Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  šampionů

V2


MVP Kraków /  18.06.-19.06.2016( PL )
rozhodčí:  Jimmy Hogan (IRL)
třída:  šampionů

V2


Klubová výstava Zaniemysl /  05.09.2015( PL )
rozhodčí:  Angel Maestro Lafuente (E)
třída:  otevřená

V2


MVP Velká Ida /  05.07.2015( SK )
rozhodčí:  Erdös László (H)
třída:  šampionů

nenastoupila


NVP Velká Ida /  04.07.2015( SK )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  šampionů

nenastoupila


MVP Brno /  27.06.-28.06.2015( CZ )
rozhodčí:  Igor Selimovič (HR)
třída:  šampionů

V2, res.CAC


MVP Leszno /  30.05.-31.05.2015( PL )
rozhodčí:  Nicola Imbimbo (I)
třída:  šampionů

V2


MVP Lodz /  02.05.-03.05.2015( PL )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  šampionů

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.5.2015


MVP Opole /  25.04.-26.04.2015( PL )
rozhodčí:  Petru Muntean (RO)
třída:  šampionů

V3


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
rozhodčí:  Birgitte Gothen (DK)
třída:  otevřená

V1, CWC


Šampion šampionů Leszno /  01.03.2015( PL )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  šampionů

V2


MVP Szczecin /  28.06.-29.06.2014( PL )
rozhodčí:  Sean Delmar (IRL)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB


MVP Nitra /  01.06.2014( SK )
rozhodčí:  Miklos Levente (H)
třída:  otevřená

V1, CAC
kvalifikace na Crufts 2015


MVP Nitra /  31.05.2014( SK )
rozhodčí:  Eugene Yerusalimsky (RUS)
třída:  otevřená

V1, CAC


NVP Senec /  30.05.2014( SK )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Speciální výstava Kamenny Mlyn /  25.05.2014( SK )
rozhodčí:  Edd E. Bivin (USA) - psi, Diane Price (USA) - feny
třída:  otevřená

V
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Klubová výstava Kamenny Mlyn /  24.05.2014( SK )
rozhodčí:  Diane Price (USA) - psi, Edd E. Bivin (USA) - feny
třída:  otevřená

V
8. Newfoundland FEDCUP 2014


Klubová výstava Otmuchów /  17.05.2014( PL )
rozhodčí:  Satu Yla Mononen (FIN)
třída:  otevřená

V1, CWC
Klub Nowofundlanda i Landseera - Komisja ZG ZKwP


MVP Opole /  26.04.-27.04.2014( PL )
rozhodčí:  Eric Prunier (F)
třída:  otevřená

V1, CWC


Klubová výstava Kajlovec /  26.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Bonka Georgieva (BG)
třída:  mezitřída
excellent type, very good head, characted, very good front, excellent angulation, excellent topline, excellent movement výborný typ, velmi pěkná hlava, charakterní, velmi dobrý front, výborné úhlení končetin, výborná horní linie, výborný pohyb
V1, CAC


MVP Drzónkow /  01.03.-02.03.2014( PL )
rozhodčí:  Tomasz Borkowski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, CACIB, BOS
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 01.03.2014


MVP Brno /  23.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Sergii Slukin (UA)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Brno /  22.02.2014( CZ )
rozhodčí:  Hans Bierwolf (A)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Rzeszów /  15.02.-16.02.2014( PL )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, CWC
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 15.02.2014


MVP Glogów /  24.01.-26.01.2014( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  otevřená

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 25.01.2014


MVP Trenčín /  18.01.-19.01.2014( SK )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  mezitřída

VD4


NVP Nowy Dwór Mazowiecki /  07.12.2013( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Nitra /  01.12.2013( SK )
rozhodčí:  Andrzej Stepinski (PL)
třída:  mezitřída

V2, res.CAC


MVP Nitra /  30.11.2013( SK )
rozhodčí:  Běla Sochorová (CZ)
třída:  mezitřída

V1, CAC, res.CACIB


MVP Kielce /  09.11.-10.11.2013( PL )
rozhodčí:  Jens Utke Ramsing (DK)
třída:  mladých

V3


MVP Poznań /  27.10.2013( PL )
rozhodčí:  Flera Chaikovskaya (RUS)
třída:  mladých

V3


MVP Poznań /  26.10.2013( PL )
rozhodčí:  Maria Bruska (PL)
třída:  mladých

V3


MVP Wroclaw /  28.09.-29.09.2013( PL )
rozhodčí:  Vladimir Piskay (SK)
třída:  mladých

V1, Zwyciezca Mlodziezy, Najlepszy junior


Klubová výstava Praha-Džbán /  15.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ) - psi, Anna Nalazek (PL) - feny+BOB
třída:  mladých

V3
Klubová výstava Novofundlandklubu


Klubová výstava Praha-Džbán /  14.09.2013( CZ )
rozhodčí:  Anna Nalazek (PL) - psi, Miroslav Václavík (CZ) - feny+BOB
třída:  mladých

V2
Klubová výstava Novofundlandklubu


Klubová výstava Goslawice /  07.09.2013( PL )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK), Brigitte Greisler (D) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  mladých

V3


MVP Bialystok /  24.08.-25.08.2013( PL )
rozhodčí:  Malgorzata Halas (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


MVP Kościelisko-Kiry /  03.08.-04.08.2013( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  mladých

nenastoupila
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 03.08.2013


MVP Warszawa /  13.07.-14.07.2013( PL )
rozhodčí:  Katarzyna Fiszdon (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


NVP Jelenia Gora /  23.06.2013( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior


MVP Kraków /  15.06.-16.06.2013( PL )
rozhodčí:  Oleg Yanchev (RUS)
třída:  mladých

V4
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 15.06.2013


MVP Lodz /  04.05.-05.05.2013( PL )
rozhodčí:  Wanda Kotik (PL)
třída:  dorost

VN2


MVP Opole /  27.04.-28.04.2013( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie


NVP Lublin /  21.04.2013( PL )
rozhodčí:  Anna Rusinowska (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie, 3.místo BIS puppy


NVP Zabrze /  07.04.2013( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  dorost

VN1, Najlepsze szczenie, 4.místo BIS puppy


MVP Drzonków /  02.03.-03.03.2013( PL )
rozhodčí:  Maciej Kozber (PL)
třída:  dorost

nenastoupila
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 02.03.2013


MVP Glogów /  25.01.-27.01.2013( PL )
rozhodčí:  Andrzej Kaźmierski (PL)
třída:  štěňat

VN2
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 26.01.2013