Výstavní výsledky

MVP Velká Ida /  02.07.2017( SK )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Velká Ida /  01.07.2017( SK )
rozhodčí:  Viktor Shiyan (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  04.06.2017( SK )
rozhodčí:  Svend Lovendskjaer (DK)
třída:  otevřená

V3
IV.uzávěrka 16.05.2016


MVP Nitra /  03.06.2017( SK )
rozhodčí:  Maite Gonzalbo Lorenzo (E )
třída:  otevřená

V1, CAC
IV.uzávěrka 16.05.2016


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  otevřená

nenastoupila


Klubová výstava Plášťovce /  22.04.2017( SK )
rozhodčí:  Bonka Georgieva Láslo (BG)
třída:  otevřená

V


MVP Praha /  30.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  mezitřída

nenastoupila


MVP Praha /  29.10.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  mezitřída

nenastoupila


Klubová výstava Malé Leváre /  03.09.2016( SK )
rozhodčí:  Andraš Polgár (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  21.08.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanža (SK)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Bratislava /  20.08.2016( SK )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Szilvásvárad /  16.05.2016( H )
rozhodčí:  Lloyd Amodei (USA)
třída:  mladých

V2


MVP Szilvásvárad /  15.05.2016( H )
rozhodčí:  Steven D. Gladstone (USA)
třída:  mladých

V2


MVP Szilvásvárad /  14.05.2016( H )
rozhodčí:  Miguel Ángel Martínez (ARG)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Lučenec /  08.05.2016( SK )
rozhodčí:  Vladimír Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, CAJC


NVP Lučenec /  07.05.2016( SK )
rozhodčí:  Sergej Vanzha (SK)
třída:  mladých

V2


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  mladých

V2


MVP Nitra /  03.04.2016( SK )
rozhodčí:  Bo Skalin (S)
třída:  mladých

V3


MVP Nitra /  02.04.2016( SK )
rozhodčí:  Serghei Volinets (MD)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  25.10.2015( SK )
rozhodčí:  Alexey Belkin (RUS)
třída:  mladých

V1, CAJC


MVP Bratislava /  24.10.2015( SK )
rozhodčí:  Fabrizio La Rocca (I)
třída:  mladých

V2


Klubová výstava Plášťovce /  19.09.2015( SK )
rozhodčí:  Vladimír Javorčík (SK)
třída:  dorost

VN1


Klubová výstava Kamenný Mlyn /  18.04.2015( SK )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  štěňat

VN1