Výstavní výsledky

MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  otevřená

nenastoupil
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  otevřená

nenastoupil
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  02.06.2017( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  otevřená

nenastoupil
IV.uzávěrka 16.05.2016


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  otevřená

V3


MVP Nitra /  15.01.2017( SK )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


MVP Nitra /  14.01.2017( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Bratislava /  06.11.2016( SK )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  05.11.2016( SK )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  mezitřída

V1


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Nitra /  12.06.2016( SK )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
IV.uzávěrka 25.5.2016


MVP Nitra /  11.06.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC
IV.uzávěrka 25.5.2016


NVP Nitra /  10.06.2016( SK )
rozhodčí:  Nikola Smolic (HR)
třída:  mezitřída

VD1
IV.uzávěrka 25.5.2016


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
rozhodčí:  Bo Skalin (S)
třída:  mezitřída

D


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  mezitřída

VD3


MVP Nitra /  17.01.2016( SK )
rozhodčí:  László Erdos (H)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  16.01.2016( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  29.11.2015( SK )
rozhodčí:  Mića Mladenović (RS)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Nitra /  28.11.2015( SK )
rozhodčí:  Beata Petkevica (LV)
třída:  mladých

VD2


MVP Bratislava /  25.10.2015( SK )
rozhodčí:  Alexey Belkin (RUS)
třída:  mladých

VD2


MVP Bratislava /  24.10.2015( SK )
rozhodčí:  Fabrizio La Rocca (I)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Plášťovce /  19.09.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN2


MVP Bratislava /  23.08.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Bratislava /  22.08.2015( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  dorost

VN1


MVP Nitra /  07.06.2015( SK )
rozhodčí:  Jeff Luscott (UK)
třída:  štěňat

VN1


MVP Nitra /  06.06.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  štěňat

VN1, Grand Prix Slovakia Minor Puppy Winner 2015


NVP Nitra /  05.06.2015( SK )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najkrajší Mladší Dorast