Výstavní výsledky

MVP Komarom /  22.10.2017( H )
rozhodčí:  Annamária Tarján (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Komarom /  21.10.2017( H )
rozhodčí:  Harri Lehkonen (FIN)
třída:  mezitřída

VD1


MVP Komarom /  20.10.2017( H )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  mezitřída

VD1


MVP České Budějovice /  07.10.-08.10.2017( CZ )
rozhodčí:  Zoja Olejnikova (UA)
třída:  mezitřída

D


MVP Tulln /  01.10.2017( A )
rozhodčí:  Uschi Eisner (A)
třída:  mezitřída

VD1


MVP Tulln /  30.09.2017( A )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mladých

VD2
Crufts Qualification


Speciální výstava Kajlovec /  17.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ) - psi, Viktor Lobakin (AZ) - feny
třída:  otevřená
Elegantní fena, srst by mohla být v lepší kondici, fenčí hlava, dobrý výraz, dostatečně rovná horní linie, trochu úzký front, hrudní koš by mohl být lepší, zadní úhlení by mohlo být lepší, volný pohyb
VD4
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Kajlovec /  16.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ) - psi, Petr Řehánek (CZ) - feny
třída:  otevřená
16 měs. fena, doposud jemnější konstituce, hlava odpovídá věku, nepravidelný nůžkový skus, I3 vytváří kleštový skus, uši správně nasazené, hrudník doposud jemnější, rovná hřbetní linie, ocas správné délky, úhlení končetin v pořádku, při pohybu volnější lokty končetin, srst nepravidelné délky
VD
7. Bohemia Cup 2017


Klubová výstava Praha-Džbán /  03.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny+BOB
třída:  mezitřída
15 měsíční fena, stavba těla, proporce odpovídají tomu věku, hlava má správnou modelaci s tmavým okem, snad ucho by mohlo být výše nasazeno, proporce tlamy odpovídají, nůžkový skus, tmavá pigmentace pysku, postoje a pohyb obou párů končetin bez připomínek, fena je volnější ve hřbetě a srst v línaní.
VD2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava s KV Praha-Džbán /  02.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Jiří Janda (CZ) - feny+BOB
třída:  mezitřída
Fena delšího formátu, s velmi výraznou hlavou, těsný nůžkový skus, oči tmavé, horší utváření víček spodních, které oboustranně vtáčí dovnitř, uši standardní délky, pěkně prostorná přední fronta, hřbetní linie dostatečně pevná, spodní linie je výrazně vtažena v partii beder, zadní tlapy by měly být pevnější, občas lehce vytáčí, standardní černé osrstění s velmi výraznými bílými znaky, které zasahují na krku a i na tlapách trochu výše.
VD2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  20.08.2017( SK )
rozhodčí:  Milivoje Uroševič (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  19.08.2017( SK )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  mladých

V3


MVP Konopiska /  22.07.-23.07.2017( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mladých

VD3


NVP Mladá Boleslav /  15.07.-16.07.2017( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

VD3


NVP Klatovy /  01.07.-02.07.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  mladých

V1


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  mladých

V2
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  mladých

V3
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  mladých

VD3
IV.uzávěrka 16.05.2016


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  mladých

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  mladých

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  mladých

VD1


NVP Jelenia Gora /  30.04.2017( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  mladých
11 months old, correct bite, beautiful eyes and expression, very feminine, head is not complete yet, good substance, enough bone for the size and the age, a little overweight, quality of coat is good, good angulations, very playfull, movemen is correct, but will improve with less weight
jedenáctiměsíční, správný skus, krásné oči a výraz, velmi fenčí, hlava ještě není kompletní, dobrá substance, dostatečná kostra k velkosti a věku, lehká nadváha, kvalita srsti je dobrá, dobré úhlení, velmi hravá, pohyb je správný, ale zlepší se s menší váhou
V2


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mladých

VD1


MVP Praha /  15.04.-16.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mladých
Fena v tomto věku velice silná, kostnatá, hlava velmi výrazná, skus vykazuje těsnost, tmavá pigmentace pysku, ucho správně nasazeno, delšího formátu, výrazné předhrudí, hl. hrudník, pevný hřbet, v pohybu užší chod.
V2


Klubová výstava Chržín - Stará Fara /  08.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D)
třída:  mladých
10 měsíční černá fenka, s nadějnými liniemi, samičí hlava, korektně nasazené ucho, čenichová partie kónická, nůžkový skus, tmavé oko, na obou stranách má tendenci k entropiu, pěkná krční linie, pěkné postoje končetin, pohyb volný s temperamentem, pěkná spodní linie, ocas dobře nesený, malé bílé standardní znaky na tlapách. Dobrá povaha , typická pro plemeno, typická srst.
VD2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  02.04.2017( SK )
rozhodčí:  Elena Kuleshova (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Bratislava /  01.04.2017( SK )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  mladých

V1


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  mladých

nenastoupila
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  dorost

VN1


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  dorost

VN1


MVP Nitra /  15.01.2017( SK )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  dorost

VN1


MVP Nitra /  14.01.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  dorost

VN1


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  dorost

VN2


NVP Swiebodzice /  04.12.2016( PL )
rozhodčí:  Torsten Lemmer (BG)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


1. Oblastní Svatomartinská výstava psů Mladá Boleslav /  12.11.2016( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  štěňat

VN1


MVP Bratislava /  06.11.2016( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  štěňat

VN1


MVP Bratislava /  05.11.2016( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  štěňat

VN1


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  štěňat

N1


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  štěňat

VN1


NVP Jelenia Gora /  16.10.2016( PL )
rozhodčí:  Jean-Francois Vanaken (B)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie


NVP Jelenia Gora /  15.10.2016( PL )
rozhodčí:  Iuza Beradze (CZ)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie


Klubová výstava Pottendorf /  09.10.2016( A )
rozhodčí:  Anne Springthorpe (GB)
třída:  štěňat

VN1, Best baby


MWP Wroclaw /  24.09.-25.09.2016( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  štěňat

VN2