Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  šampionů

V2, Najpiekniejszy Bialo-Czarny Nowofundland
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  šampionů

V3, Najpiekniejszy Bialo-Czarny Nowofundland


Klubová výstava Kajlovec /  29.04.2017( CZ )
rozhodčí:  Beatrice Schiatti Zancan (I)
třída:  vítězů
5 years old, black and white, good markings, with white almost free of ticking, correct bite, eyes could be darker, still good shape, nice neck, enough angulation front and rear, bones are in porportion with the size, croup is a little short, tail is carried a bit high in movement, marking with the front legs during the movement, excellent dog, wonderful quality of the coat
5 let starý, černobílý, dobré rozložení barev, bílá téměř bez flíčků, správný skus, oči by mohly být tmavší, stálé dobré linie, skvělý krk, dostatečné úhlení vpředu a vzadu, kostra v proporcích k velikosti, záď je lehce krátká, ocas při pohybu nesen trochu vysoko, vynikající pes, krásná kvalita srsti
V


MVP Opole /  22.04.-23.04.2017( PL )
rozhodčí:  Fabrizio La Rocca (I)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  šampionů

V1, CWC, CACIB, BOB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


NVP Sosnowiec /  29.01.2017( PL )
rozhodčí:  Jan Gajewski (PL)
třída:  šampionů

V2


NVP Katowice /  20.03.2016( PL )
rozhodčí:  Monika Kuriata-Okarmus (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC


NVP Sosnowiec /  31.01.2016( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB, BIG, BIS


MVP Kraków /  20.06.-21.06.2015( PL )
rozhodčí:  Manuel Loureiro Borges (P)
třída:  šampionů

V2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 20.06.2015


MVP Litoměřice /  23.05.-24.05.2015( CZ )
rozhodčí:  Andraš Polgar (SRB)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


MVP Lodz /  02.05.-03.05.2015( PL )
rozhodčí:  Olga Dolejšová (CZ)
třída:  šampionů

V1, CWC, res.CACIB
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 2.5.2015


Klubová výstava Kajlovec /  01.05.2015( CZ )
rozhodčí:  Miroslav Václavík (CZ)
třída:  vítězů
dobrý formát, střední kostra, výborná kondice, hlava vyjadřuje pohlaví, mírně volnější víčko, pevný hřbet, střední hrudník, sbíhavé hrudní končetiny
V4


MVP České Budějovice /  25.04.-26.04.2015( CZ )
rozhodčí:  Jaroslav Matyáš (SK)
třída:  šampionů

V1, CAC, res.CACIB


Klubová výstava Moszna (Opole) /  25.04.2015( PL )
rozhodčí:  Birgitte Gothen (DK)
třída:  šampionů

V2, Najpiekniejszy Bialo-czarny Nowofundland


NVP Ostrava /  11.04.-12.04.2015( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Katowice /  20.03.-22.03.2015( PL )
rozhodčí:  Dušan Paunovič (SRB)
třída:  šampionů

V3
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 21.3.2015


MVP Brno /  08.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Pettkó Csaba (H)
třída:  otevřená

V3


MVP Brno /  07.02.2015( CZ )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V3


NVP Bedzin /  18.01.2015( PL )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (A)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwyciezca, BOB


Klubová výstava Slesin /  06.09.2014( PL )
rozhodčí:  Anne Springthrope (UK), Anna Rusinowska (PL) - štěně, dorost, veterán
třída:  šampionů

V


MVP Mladá Boleslav /  30.08.-31.08.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  šampionů

nenastoupila


NVP Mladá Boleslav /  19.07.-20.07.2014( CZ )
rozhodčí:  Beradze Iuza (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, NV, CAC ČMKU


MVP Velká Ida /  06.07.2014( SK )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  otevřená

V1, CAC


MVP Kraków /  14.06.-15.06.2014( PL )
rozhodčí:  Roberto Schill (RO)
třída:  otevřená

V1, CWC
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 14.6.2014


MVP Litoměřice /  24.05.-25.05.2014( CZ )
rozhodčí:  Libuše Ubrová (CZ)
třída:  otevřená

V1, CAC, CACIB, BOB


Klubová výstava Otmuchów /  17.05.2014( PL )
rozhodčí:  Satu Yla Mononen (FIN)
třída:  otevřená

