Výstavní výsledky

MVP Bratislava /  27.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lidija Okleščen (SLO)
třída:  otevřená

V1, CAC
Crufts qualification


MVP Bratislava /  26.10.2019( SK )
rozhodčí:  Lenka Fairaislová (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Bratislava /  25.10.2019( SK )
rozhodčí:  Boris Spoljaric (HR)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP České Budějovice /  12.10.-13.10.2019( CZ )
rozhodčí:  Christian Jouanchicot (F)
třída:  otevřená

nenastoupila


MVP Mladá Boleslav /  24.08.-25.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Vlodymyr Shyian (UA)
třída:  otevřená

V4


MVP Bratislava /  18.08.2019( SK )
rozhodčí:  Irina Poletaeva (FIN)
třída:  otevřená

VD1


MVP Bratislava /  17.08.2019( SK )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupila


KV Týn nad Vltavou /  04.08.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, VT, KV


NVP Klatovy /  29.06.-30.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Pasák (CZ)
třída:  otevřená

V3


MVP Brno /  22.06.-23.06.2019( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  otevřená

V3


MVP Komarom /  12.06.2019( H )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Komarom /  11.06.2019( H )
rozhodčí:  Arne Foss (N)
třída:  otevřená

V2, res.CAC
Crufts qualification


MVP Komarom /  10.06.2019( H )
rozhodčí:  György Hartmann (H)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  09.06.2019( SK )
rozhodčí:  Helen Tonkson-Koit (EST)
třída:  otevřená

V3
Crufts qualification, IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  08.06.2019( SK )
rozhodčí:  Martina Ellerová (SK)
třída:  otevřená

V3
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Nitra /  07.06.2019( SK )
rozhodčí:  Judith V. Daniels (USA)
třída:  otevřená

VD3
IV.uzávěrka: 21.05.2019


MVP Wieselburg /  11.05.-12.05.2019( A )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  otevřená

V1, CACA, res.CACIB


Klubová výstava Kajlovec /  04.05.2019( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  otevřená
Silná kostra, dobré proporce, typická hlava, dobré zuby, správná horní a dolní linie, dobrý hrudník, nohy dobře úhlené, srst a barva velmi dobré, výborný pohyb
V3


MVP České Budějovice /  13.04.-14.04.2019( CZ )
rozhodčí:  Milan Plundra (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupila


MVP Brno /  03.02.2019( CZ )
rozhodčí:  MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

nenastoupila


MVP Brno /  02.02.2019( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupila
Crufts Qualification


NVP Brno /  12.01.-13.01.2019( CZ )
rozhodčí:  Renata Cepková (CZ)
třída:  otevřená

nenastoupila


MVP Wels /  08.12.2018( A )
rozhodčí:  Dr. Tamas Jakkel (H)
třída:  otevřená

V2, res.CACA


MVP Bratislava /  28.10.2018( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC
Crufts Qualification


MVP Bratislava /  27.10.2018( SK )
rozhodčí:  Andrzej Kazmierski (PL)
třída:  otevřená

V2


MVP Bratislava /  26.10.2018( SK )
rozhodčí:  Anne-Marie Class (FR)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP České Budějovice /  06.10.-07.10.2018( CZ )
rozhodčí:  Željko Lozič (SRB)
třída:  otevřená

nenastoupila
Crufts Qualification


MVP Tulln /  30.09.2018( A )
rozhodčí:  Ozan Belkis (TR)
třída:  otevřená

VD2
Bundessiegerausstellung


KV Týn nad Vltavou /  05.08.2018( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  otevřená

V1


MVP Brno /  23.06.-24.06.2018( CZ )
rozhodčí:  Kresten Scheel (DK)
třída:  mezitřída

VD3


MVP Nitra /  10.06.2018( SK )
rozhodčí:  Charlotta Mellin (S)
třída:  mezitřída

V3
IV.uzávěrka 23.5.2018, Crufts Qualification


MVP Nitra /  09.06.2018( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, Grand Prix Slovakia Winner 2018, BOB
IV.uzávěrka 23.5.2018


MVP Nitra /  08.06.2018( SK )
rozhodčí:  Carsten Birk (DK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
IV.uzávěrka 23.5.2018


MVP Wieselburg /  12.05.-13.05.2018( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  mezitřída

V1, CACA


Klubová výstava Kajlovec /  28.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída
silná kostra, velmi dobrý rámec, perfektní samičí hlava, výborný hřbet, výborný hrudník na svůj věk, výborná mechanika pohybu, konč. bez nedostatků, velmi dobrá srst
V2, res.CAC


MVP České Budějovice /  21.04.-22.04.2018( CZ )
rozhodčí:  Bojan Matakovič (HR)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


Oblastní výstava České Budějovice /  03.03.2018( CZ )
rozhodčí:  Karel Hořák (CZ)
třída:  mezitřída

V1, VT, OV


NVP Brno /  13.01.-14.01.2018( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


MVP Wels /  03.12.2017( A )
rozhodčí:  Monika Erber (A)
třída:  mezitřída

VD2


NVP Brno /  23.09.-24.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


KV Týn nad Vltavou /  06.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

V1, VT


NVP Klatovy /  01.07.-02.07.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mladých

nenastoupila


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  dorost
8 months old with correct bite, eyes could be darker, very feminine head, enough substance for the size, correct topline for the age, nice quality of coat, movement is fluent
osmměsíční, správný skus, oči by mohly být tmavší, velmi fenčí hlava, dostatečná substance k velikosti, správná horní linie k věku, skvělá kvalita srsti, pohyb je plynulý
VN3


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  dorost

VN2


OV České Budějovice /  04.03.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  štěňat

nenastoupila


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  štěňat

VN2