Výstavní výsledky

NVP Swiebodzice /  03.12.2017( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  šampionů



MVP Kielce /  24.11.2017( PL )
rozhodčí:  Wenche Eikeseth (N)
třída:  šampionů

V2


NVP Zakrzów /  19.11.2017( PL )
rozhodčí:  Marek Lewandowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, BIS


MVP Poznań /  22.10.2017( PL )
rozhodčí:  Sunčica Lazić (SRB)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 4.místo BIG


MVP Poznań /  21.10.2017( PL )
rozhodčí:  Iwona Matuszewska (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


NVP Jelenia Góra /  15.10.2017( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, BIS


NVP Jelenia Góra /  14.10.2017( PL )
rozhodčí:  Pedro Ivo Sandos Bispo (P)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, BIS


MVP Wroclaw /  23.09.-24.09.2017( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 4.místo BIG


Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V1, CWC
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Koscielisko-Kiry /  12.08.-13.08.2017( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II.FCI se vystavuje v sobotu 12.08.2017


NVP Bedzin /  29.07.2017( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 2.místo BIG


MVP Konopiska /  22.07.-23.07.2017( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Brno /  24.06.-25.06.2017( CZ )
rozhodčí:  Tino Pehar (HR)
třída:  šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Kraków /  17.06.-18.06.2017( PL )
rozhodčí:  Joanna Szczepańska - Korpetta (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  otevřená

V1, VDH-Ch-A
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  otevřená

V3
XI.Newfoundland FedCup 2017


MVP Rzeszów /  20.05.-21.05.2017( PL )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 20.05.2017


MVP Lodz /  13.05.-14.05.2017( PL )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 4.místo BIG


MVP Opole /  22.04.-23.04.2017( PL )
rozhodčí:  Fabrizio La Rocca (I)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 4.místo BIG


NVP Ostrava /  08.04.-09.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Bratislava /  02.04.2017( SK )
rozhodčí:  Elena Kuleshova (RUS)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Bratislava /  01.04.2017( SK )
rozhodčí:  Enrico Drudi (I)
třída:  otevřená

nenastoupil


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Zielona Góra /  04.03.-05.03.2017( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB, BIG, 2.místo BIS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.03.2017


Šampion šampionů Leszno /  26.02.2017( PL )
rozhodčí:  Chan Weng Woh (MAL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG


MVP Nitra /  15.01.2017( SK )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Nitra /  14.01.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Nitra /  4.12.2016( SK )
rozhodčí:  Barbara Müller (CH)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Nitra /  3.12.2016( SK )
rozhodčí:  Vija Klučniece (LV)
třída:  mezitřída

nenastoupil


MVP Poznań /  30.10.2016( PL )
rozhodčí:  Maciej Kozber (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, Zwyciezca Polski 2016, BOB, 3.místo BIG


MVP Poznań /  29.10.2016( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, Cruft's qualification 2017, BOS


NVP Jelenia Gora /  16.10.2016( PL )
rozhodčí:  Jean-Francois Vanaken (B)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, 2.místo BIS


NVP Jelenia Gora /  15.10.2016( PL )
rozhodčí:  Iuza Beradze (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


NVP Zabrze /  09.10.2016( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 4.místo BIG


NVP Rybnik /  02.10.2016( PL )
rozhodčí:  Piotr Bachurzewski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 2.místo BIG


MWP Wroclaw /  24.09.-25.09.2016( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOS


Klubová výstava Kravaře /  17.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mezitřída
sedmnáctiměsíční mohutný pes, výborná konstituce, správný formát, výborný tvar hlavy, správný elegatní krk, měkký hřbet, výborné předhrudí a hrudník, výborné úhlední zadních končetin, výborná kvalita srsti, správná mechanika pohybu
V1, CAC


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  mladých

V1, Mlodziezowy Zwyciezca Krajowej Wystawy Klubu, Najlepszy Junior Krajowej Wystawy Klubu, BOS


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Zakopane /  06.08.-07.08.2016( PL )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 06.08.2016


NVP Bedzin /  30.07.2016( PL )
rozhodčí:  Elzbieta Kusińska-Leontiew (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 4.místo BIG


MVP Konopiska /  23.07.-24.07.2016( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


