Výstavní výsledky

MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  27.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  mladých

V1, CAJC
Crufts qualification


MVP Bratislava /  26.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  25.10.2019( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP České Budějovice /  12.10.-13.10.2019( CZ )
rozhodčí:  Christian Jouanchicot (F)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  mladých
Pěkná linie, hlava mohutná, dobrý stop, vysoko postavené uši, výrazný hrudník i předhrudí, je velmi mohutná v kostře, pěkné tlapky, výborná horní linie i nasazený ocas, výborné zaúhlení zadních končetin, srst výborná, běhá dynamicky.
V1, CAJC, BOJ
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  mladých
1 year old, super feminine outline, lovely head, nice dark eyes, excellent ear set, good muzzle, correct bite, super reach of neck flowing into an excellent topline - completes a lovely picture, excellent front, good shoulders, correct body proportions, excellent spring of rib, excellent bone, lovely attractive feet, open pasterns, excellent powerful hindquarters, lovely free flowing movement, showing in excellent coat and condition.
Roční, super samičí profil, pěkná hlava, pěkné tmavé oči, vynikající umístění uší, dobrá tlama, správný skus, super délka krku přecházející do vynikající horní linie - doplňuje krásný dojem, vynikající front, dobrá ramena, správné proporce těla, výborně klenutá žebra, vynikající kostra, pěkné atraktivní tlapy, otevřené nadprstí, vynikající silné zadní končetiny, krásný volný pohyb, předvedená ve vynikající srsti a kondici.
V1, CAJC, BOS
8. Bohemia Cup 2019


NVP Olomouc /  07.09.-08.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, BOS


Speciální výstava Malé Leváre /  07.09.2019( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Bratislava /  18.08.2019( SK )
rozhodčí:  Irina Poletaeva (FIN)
třída:  mladých

nenastoupila


MVP Bytom /  08.06.-09.06.2019( PL )
rozhodčí:  Dr. Roberto Schill (RO)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


FedCup Wels /  26.05.2019( A )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK) - psi+BOB, Victor Lobakin (AZ) - feny
třída:  dorost

VN2
XIII.Newfoundland FedCup 2019


FedCup Wels /  25.05.2019( A )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ) - psi+BOB, Einar Paulsen (DK) - feny
třída:  dorost

VN3
XIII.Newfoundland FedCup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  dorost
Pěkná fena, silná kostra, dobré proporce, typická hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní a dolní linie, dobrý hrudník, nohy rovné a dobře úhlené, srst a barva velmi dobrá, velmi dobrý pohyb
VN1, Nejlepší dorost


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  dorost

VN2


Klubová výstava Gallun (D) /  21.04.2019( D )
rozhodčí:  Frank Kane (GB)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Gallun (D) /  20.04.2019( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  dorost

VN1


MVP České Budějovice /  13.04.-14.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  dorost

VN1


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Katowice /  09.02.-10.02.2019( PL )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie