Výstavní výsledky

MVP Tulln /  01.10.2017( A )
rozhodčí:  Uschi Eisner (A)
třída:  veteránů

V1, Veteranensieger


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  veteránů

Platz1, VDH/VND-Vet-Ch-A
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  veteránů

Platz1, VDH/VND-Vet-Ch-A
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  veteránů

nenastoupil


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  veteránů

nenastoupil


Bundessieger Tulln /  02.10.2016( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Bernard Pouvesle (F)
třída:  veteránů

V1, BOV, 3.místo BIS veterán


MVP Wels /  06.12.2015( A )
rozhodčí:  Olga Sinko Kupriyanova (SLO)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Wels /  05.12.2015( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Praha /  01.11.2015( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  veteránů

V1, BOV, 5.místo Nejlepší veterán


MVP Praha /  31.10.2015( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (SRB)
třída:  veteránů

V1, BOV, 2.místo Nejlepší veterán


MVP Tulln /  27.09.2015( A )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  veteránů

V1, Veteranensieger


MVP Innsbruck /  16.08.2015( A )
rozhodčí:  Dr. Otto Schimpf (A)
třída:  vítězů

V2, res.Veteransieger


MVP Innsbruck /  15.08.2015( A )
rozhodčí:  Peter van Montfoort (NL)
třída:  veteránů

V2, res.Veteransieger


MVP Praha /  01.11.2014( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP České Budějovice /  20.09.-21.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Mladá Boleslav /  30.08.-31.08.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupil


NVP Mladá Boleslav /  19.07.-20.07.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


NVP Klatovy /  28.06.-29.06.2014( CZ )
rozhodčí:  Běla Sochorová (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


MVP Litoměřice /  24.05.-25.05.2014( CZ )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP České Budějovice /  26.04.-27.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  23.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergii Slukin (UA)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Brno /  22.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Nürnberg /  11.01.-12.01.2014( D )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  čestná

Platz 1


MVP Praha /  03.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  šampionů
6,5 letý správně úhlený silný pes, s typ. linií, samčí pohlavní výraz, pěkně střižený čenich, prostorný pohyb, velmi pěkně předvedený.
V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Praha /  02.11.2013( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  šampionů

V3


MVP Dortmund /  11.10.-13.10.2013( D )
rozhodčí:  Jörgen Hindse (DK)
třída:  šampionů

V4
II.FCI vystavuje v sobotu 12.10.2013


VDH-Bundessieger Dortmund /  11.10.-13.10.2013( D )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  šampionů

V
II.FCI se vystavuje v pátek 11.10.2013


MVP Leipzig /  24.08.2013( D )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  šampionů

VD3


MVP Erfurt /  16.06.2013( D )
rozhodčí:  Georg Roth (D)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch


MVP Klagenfurt /  02.06.2013( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Klagenfurt /  01.06.2013( A )
rozhodčí:  Mag. Heliane Maissen - Jarisch (A)
třída:  šampionů

V1, CACA


Speciální výstava Burgstädt /  26.5.2013( D )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch


Světová výstava Budapest /  16.05.-19.05.2013( H )
rozhodčí:  Adriana Griffa (I) - psi, John C. Frederick Peddie (CAN) - feny
třída:  šampionů


II. FCI skupina vystavuje v pátek 17.05.2013


MVP Dresden /  27.04.-28.04.2013( D )
rozhodčí:  Dr. Miklos Levente (H)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch


MVP Wieselburg /  06.04.-07.04.2013( A )
rozhodčí:  Frode Jevne (N)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP München /  31.03.-01.04.2013( D )
rozhodčí:  W. Güllix (D)
třída:  šampionů

V1, VDH-CH-A, CAC, res.CACIB


MVP Wels /  09.12.2012( A )
rozhodčí:  Antonio di Lorenzo (I)
třída:  čestná

V1, CACA


MVP Wels /  08.12.2012( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  čestná

V1, CACA


MVP Praha /  04.11.2012( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů
Mohutný, dobře stavěný pes, dobře modelovaná hlava s tmavým okem a nůžkovým skusem, dostatečně hluboký, ale o něco užší hrudník, volnější hřbet, dobrá pohybová mechanika, velmi dobrá struktura srsti, velmi dobrý temperament.
V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Praha /  03.11.2012( CZ )
rozhodčí:  Kathrin Stalder-Glauser (CH)
třída:  šampionů
5 let starý černý pes, silné postavy, nůžkový skus, spodní řezáky opotřebované, mírně otevřené oko, mírně otevřené pysky, správné nasazení ucha, vynikající krční i hřbetní linie, správná délka ocasu, varlata obě, velmi dobré zaúhlení končetin, výborná šířka i hloubka hrudníku, odpovídající síla kostry. Dobrá chůze, sbíhavé přední končetiny, vynikající srst, dobře předvedený, klidná povaha.
V2, res.CAC


NVP Leipzig /  19.08.2012( D )
rozhodčí:  Hans-Erhard Grüttner (D)
třída:  čestná

Platz1, BOB


MVP Leipzig /  18.08.2012( D )
rozhodčí:  Horst Kliebenstein (D)
třída:  čestná

Platz1


MVP Bremen /  04.08.2012( D )
rozhodčí:  Igor Selimovic (HR)
třída:  čestná

Platz1


MVP Neumünster /  02.06.-03.06.2012( D )
rozhodčí:  Sabine Wotenick (D)
třída:  čestná

Platz1, BOB
II. FCI skupina se vystavuje 02.06.2012


MVP Praha /  05.05.-06.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  otevřená
Silný pes s kvalitní srstí, výrazná hlava s volným víčkem oka, hlubší pysk, dobrý pohyb zvláště pánevních končetin.
V4


MVP München /  03.03.-04.03.2012( D )
rozhodčí:  Sabine Wotenick (D)
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A, CACIB


MVP Nürnberg /  14.01.-15.01.2012( D )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A


MVP Wels /  04.12.2011( A )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Wels /  03.12.2011( A )
rozhodčí:  Brigitte Greisler (D)
třída:  šampionů

V3


CACIB Kirchberg /  05.11.-06.11.2011( L )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  šampionů - černá

V3


MVP Innsbruck /  14.08.2011( A )
rozhodčí:  Dr. Orietta Zilli (I)
třída:  otevřená

V4


MVP Innsbruck /  13.08.2011( A )
rozhodčí:  Phyllis Poduschka-Aigner (A)
třída:  otevřená

V4


MVP Salzburg /  21.05.-22.05.2011( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, CACIB


MVP Berlín /  02.04.2011( D )
rozhodčí:  Adrian Landarte (UR)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A, CACIB, BOB, 3.místo BIG


NVP Leipzig /  22.08.2010( D )
rozhodčí:  Isolde Huber (D)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A


MVP Leipzig /  21.08.2010( D )
rozhodčí:  Dr. Tamas Jakkel (H)
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A


Speciální výstava St. Goar - Werlau /  15.08.2010( D )
rozhodčí:  William Dobbin (IRL) - psi, Eric Prunier (F) - feny
třída:  otevřená

VD
VNDNK Cup 2010


Speciální výstava St. Goar - Werlau /  14.08.2010( D )
rozhodčí:  Eric Prunier (F) - psi, William Dobbin (IRL) - feny
třída:  otevřená

VD
VNDNK Cup 2010