Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V4


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Sopot /  06.08.2017( PL )
rozhodčí:  Luis Pinto Teixeira (P)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Sopot /  05.08.2017( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


MVP Kaliningrad /  01.07.-02.07.2017( RUS )
rozhodčí:  L.V.Ivanova (RUS)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Kolobrzeg /  24.06.-25.06.2017( PL )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOS


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  šampionů

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  šampionů

V
XI.Newfoundland FedCup 2017


NVP Grudziadz II.FCI skupina (PL) /  29.04.2017( PL )
rozhodčí:  Lilianna Bachurzewska (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


NVP Grudziadz (PL) /  29.04.2017( PL )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOS


MVP Chemnitz /  08.04.-09.04.2017( D )
rozhodčí:  Rony Doedijns (NL)
třída:  šampionů

V1, VDH-Ch-A


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  šampionů

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Zielona Góra /  04.03.-05.03.2017( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.03.2017


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  šampionů

V3


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  šampionů

V3


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  vítězů

V1, CAC


NVP Brno /  24.09.-25.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

nenastoupil


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  šampionů

V3


NVP Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  otevřená

V2, res.CAC


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  vítězů
good sized dog, good bone and substance, not moving well today, could be a little tighter in front, nice depth of chest, good rear angulation, handled well
pes dobré velikosti, dobrá kostra a stavba, dnes špatný pohyb, vpředu by mohl být lece pevnější, skvělá hloubka hrudi, dobré zadní úhlení, dobře zvládnutý
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  vítězů
strong male, excellent body, deep and spacious chest, excellent high, masculine head of correct proportions, correct bite, little straight shoulder, well angulated, strong topline, acceptable movement, would like to see much more drive from behind, excellent coat and color, nice temperament, well handled
silný pes výborné stavby, hluboký a prostorný hrudník, výborná výška, samčí hlava korektních proporcí, korektní skus, trochu strmá ramena, dobré úhlení končetin, silná horní linie, přijatelný pohyb, mohl by mít větší záběr zadních končetin, výborná srst a barva, pěkná povaha, dobře vedený
V
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Bernard Pouvesle (F)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Opole /  23.04.-24.04.2016( PL )
rozhodčí:  Lyudmila Tchistiakova (RUS)
třída:  šampionů

V


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  šampionů

V


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

V3


MVP Drzonków /  05.03.-06.03.2016( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  šampionů

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 05.03.2016


NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  otevřená

VD3


NVP Swiebodzice /  6.12.2015( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  mezitřída

V2


MVP Poznań /  08.11.2015( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  mezitřída

V2


MVP Poznań /  07.11.2015( PL )
rozhodčí:  Refet Hadzic (BA)
třída:  mezitřída

V1, CWC


MWP Wroclaw /  26.09.-27.09.2015( PL )
rozhodčí:  Miroslaw Redlicki (PL)
třída:  mezitřída

V2


Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  mezitřída

V1, CWC


MVP Sopot /  22.08.-23.08.2015( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mezitřída

1


NVP Mladá Boleslav /  18.07.-19.07.2015( CZ )
rozhodčí:  Viktor Lobakin (KZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Brno /  27.06.-28.06.2015( CZ )
rozhodčí:  Igor Selimovič (HR)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Leszno /  30.05.-31.05.2015( PL )
rozhodčí:  Nicola Imbimbo (I)
třída:  mezitřída

V2


MVP Lodz /  02.05.-03.05.2015( PL )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  mladých

VD4
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.5.2015


MVP Opole /  25.04.-26.04.2015( PL )
rozhodčí:  Petru Muntean (RO)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
rozhodčí:  Birgitte Gothen (DK)
třída:  mladých

V2


MVP Drzonków /  07.03-08.03.2015( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mladých

V
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 7.3.2015


NVP Bydgoszcz /  14.02.-15.02.2015( PL )
rozhodčí:  Nenad Matejevic (SRB)
třída:  mladých

V3


NVP Glogów /  25.01.2015( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  mladých

VD
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


MVP Poznań /  19.10.2014( PL )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  mladých

V2


MVP Poznań /  18.10.2014( PL )
rozhodčí:  Zbigniew Ostrowski (PL)
třída:  mladých

VD2


Klubová výstava Slesin /  06.09.2014( PL )
rozhodčí:  Anne Springthrope (UK), Anna Rusinowska (PL) - štěně, dorost, veterán
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


MVP Sopot /  23.08.-24.08.2014( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


NVP Chojnice 2.FCI skupina /  26.07.2014( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


MVP Leszno /  31.05.-01.06.2014( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  štěňat

VN1, Najlepsze mlodsze szczenie