Výstavní výsledky

CACIB Czestochowa /  23.07.2023( PL )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  šampionů

V1, CWC


CACIB Czestochowa /  22.07.2023( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


CAC novofundlandů Czestochowa /  21.07.2023( PL )
rozhodčí:  Rafal Szczypior (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


CAC Czestochowa /  21.07.2023( PL )
rozhodčí:  Ireneusz Lelonek (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


CACIB Velká Ida /  30.06.2023( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  šampionů

nenastoupila


CACIB Nitra /  11.06.2023( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  10.06.2023( SK )
rozhodčí:  Dragana Bujišic Vasiljević (RS)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  09.06.2023( SK )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC


Speciální výstava Mojmirovce /  28.05.2023( SK )
rozhodčí:  Lynne Anderson (USA)-psi, Denise Castonguay (CAN)-feny
třída:  šampionů

VD
XVI. Newfoundland FedCup


Klubová výstava Mojmirovce /  27.05.2023( SK )
rozhodčí:  Denise Castonguay (CAN)-psi, Lynne Anderson (USA)-feny
třída:  štěňat

VD
XVI. Newfoundland FedCup


CAC Bedzin - Gniazdow /  21.05.2023( PL )
rozhodčí:  Ireneusz Lelonek (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


CAC Bedzin - Gniazdow /  20.05.2023( PL )
rozhodčí:  Krzysztof Kradziecki (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


CAC Brno /  08.04.-09.04.2023( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  vítězů

nenastoupila


CACIB Nitra /  19.02.2023( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


CACIB Nitra /  18.02.2023( SK )
rozhodčí:  Barbara Zanieri (I)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  17.02.2023( SK )
rozhodčí:  Zsuzsanna Balogh (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Brno /  29.01.2023( CZ )
rozhodčí:  Martina Kučerová (CZ)
třída:  otevřená

VD


CACIB Brno /  28.01.2023( CZ )
rozhodčí:  Antonín Karban (CZ)
třída:  otevřená

V


CAC Brno /  07.01.-08.01.2023( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  otevřená

V2


CACIB Praha /  07.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Darko Drobnjak (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Praha /  06.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS
Crufts Qualification


CACIB Praha /  05.08.2022( CZ )
rozhodčí:  Willi Güllix (D)
třída:  mezitřída

VD1


CACIB Split /  31.07.2022( HR )
rozhodčí:  Zlatko Jojkic (RS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


CAC Split /  30.07.2022( HR )
rozhodčí:  Oliver Šimon (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOS


CACIB Split /  29.07.2022( HR )
rozhodčí:  Andi Hudono (ID)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC, res.CACIB


CAC Split /  28.07.2022( HR )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOS


CACIB Wisla /  01.07.-03.07.2022( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 02.07.2022


CACIB Brno /  25.06.-26.06.2022( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Nitra /  12.06.2022( SK )
rozhodčí:  Maša Široka (SLO)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS


CACIB Nitra /  11.06.2022( SK )
rozhodčí:  Satu Ylä-Mononen (FIN)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner, BOB


CACIB Nitra /  10.06.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Pezinok /  28.05.2022( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  14.05.2022( CZ )
rozhodčí:  Martin Šipkovský (SK)
třída:  mezitřída
Správná substance, dobrý formát, pěkně modelovaná hlava, světlejší oko, silný krk, mírně volnější hřbet, správná délka hrudníku s dobře vyznačeným předhrudím, oboustranně zaúhlená, užší pohyb zadních končetin
V2, res.CAC


Klubová výstava Berlín /  08.05.2022( D )
rozhodčí:  Suzanne Archer (GB) - psi+štěňata, Elina Haapaniemi (FIN) - feny+BOB
třída:  mladých

V2, VDH/VND-Jgd-R-Ch-A
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


Klubová výstava Berlín /  07.05.2022( D )
rozhodčí:  Elina Haapaniemi (FIN) - psi+štěňata, Suzanne Archer (GB) - feny+BOB
třída:  mladých

VD3
XV. Newfoundland FEDCUP 2022


CAC Racibórz /  10.04.2022( PL )
rozhodčí:  Katarzyna Fiszdon (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Najlepsza Dorosla Suka, BOS


CAC Racibórz /  09.04.2022( PL )
rozhodčí:  Maria Bruska (PL)
třída:  mezitřída

V3


CAC Brno /  08.01.-09.01.2022( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


Světová výstava Brno /  30.09.-03.10.2021( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ)
třída:  mladých

V3
IV. uzávěrka 30.7.2021, II. FCI skupina vystavuje 02.10.2021


CACIB Brno /  29.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ
IV. uzávěrka 30.7.2021


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  mladých
excellent type, good proportions, very nice head, excellent neck and chest, correct topline, well angulated, bit steep in croup, enough drive in movement, changing coat
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých A/SK/VND
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


Klubová výstava Rudná pod Pradědem /  10.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS) – psi+BOB, Oliver Simon (HR) - feny
třída:  mladých
9 months old, correct bite, nice head, well set ears, excellent neck and shoulders, correct topline and underline, excellant angulation, good type and quality of the coat, bit lower tail set, in movement bit narrow from behind
V3
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CAC Olomouc /  04.09.-05.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS


CACIB Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


CACIB Brno /  15.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  dorost

VN2


CACIB Brno /  14.08.2021( CZ )
rozhodčí:  Edita Jelínková Hrdličková (CZ)
třída:  dorost

VN2


CAC Mladá Boleslav /  17.07.-18.07.2021( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  dorost

VN1


CAC Klatovy /  03.07.-04.07.2021( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  dorost

nenastoupila


CACIB Brno /  26.06.-27.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  dorost
mohutná kostra, dobré proporce, typová hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní i spodní linie, dobrý hrudník, dobré nohy, dobré zaúhlení, srst i barva dobrá, velmi dobrý pohyb
VN1, Nejlepší dorost


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  dorost
6 měs., velmi temperamentní fena, velmi pěkná hlava, rovný hřbet, výborné postavení obou párů končetin, hrudník ve vývinu, prostorný pohyb
VN1, Nejlepší dorost, Nejhezčí černobílý