Výstavní výsledky

Klubová výstava Kravaře /  30.05.2020( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  čestná
4 letá střední fena střední síly kostry, velmi ušlechtilá, správně modelovaná hlava, nůžkový skus, středně hnědé oko, výborná hřbetní linie, výborný postoj i zaúhlení HK i PK, výborná srst, správná mechanika pohybu s prostorným krokem, výborné předvedení
V1


CACIB Brno /  02.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Brno /  01.02.2020( CZ )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB
Crufts Qualification


CACIB Nitra /  26.01.2020( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC


CACIB Nitra /  25.01.2020( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CACIB Nitra /  24.01.2020( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


CAC Brno /  11.01.-12.01.2020( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS


MVP Nitra /  08.12.2019( SK )
rozhodčí:  Roxana Liliana Birk (DK)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Nitra /  07.12.2019( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  06.12.2019( SK )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Praha /  01.12.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC


MVP Praha /  30.11.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  27.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB
Crufts qualification


MVP Bratislava /  26.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  25.10.2019( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP České Budějovice /  12.10.-13.10.2019( CZ )
rozhodčí:  Christian Jouanchicot (F)
třída:  otevřená

V


MVP Wroclaw /  28.09.-29.09.2019( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Jurek-Ereńska (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB


Speciální výstava Kajlovec /  15.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Stephen Hourihan (IR) - psi+BOB, Elzbieta Chwalibóg (PL) - feny
třída:  otevřená
Dokonalá linie těla, dlouhý krk, hlava mohutná, výborné uši, tmavé oko, trochu elegantní, jemná dolní čelist, pěkná horní linie i dolní, předhrudí v normě, kostra velmi hrubá, malé tlapky, trošku přední vybočují, dobrá prsa, zadní úhlení správné, mohla by být trošku kratší, pěkně běhá.
V3
8. Bohemia Cup 2019


Klubová výstava Kajlovec /  14.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL) - psi+BOB, Stephen Hourihan (IR) - feny
třída:  otevřená
Excellent outline, lovely feminine head, nice dark eye, lovely sweet expression, nice broad muzzle, excellent bite, excellent ears, lovely shape of neck, excellent front, nice broad chest, excellent forefeet, lovely reach of neck, very nice levelled topline, lovely depth of body, excellent coat, good length of tail, nice powerful shoulders, nice shape of pasterns, shown in good coat and condition, moves very well.
Vynikající profil, pěkná samičí hlava, pěkné tmavé oči, milý výraz, dobrá široká tlama, vynikající skus, vynikající uši, pěkný tvar krku, vynikající přední fronta, dobrá široká hruď, vynikající přední tlapy, dobrá délka krku, velmi pěkná rovná horní linie, hezká hloubka těla, vynikající srst, dobrá délka ocasu, dobrá silná ramena, pěkný tvar nadprstí, předvedená v dobré srsti a kondici, velmi dobrá v pohybu.
V2, res.CAC
8. Bohemia Cup 2019


MVP Hodmezovasarhely /  08.09.2019( H )
rozhodčí:  Vojislav Al-Daghistani (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Hodmezovasarhely /  07.09.2019( H )
rozhodčí:  Hans Almgren (S)
třída:  otevřená

V1, CAC


Klubová výstava Praha-Džbán /  01.09.2019( CZ )
rozhodčí:  Lukáš Zeman (CZ) - psi, Paul Lawless (IR) - feny
třída:  otevřená
Three years old, very pleasing type. Medium size, good strength to the head, a little bit loose on the lips. Beautiful eye and expression, ears well placed, super reach of neck, well defined wither. Excellent topline and croup. Excellent bone and good feet. Excellent underline, angulations are good front and rear, excellent croup. Good coming and going, beautifully balanced in her side gait.
V1, CAC, Nejlepší fena, BOB, Vítěz Prahy 2019
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Praha-Džbán /  31.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Paul Lawless (IR) - psi, Lukáš Zeman (CZ) - feny
třída:  otevřená
Skoro 3-letá fena, ušlechtilé samičí hlavy, hlava správných proporcí, správně nasazené ucho, nůžkový skus, pevná spodní čelist, výrazné předhrudí, hluboký hrudník, fena je ve výborné výstavní kondici, ocas výborně nasazen a nesen, plynulý a prostorný pohyb, prostorná v hleznech, fena krásně předvedena.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Bratislava /  18.08.2019( SK )
rozhodčí:  Irina Poletaeva (FIN)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Bratislava /  17.08.2019( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


NVP Nowy Sacz /  11.08.2019( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Koscielisko-Kiry /  03.08.-04.08.2019( PL )
rozhodčí:  Elzbieta Chwalibóg (PL)
třída:  otevřená

V2
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 03.08.2019


NVP Chojnice /  28.07.2019( PL )
rozhodčí:  Robert Mroczko (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