V3, Najpiekniejszy Bialo-czarny Nowofundland
Klub Nowofundlanda i Landseera - Komisja ZG ZKwP


Klubová výstava Kajlovec /  26.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Bonka Georgieva (BG)
třída:  vítězů
very good head, characted, excellent front, good bones, excellent color, very good topline, very good movement
velmi dobrá hlava, charakterní, výborný front, dorá konstra, výborná barva, velmi dobrá horní linie, velmi dobrý pohyb
V4


NVP Ostrava /  12.04.-13.04.2014( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  otevřená
2 letý černobílý pes výbor. těl. rám., kr. model. hl. s typ. sam. výr., výb. hř. lin., výb. zaúhl. vpředu i vzadu, výbor. mech. poh. s velmi prost., výše pos. ocas.
V2, res.CAC


MVP Nitra /  30.03.2014( SK )
rozhodčí:  Cekic Ratibor (SRB)
třída:  otevřená

V3


MVP Nitra /  29.03.2014( SK )
rozhodčí:  Zoja Oleinikova (UA)
třída:  otevřená

V4


MVP Katowice /  21.03.-23.03.2014( PL )
rozhodčí:  Jose Juan Vidal Montero (E)
třída:  otevřená

V1, CWC
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 22.03.2014


MVP Rzeszów /  15.02.-16.02.2014( PL )
rozhodčí:  Otakar Vondrouš (CZ)
třída:  otevřená

V1, CWC
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 15.02.2014


NVP Sosnowiec /  19.01.2014( PL )
rozhodčí:  Danilo Furlani (CH)
třída:  mezitřída

V1, CWC


NVP Zabrze /  13.10.2013( PL )
rozhodčí:  Andrzej Kaźmierski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


NVP Lučenec /  15.09.2013( SK )
rozhodčí:  Anna Brankovic (SRB)
třída:  mezitřída

V1, CAC


NVP Lučenec /  14.09.2013( SK )
rozhodčí:  Dr. Zsuzsanna Váczi-Balogh (H)
třída:  mezitřída

V1, CAC


Klubová výstava Goslawice /  07.09.2013( PL )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK), Brigitte Greisler (D) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  mezitřída

V2, Najpiekniejszy Bialo-czarny Nowofundland


NVP Chorzów /  31.08.2013( PL )
rozhodčí:  Dorota Pawlikowska-Rosól (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


NVP Ustron /  30.06.2013( PL )
rozhodčí:  Piotr Bachurzewski (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC


MVP Kraków /  15.06.-16.06.2013( PL )
rozhodčí:  Oleg Yanchev (RUS)
třída:  mezitřída

V1, CWC
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 15.06.2013


NVP Bytom /  19.05.2013( PL )
rozhodčí:  Jadwiga Niciewicz (PL)
třída:  mezitřída

V1, CWC, Zwycięzca


Světová výstava Budapest /  16.05.-19.05.2013( H )
rozhodčí:  Adriana Griffa (I) - psi, John C. Frederick Peddie (CAN) - feny
třída:  mladých

V
II. FCI skupina vystavuje v pátek 17.05.2013


MVP Košice /  11.05.-12.05.2013( SK )
rozhodčí:  Shalata Dominikan (UA)
třída:  mezitřída

V1, CAC


MVP Lodz /  04.05.-05.05.2013( PL )
rozhodčí:  Wanda Kotik (PL)
třída:  mezitřída

V2


Klubová výstava Kajlovec /  27.04.2013( CZ )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých
silné kosti, výborné proporce, typická samčí hlava, dobré zuby, málo svalové hmoty, velmi dobrá horní linie, mírně zdvižené břicho, dobrý hrudník, končetiny jsou silné, dobře úhlené, srst i barva výborná i výborný v pohybu
V2


MVP Katowice /  15.03.-17.03.2013( PL )
rozhodčí:  Janusz Opara (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży
II. FCI skupina se vystavuje v sobotu 16.03.2013


MVP Rzeszów /  02.02.-03.02.2013( PL )
rozhodčí:  Andrzej Kot (PL)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
II.FCI skupina vystavuje v sobotu 02.02.2013


Klubová výstava Goslawice /  01.09.2012( PL )
rozhodčí:  Lynne Anderson (USA), Ingo Buchholz (D) - štěně, dorost, veterán
třída:  dorost

VN3