Výstavní výsledky

CACIB Nitra /  18.09.2020( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


CACIB Nitra /  17.09.2020( SK )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Kravaře /  12.09.2020( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Martina Ellerová (SK)
třída:  čestná
3 letý, výborná silná kostra, velký tělesný rámec, trochu delší formát, standardní nůžkový skus, výborně modelovaná samčí hlava, dostatečně pevná horní linie, dobře nasazený a nesený ocas, trošku užší hrudník, nepatrně delší prsty na tlapkách, velmi dobré úhlení, výborný dynamický prostorný pohyb, krásná lesklá sytá barva a výborná celková kondice, výborný temperament, výborné předvedení
V1


CAC Olomouc /  05.09.-06.09.2020( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


CAC Mladá Boleslav /  15.08.-16.08.2020( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená
dvou a půl letý mohutný výrazný pes, správně modelovaná hlava s volnějšími pysky, nůžkový skus, středně hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborný front, výborné zaúhlení HK, koretní zaúhlení PK, výborné osrstění, správná mechanika pohybu, s lehkým přešlapováním vzadu
V


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená

V3


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  otevřená

V4
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  25.01.2020( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V2


CACIB Nitra /  24.01.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V4


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  07.12.2019( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


Finále 8.Bohemia Cup 2019 /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) + Elzbieta Chwalibóg (PL)
třída: 

3. místo
8.Bohemia Cup 2019


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  otevřená
White and black, excellent topline, lovely attractive head, nice sweet eyes, excellent muzzle, super attractive reach of neck, excellent feet, correct shoulders and upper arm, excellent depth of body, super spring of rib, lovely levelled topline, nice shape of croup, massive powerful hindquarters, very well muscled jaw, correct length of tail, well opened feet, excellent movement both going and coming, coat is in super condition, very well presented and very well handled.
Černobílý, vynikající horní linie, pěkná atraktivní hlava, pěkné sladké oči, vynikající tlama, super atraktivní délka krku, vynikající tlapy, správná ramena a nadloktí, vynikající hloubka těla, super klenutá žebra, pěkná rovná horní linie, pěkná záď,silné masivní zadní končetiny, velmi dobře osvalená čelist, správná délka ocasu, dobře otevřené tlapy, vynikající pohyb tam i zpět, srst je ve skvělé kondici, velmi dobře předveden.
V1, CAC
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  otevřená
Pes delší, velký, kompaktní, pěkná hlava, oko tmavé, ucho výborné, výborná horní linie, výborné předhrudí, kostra i zaúhlení, pěkná srst, běhá dynamicky.
V4
8. Bohemia Cup 2019


NVP Olomouc /  07.09.-08.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Oliver Simon (HR)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mezitřída
Silný pes, dobré proporce, samčí vzhled, typická hlava, dobré zuby, tmavé oči, rovná horní i spodní linie, silný hrudník, dobře nesený ocas, rovné silné nohy a dobře úhlené, správná srst, chybí bílé skvrny na hlavě, výborný pohyb
V1, CAC, Nejlepší černobílý


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC
Crufts Qualification


MVP Nitra /  26.01.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


NVP Brno /  12.01.-13.01.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  28.10.2018( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V3
Crufts Qualification


MVP Bratislava /  27.10.2018( SK )
rozhodčí:  Andrzej Kazmierski (PL)
třída:  mladých

V3


MVP Bratislava /  26.10.2018( SK )
rozhodčí:  Anne-Marie Class (FR)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Kajlovec /  15.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  mladých
well balanced male, masculline excellent head, good top and underline, good tail, in the movement a little narrow in the hocks, in the front correct, excellent coat
dobře vyvážený pes, vynikající samčí hlava, dobrá horní a spodní linie, dobrý ocas, v pohybu užší v hleznech, vpředu v pořádku, vynikající srst
V3


Klubová výstava Kajlovec /  28.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  dorost
velmi dobré proporce těla, mohutná samčí hlava, správné oči, uši, správné předhrudí, mírně užší hrudník, musí dorůst, linie horní mírně klenutá v bedrech, velmi dobré zaúhlení obou končetin, správný pohyb, v pohybu paty sbíhavé, vyrovnaná povaha
VN1, Nejlepší dorost


MVP Brno /  04.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  štěňat

VN1


MVP Brno /  03.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Åke Cronander (S)
třída:  štěňat

N1
Crufts Qualification