Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca Klubu, BOS
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  šampionů

V3
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  šampionů

V2, VDH-R-Ch
XI.Newfoundland FedCup 2017


NVP Bydgoszcz /  12.02.2017( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, 3.místo BIG


NVP Bydgoszcz /  11.02.2017( PL )
rozhodčí:  Miroslaw Redlicki (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca Krajowej Wystawy Klubu, BOB


Finále FEDCUP 2016 Hradec nad Moravicí /  28.5.2016( CZ )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída: 

2.místo
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava Hradec nad Moravicí /  28.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Michael Forte (IRL) - psi, John-Sigve Berg (S) - feny
třída:  vítězů
very balanced femnale, showing her best side, powerfull movement, excellent topline, beautiful head, correct bite, top quality female
velmi balancovaná fena, ukazuje svou nejlepší kvalitu, vydatný pohyb, výborná horní linie, krásná hlava, korektní skus, fena nejlepších kvalit
V1, CAC, A/D/SK klubový vítěz, Nejlepší fena, BOS
10. Newfoundland FEDCUP 2016


Klubová výstava s KV Hradec nad Moravicí /  27.05.2016( CZ )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S) - psi, Michael Forte (IRL) - feny
třída:  vítězů
lovely quality female, lovely balance and eye expression, good bite, good bone and substance, good strong topline, good rear angulation, good hook giving good drive, carries well on the move, beautifully presented, and handled
fena pěkné kvality, pěkná balance a výraz očí, dobrý skus, dobrá kostra masa, dobrá silná horní linie, dobré úhlení zadních končetin, dobrá záď a záběr v pohybu, hezky se nese, krásně prezentovaná a vedená
V1, CAC, Nejlepší fena, Klubový vítěz, BOS
10. Newfoundland FEDCUP 2016


MVP Lodz /  14.05.-15.05.2016( PL )
rozhodčí:  John-Sigve Berg (S)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 2.místo BIG


MVP Opole /  23.04.-24.04.2016( PL )
rozhodčí:  Lyudmila Tchistiakova (RUS)
třída:  šampionů

V3


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  šampionů

V2


MVP Drzonków /  05.03.-06.03.2016( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB BOB, 2.místo BIG
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 05.03.2016


MVP Kielce /  21.11.-22.11.2015( PL )
rozhodčí:  Yolanda Nagler Magal (IL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB


MVP Poznań /  08.11.2015( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


MVP Poznań /  07.11.2015( PL )
rozhodčí:  Refet Hadzic (BA)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  štěňat

V1, CWC, Zwyciezca Wystawy Klubowej, BOB


MVP Sopot /  22.08.-23.08.2015( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 4.místo BIG


MVP Szczecin /  27.06.-28.06.2015( PL )
rozhodčí:  Noranart Rattanasakvibool (TH)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB, 3.místo BIG


MVP Lodz /  02.05.-03.05.2015( PL )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.5.2015


MVP Opole /  25.04.-26.04.2015( PL )
rozhodčí:  Petru Muntean (RO)
třída:  šampionů

V2


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
rozhodčí:  Birgitte Gothen (DK)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca Klubu 2015, BOS


MVP Drzonków /  07.03-08.03.2015( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOS
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 7.3.2015


MVP Brno /  08.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  07.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Nitra /  11.01.2015( SK )
rozhodčí:  Tamas Jakkel (H)
třída:  otevřená

V1, CAC, res.CACIB


MVP Nitra /  10.01.2015( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOS


NVP Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Luděk Novák (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC
II.FCI skupina vystavuje v neděli 26.10.2014


Evropská výstava Brno /  23.10.-26.10.2014( CZ )
rozhodčí:  Jiřina Jandová (CZ) - psi, Naděžda Střalková (CZ) - feny
třída:  otevřená

V1, CAC
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 25.10.2014


MVP Poznań /  19.10.2014( PL )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB


MVP Poznań /  18.10.2014( PL )
rozhodčí:  Zbigniew Ostrowski (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


