Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Klubu Weteran, Najlepszy Weteran Klubu
http://niufland-klub.pl/


MVP Krakow /  25.06.-26.06.2011( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.06.2011


MVP Rzeszow /  19.02.-20.02.2011( PL )
rozhodčí:  Marek Maciej Borg-Grabkowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 19.02.2011


MVP Kielce /  13.11.-14.11.2010( PL )
rozhodčí:  Andrzej Stepiński (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


Klubová výstava Borki /  05.09.2010( PL )
rozhodčí:  Eric Prunier (F), Wanda Kotik (PL) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  šampionů

V2


MVP Krakow /  04.09.-05.09.2010( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.09.2010


IHA Oberwart /  17.07.-18.07.2010( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Leszno /  05.06.-06.06.2010( PL )
rozhodčí:  Anna Nalazek (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB


MVP Lodz /  01.05.-02.05.2010( PL )
rozhodčí:  Zygmunt Jakubowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, Nom. Crufts


MVP Prešov /  19.-21.02.2010( SK )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (CRO)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, East Winner 2010


MVP Rzeszów /  13.02.-14.02.2010( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 13.02.2010


MVP Poznań /  08.11.2009( PL )
rozhodčí:  Attila Soos (H)
třída:  mezitřída

V2, res.CACIB


Světová výstava Bratislava /  08.10.-11.10.2009( SK )
rozhodčí:  Ronald H. Menaker (USA) - psi, Barbara Müller (CH) - feny
třída:  mezitřída

V4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 10.10.2009


National Specialty Dunakiliti /  09.10.2009( H )
rozhodčí:  Donovan Thompson (USA)
třída:  mezitřída - černá

V4


MVP Warszawa /  10.07.-12.07.2009( PL )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (CRO)
třída:  otevřená

V1, CWC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 11.07.2009


MVP Kraków /  27.06.-28.06.2009( PL )
rozhodčí:  Pawel Szemraj (PL)
třída:  otevřená

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 27.06.2009


Speciální výstava Hradec nad Moravicí /  31.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Rafael Malo Alcrudo (E) - psi, Joao Vasco Pocas (P) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
3. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  30.05.2009( CZ )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Rafael Malo Alcrudo (E) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
3. Newfoundland Fed Cup


MVP Leszno /  23.05.-24.05.2009( PL )
rozhodčí:  Joanna Szczepańska Korpett (PL)
třída:  mezitřída

V2, res.CACIB


MVP Katowice /  20.03.-22.03.2009( PL )
rozhodčí:  Willi Gullix (D), Dusan Paunovic (SRB) - dorost + mladých
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Nominace na Cruft's 2010
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.03.2009, Cruft's kvalifikace 2010


MVP Rzeszów /  07.02.-08.02.2009( PL )
rozhodčí:  Karl Reisinger (A)
třída:  mladých

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 07.02.2009


Klubová výstava Tworóg /  06.09.2008( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL), Beatrice Schiatti (I)
třída:  dorost

nenastoupila