Výstavní výsledky

MVP Nitra /  17.09.2017( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Nitra /  16.09.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


Klubová výstava Praha-Džbán /  03.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiří Janda (CZ) - psi, Jiřina Jandová (CZ) - feny+BOB
třída:  mezitřída
Pes správných proporcí, silné kostry s dobře modelovanou hlavou, prostorná přední fronta, výrazné předhrudí, výrazná hlava, správné ucho, výborný pigment, klešťový skus, korektní horní i spodní linie, osrstění ve výstavní kondici kromě zadních končetin kde chybějící praporce kazí dojem, správný pohyb, výborná povaha.
V2, res.CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava s KV Praha-Džbán /  02.09.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Jiří Janda (CZ) - feny+BOB
třída:  mezitřída
Pes, který se v této třídě předvádí, upoutá svojí harmoničností a elegancí, s velice pěkně modelovanou hlavou, oko, které je tmavé, hluboko uložené, uzavřené, chválím i přes výraznější pohyb v této třídě si ještě zachovává uzavřený pysk s nůžkovým skusem, správně utvářená přední fronta, s velice hlubokým hrudníkem a předhrudím, rovné postavení předních končetin, správné postavení a úhlení, pohyb zadních končetin.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Innsbruck /  20.08.2017( A )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (AZ)
třída:  mezitřída

V1, CACA


MVP Innsbruck /  19.08.2017( A )
rozhodčí:  Elisabeth Feuz (CH)
třída:  mezitřída

V1, CACA


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Oberwart /  15.07.-16.07.2017( A )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  mezitřída

V2, res.CACA


MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  mezitřída

V3
IV.uzávěrka 16.05.2016


NVP Nyíregyháza /  28.05.2017( H )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, BOB


NVP Pápa I /  20.5.2017( H )
rozhodčí:  Zaur Agabeyli (AZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOS


NVP Pápa II /  20.05.2017( H )
rozhodčí:  Dr. Kaszás Emese (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, BOS


MVP Miskolc /  14.05.2017( H )
rozhodčí:  Lejla Alic (BIH)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Miskolc /  13.05.2017( H )
rozhodčí:  Dr. Zsuzsanna Váczi-Balogh (H)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Miskolc /  13.05.2017( H )
rozhodčí:  Ümit Özkanal (TR)
třída: 

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Lučenec /  07.05.2017( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Lučenec /  06.05.2017( SK )
rozhodčí:  István Csépai (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP České Budějovice /  22.04.-23.04.2017( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  mladých

V4


MVP Praha /  15.04.-16.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ)
třída:  mezitřída
Velice pěkně stavěný jedinec, typická hlava, čenichové partie má správné proporce, temné uzavřené oko, správně nasazené ucho, předhrudí, hloubka hrudníku, postavení končetin př. i zad. v pořádku, správné nesení ocasu, velice pěkné osrstění.
V1, CAC, res.CACIB


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


Klubová výstava Chržín - Stará Fara /  08.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Evi Grosshauser (D)
třída:  mezitřída
17 měsíční pes černé barvy, krásného typu, samčí hlava, trochu světlejší a malé oko, uzavřené pysky, standardní ucho, tmavý pigment, těsný nůžkový skus, trochu kratší silný krk, dlouhá ale pevná záda, pevné dobré úhlení vpředu i vzadu, pohyb lehký, vzadu , ocas v pohybu dobře nesený, bohatá srst černé barvy, s nádechem do hněda, výborný temperament.
V1, CAC
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


MVP Bratislava /  02.04.2017( SK )
rozhodčí:  Elena Kuleshova (RUS)
třída:  mezitřída

V2


MVP Bratislava /  01.04.2017( SK )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


NVP Salgótarján /  25.03.2017( H )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bogatic /  24.03.2017( SRB )
rozhodčí: 
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Bratislava /  06.11.2016( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  05.11.2016( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mladých

VD2


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ, BOB


NVP Dunaújváros /  23.10.2016( H )
rozhodčí:  Zlatko Jojkic (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOB


CAC Budapest /  22.10.2016( H )
rozhodčí:  Horváth Imre (H)
třída:  mladých

V1, HPJ, Best junior, BOB


MVP České Budějovice /  08.10.-09.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


MVP Komarom /  08.10.2016( H )
rozhodčí:  Béla Siklósi (H)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Komarom /  07.10.2016( H )
rozhodčí:  Knut-Sigurd Wilberg (GB)
třída:  mladých

1


NVP Brno /  24.09.-25.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, BOJ


Klubová výstava Praha-Džbán /  04.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Jerome Papin (F) - psi+BOB, Otakar Vondrouš (CZ) - feny
třída:  mladých
11 Monate alter Ruede, schoener junger Ruede, schoene Proportionnen, sehr gute Knochenstaerke fuer die Groesse, sehr gute Winkelung der Vorder und Hinterbeine, sehr schoener Kopf, ein suesser maskluliener Ausdruck, gute Farbe und Form der Augen, bisschen offene Lefzen, vorzueglichen Bewegung mit gutem Schub. Gutes Charakter und gute Vorfuehrung.
V2
klubová výstava Novofundlandklubu ČR


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mladých

VD2


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB


MVP Velká Ida /  03.07.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  dorost

VN1


NVP Velká Ida /  02.07.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Nitra /  12.06.2016( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  dorost

VN1
IV.uzávěrka 25.5.2016


NVP Nitra /  10.06.2016( SK )
rozhodčí:  Nikola Smolic (HR)
třída:  dorost

VN1
IV.uzávěrka 25.5.2016


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  dorost

nenastoupil


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  dorost

nenastoupil


Klubová výstava Plášťovce /  30.04.2016( SK )
rozhodčí:  Marion Pfordt (D)
třída:  štěňat

nenastoupil


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
rozhodčí:  Bo Skalin (S)
třída:  štěňat

VN1


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  štěňat

VN1