NVP Nowy Targ /  17.07.2016( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOS


NVP Nowy Targ /  16.07.2016( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, 2.místo BIS


MVP Warszawa /  09.07.-10.07.2016( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, Crufts qualification 2016, BOS


NVP Bielsko-Biala /  02.07.2016( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 4.místo BIG


NVP Jelenia Gora /  26.06.2016( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG


MVP Kraków /  18.06.-19.06.2016( PL )
rozhodčí:  Jimmy Hogan (IRL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Brno /  18.06.-19.06.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  mezitřída

nenastoupil


NVP Bytom /  12.06.2016( PL )
rozhodčí:  Dorota Pawlikowska-Rosol (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOB, BIG


NVP Raciborz /  11.06.2016( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOB, BIS junior, 3.místo BIG


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  mladých
strong male, excellent bone, need to build up more strenght in the rear, settle in the topline, good size head, well placed ears, good strong foreface, lovely condition
silný pes, vynikající kostra, potřebuje posílnit v zadní části, srovnaná hřbetní linie, dobrá velikost hlavy, dobře umístěné uši, dobré silné čelo, skvělá kondice
V3
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  mladých
excellent type, well balanced for the age, masculine head, correct bite, good depth of muzzle, excellent body, well angulated, nice topline, moves very nice for his age, coat OK, excellent color and temperament, well handled
výborný typ, výborné stavby vzhledem k věku, samčí hlava, korektní skus, dobrá hloubka mordy, výborná kostra, dobré úhlení končetin, pěkná horní linie, velmi pěkný pohyb vzhledem k věku, dobrá srst, výborná barva a temperament, dobře vedený
V2
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Rzeszów /  21.05.-22.05.2016( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.05.2016


MVP Lodz /  14.05.-15.05.2016( PL )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Opole /  23.04.-24.04.2016( PL )
rozhodčí:  Lyudmila Tchistiakova (RUS)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  mladých

V1, Mlodziezowy Zwyciezca Klubu, Najlepszy junior klubu


MVP Nitra /  17.01.2016( SK )
rozhodčí:  László Erdos (H)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Nitra /  16.01.2016( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Praha /  01.11.2015( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  dorost

nenastoupil


MVP Praha /  31.10.2015( CZ )
rozhodčí:  Andráš Polgár (SRB)
třída:  dorost

nenastoupil


NVP Zabrze /  11.10.2015( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  dorost

nenastoupil


NVP Rybnik /  04.10.2015( PL )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


MWP Wroclaw /  26.09.-27.09.2015( PL )
rozhodčí:  Miroslaw Redlicki (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie, 4.místo BIS puppy


Klubová výstava Mohelnice /  26.09.2015( CZ )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK) - psi, Nemanja Jovanovič (SRB) - feny
třída:  dorost
Středně vysoký, 6 měsíční pes, mění se srst, dobrá kostra, dobrý format, pěkně modelovaná hlava, široká prostorná papula, korektní oči a uši, korektní krk, pevná horní linie, trochu strmější zaúhlení vpředu, dobře zaúhlený vzadu, dobrý pohyb, dobrý temperament
VN1, Nejlepší dorost
6. Bohemia Cup


Klubová výstava Plášťovce /  19.09.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1


NVP Swietochlowice /  12.09.2015( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  štěňat



Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze Mlodsze Szczenie Wystawy Klubowej


MVP Mladá Boleslav /  29.08.-30.08.2015( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  štěňat

VN1


MVP Bratislava /  23.08.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  štěňat

VN1, Najkrajší Mladší Dorast


MVP Bratislava /  22.08.2015( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  štěňat

VN1, Najkrajší Mladší Dorast


NVP Nowy Sacz /  16.08.2015( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, BIS baby


NVP Bedzin /  08.08.2015( PL )
rozhodčí:  Lidia Pastuszak (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, 3.místo BIS baby


MVP Zakopane /  01.08.-02.08.2015( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, 2.místo BIS baby
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 1.8.2015


NVP Nowy Targ /  19.07.2015( PL )
rozhodčí:  Iwona Magdziarska (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, BIS baby


NVP Nowy Targ II.FCI skupiny /  18.07.2015( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie, BIS baby