NVP Chojnice /  27.07.2019( PL )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Konopiska /  20.07.-21.07.2019( PL )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  otevřená

V1, CWC, CACIB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 20.07.2019


NVP Mladá Boleslav /  13.07.-14.07.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Sárvár /  12.07.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Emese Kaszás (H)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Velká Ida /  07.07.2019( SK )
rozhodčí:  Antotnín Karban (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Velká Ida /  06.07.2019( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


NVP Klatovy /  29.06.-30.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Pasák (CZ)
třída:  otevřená

V4


MVP Szekesfehervar /  29.06.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Gábor Hargitai (H)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Brno /  22.06.-23.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


Evropská výstava Wels /  14.06.-16.06.2019( A )
rozhodčí:  Jorgen Hindse (DK)
třída:  otevřená

V
II. FCI skupina se vystavuje v neděli 16.06.2019


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  otevřená

V2, res.CAC
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  08.06.2019( SK )
rozhodčí:  Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  07.06.2019( SK )
rozhodčí:  Judith V. Daniels (USA)
třída:  otevřená

V2, res.CAC
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Litoměřice /  18.05.-19.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Lučenec /  05.05.2019( SK )
rozhodčí:  Zsuzsanna Balogh (H)
třída:  otevřená

VD2


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená
Silná kostra, dobré proporce, typická hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní a dolní linie, dobrý hrudník, nohy rovné a dobře úhlené, trochu slabší podsada na zádech, výborný pohyb
V2, res.CAC


MVP Opole /  27.04.-28.04.2019( PL )
rozhodčí:  Svend Løvenkjær (DK)
třída:  otevřená

VD1


Klubová výstava Poniklec /  27.04.2019( SK )
rozhodčí:  Sharon Ashdown (UK)
třída:  otevřená

V4


NVP Ostrava /  06.04.-07.04.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

VD2


Klubová výstava Chržín /  06.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  otevřená
Pěkná hlava s výborným pigmentem, mírně užší postoj, správná horní i dolní linie, slabší osrstění
V
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


NVP Zielona Góra /  24.03.2019( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


NVP Zakrzów /  16.03.2019( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


NVP Bratislava /  24.02.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V1


NVP Bydgoszcz /  16.02.-17.02.2019( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


NVP Bydgoszcz - noční /  16.02.-17.02.2019( PL )
rozhodčí:  Dorota Tomkiel-Balcar (PL)
třída:  otevřená

V2


MVP Budapest /  10.02.2019( H )
rozhodčí:  Dr. Tamás Jakkel (H)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Budapest /  09.02.2019( H )
rozhodčí:  Péter Harsányi (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Budapest /  08.02.2019( H )
rozhodčí:  Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Budapest /  07.02.2019( H )
rozhodčí:  Cristian Stefanescu (RO)
třída:  otevřená

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V2


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC
Crufts Qualification


MVP Nitra /  27.01.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Nitra /  26.01.2019( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  25.01.2019( SK )
rozhodčí:  Danijel Boroš-Devi (RS)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Lubin /  18.01.-20.01.2019( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  otevřená

V2, res.CACIB
II.FCI skupina se vystavuje v pátek 18.01.2019


NVP Brno /  12.01.-13.01.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


Klubová výstava Praha-Džbán /  02.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ) - psi, Milan Plundra (CZ) - feny
třída:  mezitřída

nenastoupila
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Speciální výstava Praha-Džbán /  01.09.2018( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ) - psi, Renata Cepková (CZ) - feny
třída:  mezitřída

nenastoupila
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Světová výstava Amsterdam /  10.08.-12.08.2018( NL )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  mezitřída

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 11.08.2018; IV.uzávěrka 11.07.2018


Speciální výstava Amsterdam /  10.08.2018( NL )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  mezitřída

VD2


MVP Velká Ida /  08.07.2018( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Velká Ida /  07.07.2018( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


NVP Klatovy /  30.06.-01.07.2018( CZ )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


OV Náměšť na Hané /  16.06.2018( CZ )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VT, OV


MVP Nitra /  10.06.2018( SK )
rozhodčí:  Charlotta Mellin (S)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
IV.uzávěrka 23.5.2018, Crufts Qualification


MVP Nitra /  08.06.2018( SK )
rozhodčí:  Carsten Birk (DK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
IV.uzávěrka 23.5.2018


NVP Ostrava /  07.04.-08.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Zielona Góra /  02.03.-04.03.2018( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupila
II. FCI skupina se vystavuje v sobotu 03.03.2018


NVP Bratislava /  18.02.2018( SK )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Nitra /  11.02.2018( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  10.02.2018( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

V2


MVP Brno /  04.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V4


MVP Brno /  03.02.2018( CZ )
rozhodčí:  Åke Cronander (S)
třída:  mladých

V2
Crufts Qualification


NVP Sosnowiec /  28.01.2018( PL )
rozhodčí:  Hassi Assenmacher-Feyel (D)
třída:  mladých

V2


MVP Lubin /  20.01.-21.01.2018( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  mladých

V


NVP Brno /  13.01.-14.01.2018( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V3


MVP Nitra /  10.12.2017( SK )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  mladých

V4


MVP Nitra /  09.12.2017( SK )
rozhodčí:  Zeljko Lozic (SRB)
třída:  mladých

V4


MVP Kielce /  26.11.2017( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V2


MVP Kielce /  25.11.2017( PL )
rozhodčí:  Anna Rusinowska (PL)
třída:  mladých

V3


MVP Kielce /  24.11.2017( PL )
rozhodčí:  Wenche Eikeseth (N)
třída:  mladých

V2


Světová výstava Leipzig /  09.11.-12.11.2017( D )
rozhodčí:  Hassi Assenmacher-Feye (D) - psi, Rafael de Santiago (PR) - feny
třída:  mladých

V
II. FCI skupina vystavuje v neděli 12.11.2017, IV.uzávěrka 6.10.2017


MVP Praha /  05.11.2017( CZ )
rozhodčí:  John Wauben (NL)
třída:  mladých

V2


MVP Praha /  04.11.2017( CZ )
rozhodčí:  Arne Foss (N)
třída:  mladých

V3


MVP Komarom /  22.10.2017( H )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Derby Winner


MVP Komarom /  21.10.2017( H )
rozhodčí:  Harri Lehkonen (FIN)
třída:  mladých

V2


MVP Komarom /  20.10.2017( H )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

V2


MVP České Budějovice /  07.10.-08.10.2017( CZ )
rozhodčí:  Zoja Olejnikova (UA)
třída:  mladých

V2


NVP Brno /  23.09.-24.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

V2


Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  mladých
Správná velikost a typ, excelentní stavba těla vzhledem k věku, excelentní typ hlavy, správná silueta, trochu úzká vzadu, dobrý temperament
V3
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  mladých
9 měs. fena, odpovídá věku, ušlechtilá hlava ve vývoji, tmavohnědé oči, uši správně nasazené, prostorný hrudník, rovný a pevný hřbet, úhlení končetin v pořádku, prostorný pravidelný pohyb, hezky se předvádí
V1, CAJC
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Praha-Džbán /  03.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny+BOB
třída:  mladých
Tato fena má správné proporce, nicméně celkový vyraz je jemnější, velice pěkná modelace hlavy s tmavým okem a správně nasazeným uchem, ukázkovým skusem, elegantní krk, hloubka hrudníku odpovídá věku, volnější ve hřbetě, postavení obou páru končetin bez připomínek, nicméně fena potřebuje zpevnit.
V3
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava s KV Praha-Džbán /  02.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Jiří Janda (CZ) - feny+BOB
třída:  mladých
Standardní celkem harmonická fena, s pěknou typickou hlavou, chrup v pořádku, rovná přední fronta, avšak předhrudí by mělo být výraznější, delší formát, lehce stoupající partie zádě v důsledku strmějšího zaúhlení vzadu, v pohybu by mohla být trochu prostornější a ohon by měl být uvolněnější, nutno pochválit velmi pěkné osrstění s výbornou strukturou.
V3
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  mladých

V2


NVP Mladá Boleslav /  15.07.-16.07.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  dorost

VN1


NVP Klatovy /  01.07.-02.07.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  dorost

VN2


OV Náměšť na Hané /  17.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  dorost

VN1


KV Lanškroun /  11.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Litoměřice /  20.05.-21.05.2017( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  dorost

VN1


XXII. Slezská výstava psů Hlučín /  13.05.2017( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  štěňat

VN1


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  štěňat
5 months old, correct bite, very feminine head, very sweet expression with dark eyes, nice substance, a bit overweight, topline could be better as well as the angulations, movement: could have more long steps with her back, beautiful quality of coat, a little afraid today, very sweet puppy
5 měsíců stará, správný skus, velmi fenčí hlava, velmi milý výraz a tmavé oči, skvělá substance, lehká nadváha, vrchní linie by mohla být lepší stejně jako úhlení, pohyb: mohla by mít delší krok vzadu při pohybu, krásná kvalita srsti, dnes lehce bázlivá, velmi milé štěně
VN3


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  štěňat

nenastoupila


MVP Praha /  15.04.-16.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  štěňat
Velice pěkné utvářená, stavba těla malého jedince, pěkná modelace hlavy, luxusní oko, nůžkový skus, rovný postoj končetin, pohyb není ještě plynulý – přiměřený věku.
VN1


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  štěňat

VN1


Klubová výstava Chržín - Stará Fara /  08.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D)
třída:  štěňat
4,5 měsíční fenka, s pěknou černou barvou, samičí hlava, tmavé oko, nůžkový skus ve výměně, korektní končetiny, pěkná horní linie, volný lehký pohyb, velmi pěkná nadějná fenka, výborný charakter.
VN2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR