VÝSTAVY ZAPOČÍTÁVANÉ DO SOUTĚŽE ROČNÍKU 2018
MVP Nitra / 10.06.2018 / ( SK )
rozhodčí: Charlotta Mellin (S)
třída: mladých

V1, CAJC, Derby Winner 2018, Junior BOB
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

MVP Nitra / 09.06.2018 / ( SK )
rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)
třída: mladých

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Nitra / 08.06.2018 / ( SK )
rozhodčí: Carsten Birk (DK)
třída: mladých

V1, CAJC, Junior BOB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

Klubová výstava Kamenny Mlyn / 27.05.2018 / ( SK )
rozhodčí: Marion Pfordt (D) - psi, Manlio Massa (I) - feny
třída: mladých

VD
počet získaných bodů: 50 / POTVRZENO

Klubová výstava Kamenny Mlyn / 26.05.2018 / ( SK )
rozhodčí: Manlio Massa (I) - psi, Marion Pfordt (D) - feny
třída: mladých

V
počet získaných bodů: 100 / POTVRZENO

MVP Litoměřice / 19.05.-20.05.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Athanasios Garivaldis (CY)
třída: mladých

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Lučenec / 13.05.2018 / ( SK )
rozhodčí: Vladimír Piskay (SK)
třída: mladých

V1, CAJC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Lučenec / 12.05.2018 / ( SK )
rozhodčí: Vasiliy Markov (RUS)
třída: mladých

V1, CAJC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Timisoara / 06.05.2018 / ( RO )
rozhodčí: Igor Vyguzov (MNE)
třída: mladých

V1, CACJ, Best junior
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

NVP Timisoara / 05.05.2018 / ( RO )
rozhodčí: Marian Draganescu (RO)
třída: mladých

V1, CACJ, Best junior
počet získaných bodů: 132 / POTVRZENO

MVP Timisoara / 05.05.2018 / ( RO )
rozhodčí: Maria Amelia Taborda (P)
třída: mladých

V1, CACJ, Best junior
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

NVP Pápa I. / 28.04.2018 / ( H )
rozhodčí: Zaur Agabeyli (AZ)
třída: mladých

V1, HPJ, Best junior
počet získaných bodů: 132 / POTVRZENO

NVP Pápa II. / 28.04.2018 / ( H )
rozhodčí: Sergej Vanža (SK)
třída: mladých

V1, HPJ, Best junior, BOS
počet získaných bodů: 207 / POTVRZENO

MVP České Budějovice / 21.04.-22.04.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Bojan Matakovič (HR)
třída: mladých

V1, CAJC, BOJ
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

MVP Debrecen / 15.04.2018 / ( H )
rozhodčí: László Papp (RO)
třída: mladých

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Debrecen / 14.04.2018 / ( H )
rozhodčí: Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída: mladých

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Nitra / 08.04.2018 / ( SK )
rozhodčí: Sergej Vanža (SK)
třída: mladých

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Nitra / 07.04.2018 / ( SK )
rozhodčí: Tino Pehar (HR)
třída: mladých

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Uzghorod / 18.03.2018 / ( UA )
rozhodčí: Sergej Vanža (SK)
třída: dorost

VN1, Best puppy
počet získaných bodů: 204 / POTVRZENO

MVP Uzghorod / 17.03.2018 / ( UA )
rozhodčí: Tibor Bošnjak (SRB)
třída: dorost

VN1, Best puppy
počet získaných bodů: 204 / POTVRZENO

NVP Uzghorod / 17.03.2018 / ( UA )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: dorost

VN1, Best puppy, 2.místo BIS puppy
počet získaných bodů: 141 / POTVRZENO

NVP Bratislava / 18.02.2018 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: dorost

VN1
počet získaných bodů: 42 / POTVRZENO

MVP Nitra / 11.02.2018 / ( SK )
rozhodčí: Vladimír Piskay (SK)
třída: dorost

VN1
počet získaných bodů: 84 / POTVRZENO

MVP Brno / 04.02.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Jaroslav Matyáš (SK)
třída: dorost

VN1
počet získaných bodů: 84 / POTVRZENO

MVP Brno / 03.02.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Åke Cronander (S)
třída: dorost

VN1
počet získaných bodů: 84 / POTVRZENO

MVP Nitra / 10.12.2017 / ( SK )
rozhodčí: Ozan Belkis (TR)
třída: štěňat

VN1
počet získaných bodů: 84 / POTVRZENO

MVP Nitra / 09.12.2017 / ( SK )
rozhodčí: Zeljko Lozic (SRB)
třída: štěňat

VN2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO