VÝSTAVY ZAPOČÍTÁVANÉ DO SOUTĚŽE ROČNÍKU 2019
MVP Oberwart / 13.07.-14.07.2019 / ( A )
rozhodčí: Günther Ehrenreich (A)
třída: otevřená

V1, CACA, CACIB, Crufts qualification, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Sárvár / 13.07.-14.07.2019 / ( H )
rozhodčí: Natalia Sedykh (RUS)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Sárvár / 12.07.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Emese Kaszás (H)
třída: šampionů

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

Evropská výstava Wels / 14.06.-16.06.2019 / ( A )
rozhodčí: Jorgen Hindse (DK)
třída: mezitřída

V2, res.CACA
počet získaných bodů: 540 / POTVRZENO

Austrian Winner Show Wels / 14.06.-16.06.2019 / ( A )
rozhodčí: Günther Ehrenreich (A)
třída: mezitřída

V1, CACA
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Nitra / 09.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Helen Tonkson-Koit (EST)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Nitra / 08.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Martina Ellerová (SK)
třída: šampionů

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 07.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Judith V. Daniels (USA)
třída: šampionů

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Miskolc / 26.05.2019 / ( H )
rozhodčí: Sándor Szabó (H)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Miskolc / 25.05.2019 / ( H )
rozhodčí: Željka fon Zidar (SLO)
třída: šampionů

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

NVP Miskolc / 25.05.2019 / ( H )
rozhodčí: Ervin Deutscher (A)
třída: šampionů

V1, CAC
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Litoměřice / 18.05.-19.05.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Karel Hořák (CZ)
třída: šampionů

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Timisoara / 12.05.2019 / ( RO )
rozhodčí: Rui Oliveira (P)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

NVP Timisoara / 11.05.2019 / ( RO )
rozhodčí: Peter Harsanyi (H)
třída: mezitřída

V1, CAC, Best female, BOB
počet získaných bodů: 222 / POTVRZENO

MVP Timisoara / 11.05.2019 / ( RO )
rozhodčí: Andrea Csatari (RO)
třída: mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

NVP Tiszafüred II. / 05.05.2019 / ( H )
rozhodčí: Béla Szabó (H)
třída: vítězů

V1, CAC, BOS
počet získaných bodů: 147 / POTVRZENO

NVP Tiszafüred I. / 05.05.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Gábor Hargitai (H)
třída: šampionů

V1, CAC, BOB
počet získaných bodů: 162 / POTVRZENO

MVP Lučenec / 04.05.2019 / ( SK )
rozhodčí: Peter Firic (RS)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

NVP Jászberény / 28.04.2019 / ( H )
rozhodčí: András Vinnai (H)
třída: šampionů

V1, CAC, BOB
počet získaných bodů: 162 / POTVRZENO

MVP Uzghorod / 27.04.2019 / ( UA )
rozhodčí: Galina Zhuk (BY)
třída: šampionů

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Uzghorod / 26.04.2019 / ( UA )
rozhodčí: Olena Agalonova (UA)
třída: šampionů

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Debrecen / 21.04.2019 / ( H )
rozhodčí: László Erdős (H)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Debrecen / 20.04.2019 / ( H )
rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

NVP Ostrava / 06.04.-07.04.2019 / ( CZ )
rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída: vítězů

V1, CAC
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

NVP Békéscsaba / 31.03.2019 / ( H )
rozhodčí: Zoltán Baffia (H)
třída: šampionů

V1, CAC
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

NVP Békéscsaba / 30.03.2019 / ( H )
rozhodčí: Vladimír Žižakov (SRB)
třída: šampionů

V1, CAC, BOS
počet získaných bodů: 147 / POTVRZENO

NVP Bratislava / 24.02.2019 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: mezitřída

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 54 / POTVRZENO

Victory show Bratislava / 23.02.2019 / ( SK )
rozhodčí: Milan Bíroš (SK)
třída: mezitřída

V1, CAC, Victory Junior Winner
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Brno / 03.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída: mladých

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Brno / 02.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ)
třída: mezitřída

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Nitra / 27.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Lenka Fairaislová (CZ)
třída: mezitřída

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 26.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: mezitřída

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Nitra / 25.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Danijel Boroš-Devi (RS)
třída: mezitřída

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 09.12.2018 / ( SK )
rozhodčí: Sebastian Harnik (PL)
třída: mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Nitra / 08.12.2018 / ( SK )
rozhodčí: Milivoje Uroševič (SRB)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

MVP Budapest / 02.12.2018 / ( H )
rozhodčí: Sándor Szabó (H)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO