Výstavní výsledky

MVP Klagenfurt /  11.06.2017( A )
rozhodčí:  Paula Heikkinen-Lehkonen (FIN)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger, Bester Rüde, BOS


MVP Klagenfurt /  10.06.2017( A )
rozhodčí:  Melita Groselj (SLO)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Oberwart /  16.07.-17.07.2016( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Klagenfurt /  19.06.2016( A )
rozhodčí:  Lidija Oklescen (SLO)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger, 3.místo BIS veteran


MVP Klagenfurt /  18.06.2016( A )
rozhodčí:  Peter Schön (D)
třída:  veteránů

V1, Veteransieger


MVP Wels /  07.12.2014( A )
rozhodčí:  Maija Heinilä (N)
třída:  šampionů

V2, res.CACA


MVP Wels /  06.12.2014( A )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V3


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  šampionů

V
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


MVP Klagenfurt /  15.06.2014( A )
rozhodčí:  Ing. Heinz Watschinger (A)
třída:  šampionů

V1, CACA, CACIB, Bester Rüde, BOB


MVP Klagenfurt /  14.06.2014( A )
rozhodčí:  Trine Gustavsen (N)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Graz /  08.03.-09.03.2014( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Klagenfurt /  02.06.2013( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig (A)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Klagenfurt /  01.06.2013( A )
rozhodčí:  Mag. Heliane Maissen - Jarisch (A)
třída:  šampionů

nenastoupil


MVP Wieselburg /  06.04.-07.04.2013( A )
rozhodčí:  Frode Jevne (N)
třída:  šampionů

VD3


MVP Wels /  08.12.2012( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Komarom /  21.10.2012( H )
rozhodčí:  Dr. Katalin Balogh (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Komarom /  20.10.2012( H )
rozhodčí:  Dr. Ronald W. James (GB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


Klubová výstava bez CAC Kravaře /  15.09.2012( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů
Čtyřletý pes výborného formátu, mohutné a elegantní stavby těla, krásně modelovaná samčí hlava s typickým výrazem, nůžkový skus, středně hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborné zaúhlení hrudních i pánevních končetin, prostorný hluboký hrudník, srst výborná ve všech parametrech, výborná mechanika pohybu, s velmi vydatným a elegantním krokem, výborné předvedení, varlata OK
V1, Vítěz třídy


Gold Cup Nyborg /  21.-22.07.2012( DK )
rozhodčí:  Dorothy Collier (USA), Pat W. Laurans (USA)
třída:  šampionů

V3, CQ, Best male 3, res.CAC


Gold Cup Nyborg /  19.-20.07.2012( DK )
rozhodčí:  Dorothy Collier (USA), Pat W. Laurans (USA)
třída:  šampionů

V, CQ


MVP Umag /  09.06.2012( HR )
rozhodčí:  Blaz Kavcic (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  26.05.2012( CZ )
rozhodčí:  Frode Jevne (N) - psi, William Dobbin (IR) - feny
třída:  vítězů
lovely strong male of excellent type and overall impression, lovely head with correct proportions, lovely neck and topline, lovely depth of body, well angulated, moves soundly lovely temperament, well presented
krásný silný pes výborného typu a celkového vzezření, krásná hlava korektních proporcí, krásný krk a horní linie, pěkné tělo, dobré úhlení končetin, krásný pohyb, dobře vedený
V3
6. Newfoundland FEDCUP 2012


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  25.05.2012( CZ )
rozhodčí:  William Dobbin (IR) - psi, Frode Jevne (N) - feny
třída:  vítězů
good male, good depth of muzzle, excellent eye colour, correct scissors bite, good reach of neck, beautiful depth of chest, good lenght of the legs, good bone from the rear, slightly overangulated in the rear, good toplenght, would like to see more drive in his movement, movement is still good from front and back, would like to see just slightly more coat, otherwise very nice
V4
6. Newfoundland FEDCUP 2012


MVP Zagreb /  04.03.2012( HR )
rozhodčí:  Eva Greg (RSA)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Zagreb /  03.03.2012( HR )
rozhodčí:  Augusto Benedicto Santos III ( PHI )
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Zagreb /  20.11.2011( HR )
rozhodčí:  Giulio Bezzechi (I)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Zagreb /  19.11.2011( HR )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB


MVP Tulln Bundessieger /  24.09.-25.09.2011( A )
rozhodčí:  Mag. Heliane Maissen-Jarisch (A)
třída:  čestná

V1, CACA
Crufts Qualifikation


NVP Brno /  17.09.-18.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Maria Kavčič (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC


Speciální výstava Mohelnice /  11.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D) – psi, Søren Wesseltoft (DK) - feny
třída:  otevřená

nenastoupil
4. Bohemia Cup


Klubová výstava Mohelnice /  10.09.2011( CZ )
rozhodčí:  Søren Wesseltoft (DK) – psi, Gerda Schlichting (D) - feny
třída:  otevřená

nenastoupil
4. Bohemia Cup


MVP Oberwart /  16.07.-17.07.2011( A )
rozhodčí:  Friederike Kappacher (A)
třída:  otevřená

