Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  otevřená

V1, CWC
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená

V1, CWC, Zwyciezca


MVP Lodz /  13.05.-14.05.2017( PL )
rozhodčí:  Sebastian Harnik (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB


NVP Sosnowiec /  31.01.2016( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, Zwyciezca, BOS


MVP Drzonków /  07.03-08.03.2015( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mezitřída

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 7.3.2015


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  mladých

V1, CAJC, Evropský vítěz mladých
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


MVP Poznań /  19.10.2014( PL )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Ml. Zwyciezca Polski, Crufts q. 2015, Najlepszy junior, 2.místo BIS junior


MVP Wroclaw /  27.09.-28.09.2014( PL )
rozhodčí:  Andrzej Stepiński (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Slesin /  06.09.2014( PL )
rozhodčí:  Anne Springthrope (UK), Anna Rusinowska (PL) - štěně, dorost, veterán
třída:  mladých

V1, Zwyciezca mlodziezy


Světová výstava Helsinki /  08.-10.08.2014( FIN )
rozhodčí:  Jose Luis Payro (MEX) - psi+BOB, Diane Anderson (USA) - feny
třída:  mladých

V1, Junior World Winner


MVP Zakopane /  02.08.-03.08.2014( PL )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.8.2014


MVP Warszawa /  12.07.-13.07.2014( PL )
rozhodčí:  Anna Rusinowska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


NVP Raciborz /  08.06.2014( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior, BOS


MVP Opole /  26.04.-27.04.2014( PL )
rozhodčí:  Eric Prunier (F)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


MVP Katowice /  21.03.-23.03.2014( PL )
rozhodčí:  Jose Juan Vidal Montero (E)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie, 2.místo BIS puppy
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 22.03.2014


MVP Rzeszów /  15.02.-16.02.2014( PL )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 15.02.2014


MVP Nitra /  01.12.2013( SK )
rozhodčí:  Andrzej Stepinski (PL)
třída:  štěňat

VN1, 2.místo BIS baby