Výstavní výsledky

MVP Nitra /  15.01.2017( SK )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Nitra /  14.01.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


MWP Wroclaw /  24.09.-25.09.2016( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  mezitřída

V1, CWC


MVP Konopiska /  23.07.-24.07.2016( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOS, 3.místo BIS junior


NVP Nowy Targ /  17.07.2016( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOB, BIG, BIS


MVP Warszawa /  09.07.-10.07.2016( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, Crufts qualification 2016, BOB


MVP Velká Ida /  03.07.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


NVP Velká Ida /  02.07.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, BOS


MVP Kraków /  18.06.-19.06.2016( PL )
rozhodčí:  Jimmy Hogan (IRL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, 4.místo BIS junior


MVP Nitra /  12.06.2016( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  mladých

V2
IV.uzávěrka 25.5.2016


MVP Nitra /  11.06.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  mladých

V1, CAJC, Grand Prix Slovakia Junior Winner 2016, BOS
IV.uzávěrka 25.5.2016


NVP Nitra /  10.06.2016( SK )
rozhodčí:  Nikola Smolic (HR)
třída:  mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOB
IV.uzávěrka 25.5.2016


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  mladých

nenastoupila
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Rzeszów /  21.05.-22.05.2016( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.05.2016


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V2


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bialystok /  29.08.-30.08.2015( PL )
rozhodčí:  Olivier Simon Aboneel (HR)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, 4.místo BIS baby
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 29.8.2015


MVP Warszawa /  11.07.-12.07.2015( PL )
rozhodčí:  John R. Walsh (IR)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie