Výstavní výsledky

CACIB Nitra /  17.09.2020( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých
14 měs. středně velká, silná kostra, velmi pěkně modelovaná fenčí hlava, nepatrně světlejší oko, volnější víčko, v pohybu trochu volnější horní linie, delší bedra, dostatečně hluboký trošku užší hrudník, výborné úhlení, standardní barva, výborná kvalita srsti, trošku lepší kondice
V1, CAJC, BOJ


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Klubový vítěz mladých, Junior BOB, BOB


Speciální výstava Kamenný Mlyn /  05.09.2020( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


CACIB Nitra /  18.07.2020( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  mladých
12 měsíční velmi elegantní fena, ušlechtilý vzhled, výborné proporce, krásně modelovaná hlava s typickým samičím výrazem, nůžkový skus, hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborný front, výborná v úhlená i postoji HK i PK, srst momentálně ve stadiu přelínání, výborná mechanika pohybu, prostorný krok, výrazný záběr pánevních končetin, výborný temperament, milá povaha, správné předvedení
V1 CAJC, Klubový vítěz mladých, BOJ


CACIB Budapest /  15.02.2020( H )
rozhodčí:  István Orcsik (H)
třída:  dorost

VN1, Best puppy


CACIB Budapest /  14.02.2020( H )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  dorost

VN1, Best puppy


CACIB Katowice /  08.02.-09.02.2020( PL )
rozhodčí:  Norman Deschuymere (B)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  dorost

VN1
Crufts Qualification


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  dorost

VN1