Výstavní výsledky

MVP Tulln /  01.10.2017( A )
rozhodčí:  Uschi Eisner (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Bundessieger, Bester Rüde, BOB


MVP Innsbruck /  20.08.2017( A )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Oberwart /  15.07.-16.07.2017( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  šampionů

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  šampionů

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

nenastoupil


Bundessieger Tulln /  02.10.2016( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Tulln /  01.10.2016( A )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P)
třída:  šampionů

V2, res.CACA
Crufts Qualification 2016, Middle East European Winner


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Bernard Pouvesle (F)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Wels /  06.12.2015( A )
rozhodčí:  Olga Sinko Kupriyanova (SLO)
třída:  šampionů

V2, res.CACA, res.CACIB


MVP Wels /  05.12.2015( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Praha /  01.11.2015( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Praha /  31.10.2015( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (SRB)
třída:  šampionů

V4


MVP Tulln /  27.09.2015( A )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Innsbruck /  16.08.2015( A )
rozhodčí:  Dr. Otto Schimpf (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Innsbruck /  15.08.2015( A )
rozhodčí:  Peter van Montfoort (NL)
třída:  šampionů

V2, res.CACA, res.CACIB


MVP České Budějovice /  25.04.-26.04.2015( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Salzburg /  28.03.-29.03.2015( A )
rozhodčí:  Friederike Kappacher (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Bester Rüde, BOB


MVP Wels /  07.12.2014( A )
rozhodčí:  Maija Heinilä (N)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Wels /  06.12.2014( A )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Praha /  02.11.2014( CZ )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Praha /  01.11.2014( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Tulln /  27.09.-28.09.2014( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  otevřená

V2, res.CACA
Crufts Qualifikation


MVP České Budějovice /  20.09.-21.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Mladá Boleslav /  30.08.-31.08.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Innsbruck /  24.08.2014( A )
rozhodčí:  Friederike Kappacher (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, CACIB, Bester Rüde, BOB


MVP Innsbruck /  23.08.2014( A )
rozhodčí:  Paola Bortolotto-Zambelli (I)
třída:  otevřená

V1, CACA


NVP Mladá Boleslav /  19.07.-20.07.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


NVP Klatovy /  28.06.-29.06.2014( CZ )
rozhodčí:  Běla Sochorová (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Litoměřice /  24.05.-25.05.2014( CZ )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Brno /  23.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergii Slukin (UA)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Brno /  22.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nürnberg /  11.01.-12.01.2014( D )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

V3


MVP Praha /  03.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  mezitřída
21 měs. pes, velké silné kostry, typ. představitel, velmi pěkná hlava, správně uložené pěkně ohraničené oko, velmi pěkná krční i hř. linie, korekt. dolní linie, velmi temperamentní s prostorným pohybem.
V1, CAC


MVP Praha /  02.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Dortmund /  11.10.-13.10.2013( D )
rozhodčí:  Jörgen Hindse (DK)
třída:  mezitřída

V3
II.FCI vystavuje v sobotu 12.10.2013


VDH-Bundessieger Dortmund /  11.10.-13.10.2013( D )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  mezitřída

V2, VDH-R-Ch
II.FCI se vystavuje v pátek 11.10.2013


MVP Leipzig /  25.08.2013( D )
rozhodčí:  Helmut Lampe (D)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


MVP Leipzig /  24.08.2013( D )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


MVP Innsbruck /  11.08.2013( A )
rozhodčí:  Peter Harsanyi (H)
třída:  mezitřída

V1, CACA


MVP Innsbruck /  10.08.2013( A )
rozhodčí:  Milivoje Urosevic (SRB )
třída:  mezitřída

V1, CACA, res.CACIB


MVP Oberwart /  13.07.-14.07.2013( A )
rozhodčí:  Monika Blaha (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA, res.CACIB


MVP Erfurt /  16.06.2013( D )
rozhodčí:  Georg Roth (D)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


MVP Klagenfurt /  02.06.2013( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig (A)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


MVP Klagenfurt /  01.06.2013( A )
rozhodčí:  Mag. Heliane Maissen - Jarisch (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA, res.CACIB


Speciální výstava Burgstädt /  26.5.2013( D )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


Světová výstava Budapest /  16.05.-19.05.2013( H )
rozhodčí:  Adriana Griffa (I) - psi, John C. Frederick Peddie (CAN) - feny
třída:  mladých

V3
II. FCI skupina vystavuje v pátek 17.05.2013


MVP Dresden /  27.04.-28.04.2013( D )
rozhodčí:  Dr. Miklos Levente (H)
třída:  mezitřída

VD2


MVP Wieselburg /  06.04.-07.04.2013( A )
rozhodčí:  Frode Jevne (N)
třída:  mladých

VD2


MVP München /  31.03.-01.04.2013( D )
rozhodčí:  W. Güllix (D)
třída:  mladých

V3


MVP Nürnberg /  12.01.-13.01.2013( D )
rozhodčí:  Gisa Schicker (D)
třída:  mladých

V2


MVP Wels /  09.12.2012( A )
rozhodčí:  Antonio di Lorenzo (I)
třída:  mladých

V1, Jugendbester


MVP Wels /  08.12.2012( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  mladých

V1, Jugendbester


MVP Praha /  04.11.2012( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých
Středně velký pes s dobře utvářenou hlavou, tmavé oko, dobré uši, klešťový skus, toho času nevýrazné předhrudí, užší hrudník, ještě volnější hřbet, korektně nasazený a korektně nesený ocas, dobrá struktura srsti, velmi dobrý temperament.
VD3


MVP Praha /  03.11.2012( CZ )
rozhodčí:  Kathrin Stalder-Glauser (CH)
třída:  mladých
9 měsíců starý pes, harmonická stavba těla, nůžkový skus, uzavřené tmavé oko, dobré – správné držení ucha, vynikající hřbetní linie, kratší ocas, varlata obě, dobře osvalený, odpovídající síla kostry, velmi dobrá hloubka i šířka hrudníku, elegantní dobrý pohyb, mírná sbíhavost před. i zad. končetin, mírná sebejistá povaha – výborně předvedený.
V2


NVP Leipzig /  19.08.2012( D )
rozhodčí:  Hans-Erhard Grüttner (D)
třída:  dorost

VN1


MVP Leipzig /  18.08.2012( D )
rozhodčí:  Horst Kliebenstein (D)
třída:  dorost

VN1


MVP Bremen /  04.08.2012( D )
rozhodčí:  Igor Selimovic (HR)
třída:  dorost

VN2


MVP Praha /  05.05.-06.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  štěňat
Harmonická fena s bohatou srstí, výrazná hlava, korektní skus, zatím užší formování v loktech, správné vzadu.
VN1