Klubová výstava Kajlovec /  27.09.2014( CZ )
rozhodčí:  Tatjana Bilbija-Lalicevic (BIH)
třída:  otevřená
two years, very nice type, very nice and sweet expression, good stop and muzzle, very nice dark eyes, good size of neck, very nice forechest for the age, good topline, good bones and structure, tail is little short, well set, nice color, very good movement
dvouletá fena, velmi pěkný typ, velmi pěkný výraz, dobrý stop a tlama, velmi pěkné tmavé oko, dobrá délka krku, velmi pěkné předhrudí vzhledem k věku, dobrá horní linie, dobrá kostra a svaly, kratší ocas, dobře nasazený, pěkná barva, velmi dobrý pohyb
V1, CAC, Nejlepší fena, BOS


Klubová výstava Slesin /  06.09.2014( PL )
rozhodčí:  Anne Springthrope (UK), Anna Rusinowska (PL) - štěně, dorost, veterán
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Sopot /  23.08.-24.08.2014( PL )
rozhodčí:  Krystyna Opara (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Warszawa /  12.07.-13.07.2014( PL )
rozhodčí:  Anna Rusinowska (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Szczecin /  28.06.-29.06.2014( PL )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOS


MVP Nitra /  01.06.2014( SK )
rozhodčí:  Miklos Levente (H)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC
kvalifikace na Crufts 2015


MVP Nitra /  31.05.2014( SK )
rozhodčí:  Eugene Yerusalimsky (RUS)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


Speciální výstava Kamenny Mlyn /  25.05.2014( SK )
rozhodčí:  Edd E. Bivin (USA) - psi, Diane Price (USA) - feny
třída:  mezitřída

V1, CAC
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  24.05.2014( SK )
rozhodčí:  Diane Price (USA) - psi, Edd E. Bivin (USA) - feny
třída:  mezitřída

V4
8. Newfoundland FEDCUP 2014


MVP Lodz /  10.05.-11.05.2014( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Opole /  26.04.-27.04.2014( PL )
rozhodčí:  Eric Prunier (F)
třída:  mezitřída

V2


NVP Ostrava /  12.04.-13.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená
Velmi výraz. ml. f., výbor. prop. stav. těla, výraz. podl. rám., krá. model. ušlech. hl., výbor. nasaz. a eleg. nes. krk, výbor. hř. linie, výborné zaúhlení končetin, výbor. hř. lin., ocas výše nes., výbor. poh., výborné předvedení.
V1, CAC


MVP Nitra /  30.03.2014( SK )
rozhodčí:  Cekic Ratibor (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS


MVP Nitra /  29.03.2014( SK )
rozhodčí:  Zoja Oleinikova (UA)
třída:  otevřená

V2, res.CAC, res.CACIB


MVP Drzónkow /  01.03.-02.03.2014( PL )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC, res.CACIB
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 01.03.2014


MVP Brno /  23.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergii Slukin (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Brno /  22.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB


MVP Glogów /  24.01.-26.01.2014( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 25.01.2014


NVP Nowy Dwór Mazowiecki /  07.12.2013( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


MVP Poznań /  27.10.2013( PL )
rozhodčí:  Flera Chaikovskaya (RUS)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Modziezy Polski 2013, Najlepszy junior, BOB


MVP Poznań /  26.10.2013( PL )
rozhodčí:  Maria Bruska (PL)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy


Klubová výstava Warszawa /  15.09.2013( PL )
rozhodčí:  Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída:  mladých

V1, Mlodziezowy Zwyciezca Klubu, Najlepszy Junior Klubu Nowofundlanda 2013


Klubová výstava Goslawice /  07.09.2013( PL )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK), Brigitte Greisler (D) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  mladých

V1, Mlodziezowy Zwyciezca Klubu, Najlepszy Junior


MVP Sopot /  10.08.-11.08.2013( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 10.08.2013


MVP Szczecin /  29.06.-30.06.2013( PL )
rozhodčí:  Peter Harsanyi (H)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


MVP Leszno /  01.06.-02.06.2013( PL )
rozhodčí:  Elaine Drennan (IR)
třída:  mladých

nenastoupila


MVP Lodz /  04.05.-05.05.2013( PL )
rozhodčí:  Wanda Kotik (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie, 3.místo BIS puppy


MVP Opole /  27.04.-28.04.2013( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  dorost

VN2