V1, CACA, res.CACIB


MVP Brno /  25.06.-26.06.2011( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kravaře /  25.06.2011( CZ )
rozhodčí:  Klaus Rücker (D)
třída:  otevřená
Tříletý pes, výborný typ, pěkná hlava s pěkným výrazem, výborné proporce, velmi dobrá kostra, korektní skus, potřebuje větší hrudník, velmi dobré úhlení zadních i předních končetin, dobrá silná horní linie, korektní ocas, dobrý v pohybu, trochu volný chod předních končetin, výborná kvalita srsti
V3


MVP Klagenfurt /  19.06.2011( A )
rozhodčí:  Paolo Dondina (I)
třída:  šampionů

V2, res.CACA, res.CACIB


MVP Klagenfurt /  18.06.2011( A )
rozhodčí:  Hans W. Müller (CH)
třída:  šampionů

V1, CACA, res.CACIB


MVP Salzburg /  21.05.-22.05.2011( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  šampionů

V3


MVP Bratislava /  15.05.2011( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Bratislava /  14.05.2011( SK )
rozhodčí:  Oliveira Rui (PT)
třída:  šampionů

V3
Crufts kvalifikace


MVP České Budějovice /  23.04.-24.04.2011( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  otevřená

V2


NVP Nitra /  19.03.-20.03.2011( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Graz /  26.02.-27.02.2011( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Brno /  06.02.2011( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Brno /  05.02.2011( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Trenčín /  22.01.-23.01.2011( SK )
rozhodčí:  Serge Vanzha (RUS)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


IHA Wels /  05.12.2010( A )
rozhodčí:  Dr. Barbara Lucia Bruna Gallicchio (I)
třída:  otevřená

VD2


MVP Budapest Derby /  28.11.2010( H )
rozhodčí:  Istvánné Juhász (H)
třída:  otevřená

V3


MVP Budapest Grand Prix /  27.11.2010( H )
rozhodčí:  György Hartmann (H)
třída:  otevřená


II. FCI skupina vystavuje v sobotu 27.11.2010


MVP České Budějovice /  09.10.-10.10.2010( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


IHA Tulln /  25.09.-26.09.2010( A )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  otevřená

V1, CACA, CACIB, BOB, 3.místo BIG
Crufts kvalifikace


MVP Bratislava /  22.08.2010( SK )
rozhodčí:  Helmut Redtenbacher (JAR)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


MVP Bratislava /  21.08.2010( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC, res.CACIB


IHA Oberwart /  17.07.-18.07.2010( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  otevřená

V2, res.CACA


IHA Klagenfurt /  13.06.2010( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  otevřená

V3


IHA Klagenfurt /  12.06.2010( A )
rozhodčí:  Vibor Jezek (CRO)
třída:  otevřená

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 12.06.2010


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  30.05.2010( SK )
rozhodčí:  Lynn Jech (USA) - psi, John Jakobsen (N) - feny
třída:  otevřená

nenastoupil
4. Newfoundland Fed Cup


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  29.05.2010( SK )
rozhodčí:  John Jakobsen (N) - psi, Lynn Jech (USA) - feny
třída:  otevřená

nenastoupil
4. Newfoundland Fed Cup


MVP Bratislava /  16.05.2010( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Central-East European Winner, BOB
Středovýchodoevropská výstava psů


MVP Bratislava /  15.05.2010( SK )
rozhodčí:  Oľga Kupriyanova (RUS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB
CRUFTS kvalifikace


IHA Salzburg /  08.05.-09.05.2010( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  mezitřída

V4


IHA Wieselburg /  10.04.-11.04.2010( A )
rozhodčí:  Bela Siklosi (H)
třída:  mezitřída

V


IHA Graz /  06.03.-07.03.2010( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


IHA Wels /  06.12.2009( A )
rozhodčí:  Carsten Lorenzen (D)
třída:  mezitřída

VD2


IHA Wels /  05.12.2009( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  mezitřída

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 05.12.2009


IHA Wels - Centennial Winner /  23.08.2009( A )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  mladých

V1, Jugendbester


IHA Wels - Middle East European Winner /  22.08.2009( A )
rozhodčí:  Monika Blaha (A)
třída:  mladých

V1, Jugendbester
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 22.08.2009


IHA Wels /  21.08.2009( A )
rozhodčí:  Milivoje Urosevic (SCG)
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina vystavuje v pátek 21.08.2009


IHA Oberwart /  18.07.-19.07.2009( A )
rozhodčí:  Christa Witz (A)
třída:  mladých

V1, Jugendbester


IHA Klagenfurt /  13.06.-14.06.2009( A )
rozhodčí:  Karin Trauhsnig-Payer (A)
třída:  mladých

V2


IHA Wieselburg /  04.04.-05.04.2009( A )
rozhodčí:  Sören Wesseltoft (DK)
třída:  mladých

VD3


IHA Graz /  07.03.-08.03.2009( A )
rozhodčí:  Ilona Kroos (D)
třída:  mladých

V3


IHA Wels /  06.12.2008( A )
rozhodčí:  Bela Siklosi (H)
třída:  dorost

VN