Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V3
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V3


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  otevřená

V2, Najlepszy bialo-czarny nowofundland


MVP Konopiska /  23.07.-24.07.2016( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, CACIB


NVP Bytom /  12.06.2016( PL )
rozhodčí:  Dorota Pawlikowska-Rosol (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOS


MVP Leszno /  28.05.-29.05.2016( PL )
rozhodčí:  Andrzej Kaźmierski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 28.05.2016


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  mezitřída

V2


MVP Kielce /  21.11.-22.11.2015( PL )
rozhodčí:  Yolanda Nagler Magal (IL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  mladých

V2, Najlepszy Bialo-czarny nowofundland


NVP Bedzin /  08.08.2015( PL )
rozhodčí:  Lidia Pastuszak (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Zakopane /  01.08.-02.08.2015( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOB, BIG, 3.místo BIS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 1.8.2015


MVP Szczecin /  27.06.-28.06.2015( PL )
rozhodčí:  Noranart Rattanasakvibool (TH)
třída:  mladých

V2


NVP Racibórz /  07.06.2015( PL )
rozhodčí:  Anna Rogowska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


MVP Katowice /  20.03.-22.03.2015( PL )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  mladých

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.3.2015


NVP Bedzin /  18.01.2015( PL )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  dorost

VN1


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  štěňat

VN1, Evropská naděje, 2.místo Nejlepší štěně
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014