VÝSTAVY ZAPOČÍTÁVANÉ DO SOUTĚŽE ROČNÍKU 2019
MVP Oberwart / 13.07.-14.07.2019 / ( A )
rozhodčí: Günther Ehrenreich (A)
třída: šampionů

V1, CACA, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Velká Ida / 07.07.2019 / ( SK )
rozhodčí: Antotnín Karban (CZ)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Velká Ida / 06.07.2019 / ( SK )
rozhodčí: Anna Rogowska (PL)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

Evropská výstava Wels / 14.06.-16.06.2019 / ( A )
rozhodčí: Jorgen Hindse (DK)
třída: šampionů

V2, res.CACA
počet získaných bodů: 540 / POTVRZENO

MVP Komarom / 12.06.2019 / ( H )
rozhodčí: Serghei Volinets (MD)
třída: šampionů

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Komarom / 11.06.2019 / ( H )
rozhodčí: Arne Foss (N)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Komarom / 10.06.2019 / ( H )
rozhodčí: György Hartmann (H)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Nitra / 07.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Judith V. Daniels (USA)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB
počet získaných bodů: 264 / POTVRZENO

FedCup Wels / 26.05.2019 / ( A )
rozhodčí: Einar Paulsen (DK) - psi+BOB, Victor Lobakin (AZ) - feny
třída: otevřená

V1, CACA
počet získaných bodů: 240 / POTVRZENO

Finále FedCup 2019 Wels / 26.05.2019 / ( A )
rozhodčí: Thomas Walker (A)
třída:

1. místo
počet získaných bodů: 340 / POTVRZENO

FedCup Wels / 25.05.2019 / ( A )
rozhodčí: Victor Lobakin (AZ) - psi+BOB, Einar Paulsen (DK) - feny
třída: otevřená

V1, CACA
počet získaných bodů: 240 / POTVRZENO

MVP Wieselburg / 11.05.-12.05.2019 / ( A )
rozhodčí: Anna Kochan (PL)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

Klubová výstava Kajlovec / 04.05.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Andrzej Kot (PL)
třída: vítězů
Silná kostra, výborné proporce, typická hlava, dobré zuby, výborná horní a dolní linie, trochu slabší hrudník, nohy rovné a silné a dobře úhlené, srst a barva výborné, v pohybu lehce nezpevněná
V2, res. CAC
počet získaných bodů: 180 / POTVRZENO

MVP Praha / 20.04.-21.04.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Andraš Polgar (SRB)
třída: šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 198 / POTVRZENO

MVP České Budějovice / 13.04.-14.04.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Milan Plundra (CZ)
třída: šampionů

V3
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

MVP Graz / 09.03.-10.03.2019 / ( A )
rozhodčí: Gabor Hargitai (H)
třída: šampionů

V1, CACA, CACIB, Beste Hündin, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

NVP Bratislava / 24.02.2019 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: šampionů

V1, CAC, Víťaz Slovenska, BOS
počet získaných bodů: 207 / POTVRZENO

Victory show Bratislava / 23.02.2019 / ( SK )
rozhodčí: Milan Bíroš (SK)
třída: šampionů

V1, CAC, Victory Winner
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Budapest / 10.02.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Tamás Jakkel (H)
třída: šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 198 / POTVRZENO

MVP Brno / 03.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída: šampionů

V2, res.CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 198 / POTVRZENO

MVP Brno / 02.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

MVP Nitra / 27.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Lenka Fairaislová (CZ)
třída: šampionů

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Praha / 02.12.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Jiřina Jandová (CZ)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

MVP Bratislava / 28.10.2018 / ( SK )
rozhodčí: Gabriela Ridarčíková (SK)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB, Crufts qualification, BOB
počet získaných bodů: 444 / POTVRZENO

MVP Bratislava / 27.10.2018 / ( SK )
rozhodčí: Andrzej Kazmierski (PL)
třída: mezitřída

V1, CAC, CACIB, BOS
počet získaných bodů: 414 / POTVRZENO

MVP Bratislava / 26.10.2018 / ( SK )
rozhodčí: Anne-Marie Class (FR)
třída: mezitřída

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

Evropská výstava Warszawa / 11.10.-14.10.2018 / ( PL )
rozhodčí: Einar Paulsen (DK)
třída: mezitřída

V1
počet získaných bodů: 420 / POTVRZENO

MVP České Budějovice / 06.10.-07.10.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Željko Lozič (SRB)
třída: mezitřída

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

Klubová výstava Kajlovec / 15.09.2018 / ( CZ )
rozhodčí: Annamária Tarján (H)
třída: vítězů
well balanced, good feminine head, correct top and underline, correct angulation, parallel movement, good tail and coat
dobře vyvážená, dobrá samičí hlava, správná horní a spodní linie, správné úhlení, paralelní pohyb, dobrý ocas a srst
V1, CAC
počet získaných bodů: 240 / POTVRZENO