Výstavní výsledky

Klubová výstava Kajlovec /  25.09.2022( CZ )
rozhodčí:  Karel Frank (CZ) - psi+BOB, Vojislav Al Daghistani (RS) - feny
třída:  čestná
3 years old female with correct full and complete bite, female of a good size and proportion, well balanced female, with a very nice silhouette, well defined stop, good gums, well set neck, good withers, slightly longer in loins with a good wide and strong croup, correct front, well developed chest deep enough, very nice in movement, good quality coat in show condition
Excellent 1
9. Bohemia Cup


CACIB Hajdúdorog /  04.09.2022( H )
rozhodčí:  Denk Csaba (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Sárvár /  17.07.2022( H )
rozhodčí:  András Korózs (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Sárvár /  16.07.2022( H )
rozhodčí:  Zsolt Bíró (H)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Sárvár /  15.07.2022( H )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Nitra /  07.07.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Nitra /  12.06.2022( SK )
rozhodčí:  Maša Široka (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Nitra /  11.06.2022( SK )
rozhodčí:  Satu Ylä-Mononen (FIN)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  10.06.2022( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


CAC Oradea /  05.06.2022( RO )
rozhodčí:  Peter Firic (RS)
třída:  šampionů

V1, CACL


CACIB Oradea /  05.06.2022( RO )
rozhodčí:  Goran Dojchinoski (MK)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


CAC Oradea /  04.06.2022( RO )
rozhodčí:  Vasile Carol Papp (RO)
třída:  šampionů

V1, CACL


CACIB Oradea /  04.06.2022( RO )
rozhodčí:  Marek Lewandowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CACL, res.CACIB


CACIB Timisoara /  08.05.2022( RO )
rozhodčí:  Savvas Hadjisavvas (CY)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CAC Timisoara /  07.05.2022( RO )
rozhodčí:  Emil Muncan (RS)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Timisoara /  07.05.2022( RO )
rozhodčí:  Nicoleta Crisan (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Timisoara /  06.05.2022( RO )
rozhodčí:  Tamara Secreteanu (RO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Budapest /  18.02.2022( H )
rozhodčí:  Csaba Denk (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Tulln /  14.11.2021( A )
rozhodčí:  Mag. Javor Davor (HR)
třída:  otevřená

VD1
Bundessieger


CACIB Tulln /  13.11.2021( A )
rozhodčí:  Mag. Dr. Otto Schimpf (A)
třída:  otevřená

VD1
Crufts Qualification


CACIB Tulln /  12.11.2021( A )
rozhodčí:  Igor Selimovic (HR)
třída:  otevřená

D
Danube Winner


CACIB Bratislava /  31.10.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


CACIB Bratislava /  30.10.2021( SK )
rozhodčí:  Petkó Csaba (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Bratislava /  29.10.2021( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Komárom /  25.09.2021( H )
rozhodčí:  Refet Hadzic (BIH)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Komárom /  24.09.2021( H )
rozhodčí:  Dr. Éva Vadócz (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Uzghorod /  19.09.2021( UA )
rozhodčí:  Viktoriia Pohodina (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Uzghorod /  18.09.2021( UA )
rozhodčí:  Mariia Gvozdieva (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Rudná pod Pradědem /  11.09.2021( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR) - psi+BOB, Nemanja Jovanovic (RS) - feny
třída:  otevřená
correct type and proportion, nice feminine head, enough dark eyes, correct chest, bit soft topline, bit short croup, well angulated front and back, enought good coat condition, enough good in movement
V
XIV. Newfoundland FEDCUP 2021


CACIB Bratislava /  22.08.2021( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Bratislava /  21.08.2021( SK )
rozhodčí:  Csaba Denk (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Pápa /  08.08.2021( H )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Sárvár /  16.07.2021( H )
rozhodčí:  András Korózs (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  11.07.2021( SK )
rozhodčí:  Tijana Konrad (RS)
třída:  otevřená

V3


CACIB Nitra /  10.07.2021( SK )
rozhodčí:  Olga Šinko Kupriyanova (SLO)
třída:  otevřená

V3


CACIB Nitra /  09.07.2021( SK )
rozhodčí:  Nemanja Jovanovic (RS)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  08.07.2021( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


Klubová výstava Kravaře /  26.06.2021( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mezitřída
mohutná kostra, dobré proporce, skus plytký, zuby nedomykavé, dobrá horní i dolní linie, nohy dobře zaúhlené, srst i barva dobrá, v pohybu krátký krok
D


Klubová výstava Kravaře /  29.05.2021( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  mezitřída
Středně velká fena, koretní hlava, tmavé oko, rovný hřbet, správný postoj, za pohybu trochu užší vzadu
V2


CACIB Nitra /  20.09.2020( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

VD3
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  19.09.2020( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  18.09.2020( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Nitra /  17.09.2020( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých
13 měs. středně velká, středně silná kostra, jemnější modelovaná fenčí hlava, delší formát, pevný hřbet, dlouhé a volnější bedra, správný postoj obou párů končetin, velmi dobré úhlení, výborný plynulý pohyb, výborná výstavní kondice, potřebuje víc jistoty v kruhu
V4


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

VD2


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V2


CAC Timisoara /  09.08.2020( RO )
rozhodčí:  Calin Margineanu (RO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Best junior


CACIB Timisoara /  09.08.2020( RO )
rozhodčí:  Nicoleta Crisan (RO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Best junior


CACIB Timisoara /  08.08.2020( RO )
rozhodčí:  Sebastian Flesieru (RO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Best junior


CAC Timisoara /  08.08.2020( RO )
rozhodčí:  Petru Muntean (RO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Best junior


CACIB Debrecen /  02.08.2020( H )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V2


CAC Debrecen /  01.08.2020( H )
rozhodčí:  Béla Szabó (H)
třída:  mladých

V1, HPJ


CACIB Debrecen /  01.08.2020( H )
rozhodčí:  László Papp (RO)
třída:  mladých

VD1


CACIB Debrecen /  31.07.2020( H )
rozhodčí:  Peter Firic (SRB)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


CACIB Nitra /  19.07.2020( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  mladých

V2


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V2


CACIB Nitra /  17.07.2020( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CACIB Pápa /  21.06.2020( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  mladých

V1, HPJ


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých
10 měšíční fenka střední síly kostry, velmi elegantní síly těla, výborně modelovaná hlava se samičím výrazem, nůžkový skus, hnědé oko, výborná hřbetní linie, jemnější hrudník, uzší postoj hrudních končetin, s koretním zaúhlením, koretní úhlení i postoj PK, správná mechanika pohybu, výborné předvedení
V


CACIB Graz /  29.02.-01.03.2020( A )
rozhodčí:  Marian Draganescu (RO)
třída:  dorost

VN


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  dorost

N3
Crufts Qualification


MVP Nitra /  08.12.2019( SK )
rozhodčí:  Roxana Liliana Birk (DK)
třída:  štěňat

VN1, Minor Puppy BOB


MVP Nitra /  07.12.2019( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  štěňat

VN1, Minor Puppy BOB


MVP Nitra /  06.12.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  štěňat

VN1, Minor Puppy BOB


MVP Budapest /  01.12.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Emese Kaszás (H)
třída:  štěňat

VN1, Best minor puppy


MVP Budapest /  29.11.2019( H )
rozhodčí:  Mile Aleksoski (MD)
třída:  štěňat

VN1, Best minor puppy


NVP Szeged /  20.10.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Gábor Hargitai (H)
třída:  štěňat

VN1