Výstavní výsledky

Crufts Birmingham /  05.03.-08.03.2020( GB )
rozhodčí:  Delphine Richards (GB)
třída: 
limit class
2nd place


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts Qualification, BOS
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  26.01.2020( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


CACIB Nitra /  25.01.2020( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V2


CACIB Nitra /  24.01.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Nitra /  08.12.2019( SK )
rozhodčí:  Roxana Liliana Birk (DK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  07.12.2019( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  otevřená

VD3


MVP Nitra /  06.12.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená

V3


MVP Praha /  01.12.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  mladých
Velmi pěkná hlava, výborné uši i oči, čenich silný, dobrý hrudník, dobrá spodní linie, mohutná kostra, pěkné tlapky, kompaktní, dlouhý krk, výborná horní linie, dobré zaúhlení, výborně běhá.
V2, Nejlepší hnědý novofundlanďan
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  mladých
Brown with an excellent outline, excellent feminine head, lovely expression, excellent eyes, lovely stop and muzzle, excellent bite, nice reach of neck, little bit wide in the front, nice levelled topline, nice type of body, good rear, correct length of tail, adequate movement - a little wide in the front, excellent coat, very well presented and very well handled.
Hnědá s vynikajícím profilem, vynikající samičí hlava, milý výraz, vynikající oči, pěkný stop a tlama, vynikající skus, dobrá délka krku, trochu širší vpředu, pěkná rovná horní linie, pěkný typ těla, dobré zadní končetiny, správná délka ocasu, přiměřený pohyb - trochu širší vpředu, vynikající srst, dobře předvedená.
V, Nejlepší hnědý novofundlanďan
8. Bohemia Cup 2019


Speciální výstava Malé Leváre /  07.09.2019( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Oberwart /  13.07.-14.07.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  mladých

V1, Jugendbeste, Bester Junghund, Crufts qualification


MVP Velká Ida /  07.07.2019( SK )
rozhodčí:  Antotnín Karban (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Velká Ida /  06.07.2019( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Aarau /  30.06.2019( CH )
rozhodčí:  Lisbeth Mach (CH)
třída:  mladých

V1, CAJC, Jugendsieger


MVP Aarau /  29.06.2019( CH )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Jugendsieger


NVP Aarau /  29.06.2019( CH )
rozhodčí:  Marija Kavcic (SLO)
třída:  mladých

V1, CAJC, Argovia Junior Winner, Jugendsieger


MVP Brno /  22.06.-23.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mladých

VD1


Evropská výstava Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina se vystavuje v neděli 16.06.2019


Austrian Winner Show Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Günther Ehrenreich (A)
třída:  mladých

V1, Jugendbester, Austrian Junior Winner 2019, Bester Junghund
II. FCI skupina se vystavuje v pátek 14.06.2019


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  mladých

V1, CAJC, Crufts qualification, Junior BOB, Derby Winner 2019
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  08.06.2019( SK )
rozhodčí:  Martina Ellerová (SK)
třída:  mladých

V2
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  07.06.2019( SK )
rozhodčí:  Judith V. Daniels (USA)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOS
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Miskolc /  26.05.2019( H )
rozhodčí:  Sándor Szabó (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


NVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Ervin Deutscher (A)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


MVP Miskolc /  25.05.2019( H )
rozhodčí:  Željka fon Zidar (SLO)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


MVP Wieselburg /  11.05.-12.05.2019( A )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mladých

V1, Jugendbester, Bester Junghund


MVP Ruma /  05.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Vladimir Žižakov (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOS


NVP Ruma /  05.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Nedeljkovic Nebojša (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOS


MVP Stara Pazova /  04.05.2019( SRB )
rozhodčí:  Miodrag Vreteničić (MNE)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOS


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  mladých

V2


MVP Praha /  20.04.-21.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, 2.místo BIG junior


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


NVP Békéscsaba /  31.03.2019( H )
rozhodčí:  Zoltán Baffia (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOB


NVP Békéscsaba /  30.03.2019( H )
rozhodčí:  Vladimír Žižakov (SRB)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior


Crufts Birmingham /  08.03.2019( GB )
rozhodčí:  Linda Sussams (GB)
třída: 
minor puppy (6-9 měsíců)
1st place, Best minor puppy, BOB puppy


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  dorost

VN1


Victory show Bratislava /  23.02.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Bíroš (SK)
třída:  dorost

VN1, Victory Puppy Winner


Slovenská elitná výstava šteniat Bratislava /  23.02.2019( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  dorost

VN1, Slovak Elite Puppy Winner


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN1, 2.místo BIS dorost


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  dorost

VN1
Crufts Qualification


MVP Nitra /  25.01.2019( SK )
rozhodčí:  Danijel Boroš-Devi (RS)
třída:  dorost

VN1, 3.místo BIS dorost fena


MVP Nitra /  09.12.2018( SK )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  štěňat

VN1


MVP Nitra /  08.12.2018( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  štěňat

VN1


MVP Praha /  02.12.2018( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  štěňat

VN1, BIS baby