výborná substance, pěkně řezaná hlava, pěkně krojené pysky ale horní by měly být trochu výraznější, korektní oko a ucho, elegantní krk, trochu menší horní linie, výborně zaúhlená, výborný hrudník, výborná mechanika pohybu
V2, res.CAC
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  mezitřída
Excellent type and proportions, nice head, excellent neck and chest, bit close in elbows, excellent topline, well angulated rear, good tail, correct in movement, needs to improve in coat
výborný typ a proporce, pěkná hlava, výborný krk a hrudník, trochu sbíhavé lokty, výborná horní linie, dobře úhlené končetiny, dobrý ocas, korektní pohyb, potřebuje lepší srst
V2, res. CAC
6. Bohemia Cup


NVP Brno /  19.09.-20.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Klubová výstava Plášťovce /  19.09.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  11.01.2015( SK )
rozhodčí:  Tamas Jakkel (H)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  10.01.2015( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

VD1


NVP Brno /  03.01.-04.01.2015( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Wels /  07.12.2014( A )
rozhodčí:  Maija Heinilä (N)
třída:  dorost

VN


MVP Wels /  06.12.2014( A )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  dorost

VN, BIS puppy


MVP Nitra /  30.11.2014( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  dorost

VN1


NVP Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Luděk Novák (CZ)
třída:  dorost

nenastoupila
II.FCI skupina vystavuje v neděli 26.10.2014


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  dorost

nenastoupila
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


NVP Brno /  27.09.-28.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  štěňat

nenastoupila


MVP České Budějovice /  20.09.-21.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  štěňat

VN1


MVP Mladá Boleslav /  30.08.-31.08.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  štěňat

nenastoupila