Výstavní výsledky

MVP Graz /  04.03.-05.03.2017( A )
rozhodčí:  Mag. Gerhard Pöllinger (A)
třída:  veteránů

nenastoupila


MVP Wels /  11.12.2016( A )
rozhodčí:  Claudio De Giuliani (I)
třída:  veteránů

nenastoupila


MVP Komarom /  09.10.2016( H )
rozhodčí:  Dagmar Klein (RO)
třída:  veteránů

nenastoupila


MVP Komarom /  08.10.2016( H )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H)
třída:  veteránů

nenastoupila


MVP Komarom /  07.10.2016( H )
rozhodčí:  Knut-Sigurd Wilberg (GB)
třída:  veteránů

nenastoupila


Bundessieger Tulln /  02.10.2016( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Tulln /  01.10.2016( A )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger
Crufts Qualification 2016, Middle East European Winner


MVP Klagenfurt /  19.06.2016( A )
rozhodčí:  Lidija Oklescen (SLO)
třída:  šampionů

V1, CACA


MVP Klagenfurt /  18.06.2016( A )
rozhodčí:  Peter Schön (D)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Beste Hündin, BOS


MVP Oberwart /  11.07.-12.07.2015( A )
rozhodčí:  Blaz Kavcic (SLO)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Wieselburg /  09.05.-10.05.2015( A )
rozhodčí:  Luis Catalan (P)
třída:  veteránů

V2, res.Veteranensieger


MVP Salzburg /  28.03.-29.03.2015( A )
rozhodčí:  Friederike Kappacher (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Beste Hündin, BOS


MVP Oberwart /  12.07.-13.07.2014( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig (A)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Praha /  03.05.-04.05.2014( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  šampionů
5 letá fena správné výšky i mohutnosti, nůžkový skus, uši správně nasazené i nesené, výborný krk, prostorný hluboký hrudník, výborná pevná hřbetní linie, ocas správně nasazen, úhlení hrudních i pánevních končetin v pořádku, pravidelný pohyb.
V2, res.CAC, res.CACIB
kvalifikace na Crufts 2015


MVP Innsbruck /  11.08.2013( A )
rozhodčí:  Peter Harsanyi (H)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Innsbruck /  10.08.2013( A )
rozhodčí:  Milivoje Urosevic (SRB )
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, BOS


MVP Ludwigshafen /  27.07.-28.07.2013( D )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch


Speciální výstava Treuen /  14.07.2013( D )
rozhodčí:  Ingo Buchholz (D)
třída:  šampionů

V2


Speciální výstava Treuen /  13.07.2013( D )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Augsburg /  21.07.-22.07.2012( D )
rozhodčí:  J. Pohling (D)
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A


MVP München /  03.03.-04.03.2012( D )
rozhodčí:  Sabine Wotenick (D)
třída:  šampionů

V3


MVP Wels /  04.12.2011( A )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


Klubová výstava Džbán /  04.09.2011( CZ )
rozhodčí:  J. Eberhardt (D) - psi, Antonín Tománek (CZ) - feny
třída:  otevřená
Velká fena se silnou kostrou, celkově velmi dobrou tělesnou stavbou, silná úměrná hlava, dobře nasazené ucho, příliš volná víčka s ne zcela vybarvenou spojivkou, výborná přední fronta, velmi dobrá hřbetní linie, správně utvářená záď, výborné nesení ocasu, pohyby prostorné.
VD
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Džbán /  03.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Antonín Tománek (CZ) - psi, J. Eberhardt (D) - feny
třída:  otevřená

D
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


IHA Leipzig /  21.08.2011( D )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  otevřená

V


NHA Leipzig /  20.08.2011( D )
rozhodčí:  Dr. Roberto Schill (RO)
třída:  otevřená

V3


MVP Salzburg /  21.05.-22.05.2011( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  otevřená

V3


IHA Wels /  05.12.2010( A )
rozhodčí:  Dr. Barbara Lucia Bruna Gallicchio (I)
třída:  otevřená

V4


IHA Wels /  04.12.2010( A )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  otevřená

V


NVP Leipzig /  22.08.2010( D )
rozhodčí:  Isolde Huber (D)
třída:  mezitřída

V2, VDH-R-Ch


Speciální výstava Burgstädt /  25.07.2010( D )
rozhodčí:  Gisa Schicker (D), Walter Schicker (D)
třída:  mezitřída

V2, VDH-R-Ch


Klubová výstava Hannover /  22.05.2010( D )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D) - psi, Susanne Laursen (DK) - feny
třída:  mezitřída

VD4
Neufundländerfestival


IHA Dresden /  10.04.2010( D )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VDH-Ch-A


IHA Leipzig /  12.09.-13.09.2009( D )
rozhodčí:  Miroslav Zidar (SLO)
třída:  mladých

nenastoupila


NHA Leipzig /  12.09.-13.09.2009( D )
rozhodčí:  Elina Tan-Hietalahti (FIN)
třída:  mladých

VD4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 12.09.2009


Klubová výstava Praha-Džbán /  06.09.2009( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Bernard Metraux (CH) - feny
třída:  mladých

V
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  05.09.2009( CZ )
rozhodčí:  Bernard Metraux (CH) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny
třída:  mladých
Jedenáct měsíců stará fena, velkého vzrůstu, dobré kostry, velice hezké modelace hlavy s tmavým okem, korektním skusem. Rovný postoj předních končetin, dobré úhlení zadních končetin. Ocas dobře nesen.
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Burgstädt /  26.07.2009( D )
rozhodčí:  Helmut Lampe (D) - psi, Ilona Kroos (D) - feny
třída:  mladých

V1, VDH/DNK-Jgd-Ch-A