VÝSTAVY ZAPOČÍTÁVANÉ DO SOUTĚŽE ROČNÍKU 2019
NVP Mladá Boleslav / 13.07.-14.07.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Milan Plundra (CZ)
třída:


počet získaných bodů: 54 / NEPOTVRZENO

MVP Sárvár / 12.07.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Emese Kaszás (H)
třída:


počet získaných bodů: 144 / NEPOTVRZENO

MVP Velká Ida / 07.07.2019 / ( SK )
rozhodčí: Antotnín Karban (CZ)
třída: otevřená

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Velká Ida / 06.07.2019 / ( SK )
rozhodčí: Anna Rogowska (PL)
třída: otevřená

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

NVP Klatovy / 29.06.-30.06.2019 / ( CZ )
rozhodčí: František Pasák (CZ)
třída: otevřená

V4
počet získaných bodů: 33 / POTVRZENO

MVP Szekesfehervar / 29.06.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Gábor Hargitai (H)
třída: otevřená

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Brno / 22.06.-23.06.2019 / ( CZ )
rozhodčí: František Šimek (CZ)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

Evropská výstava Wels / 14.06.-16.06.2019 / ( A )
rozhodčí: Jorgen Hindse (DK)
třída: otevřená

V
počet získaných bodů: 300 / POTVRZENO

MVP Nitra / 09.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Helen Tonkson-Koit (EST)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 08.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Martina Ellerová (SK)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 07.06.2019 / ( SK )
rozhodčí: Judith V. Daniels (USA)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Litoměřice / 18.05.-19.05.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Karel Hořák (CZ)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Lučenec / 05.05.2019 / ( SK )
rozhodčí: Zsuzsanna Balogh (H)
třída: otevřená

VD2
počet získaných bodů: 48 / POTVRZENO

Klubová výstava Kajlovec / 04.05.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Andrzej Kot (PL)
třída: otevřená
Silná kostra, dobré proporce, typická hlava, dobré zuby, velmi dobrá horní a dolní linie, dobrý hrudník, nohy rovné a dobře úhlené, trochu slabší podsada na zádech, výborný pohyb
V2, res.CAC
počet získaných bodů: 180 / POTVRZENO

MVP Opole / 27.04.-28.04.2019 / ( PL )
rozhodčí: Svend Løvenkjær (DK)
třída: otevřená

VD1
počet získaných bodů: 54 / POTVRZENO

Klubová výstava Poniklec / 27.04.2019 / ( SK )
rozhodčí: Sharon Ashdown (UK)
třída: otevřená

V4
počet získaných bodů: 110 / POTVRZENO

NVP Ostrava / 06.04.-07.04.2019 / ( CZ )
rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída: otevřená

VD2
počet získaných bodů: 24 / POTVRZENO

Klubová výstava Chržín / 06.04.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Lenka Fairaislová (CZ)
třída: otevřená
Pěkná hlava s výborným pigmentem, mírně užší postoj, správná horní i dolní linie, slabší osrstění
V
počet získaných bodů: 100 / POTVRZENO

NVP Zielona Góra / 24.03.2019 / ( PL )
rozhodčí: Anna Kochan (PL)
třída: otevřená

V1, CWC, Zwyciezca, BOB
počet získaných bodů: 222 / POTVRZENO

NVP Zakrzów / 16.03.2019 / ( PL )
rozhodčí: Piotr Król (PL)
třída: otevřená

V1, CWC
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

NVP Bratislava / 24.02.2019 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: otevřená

V1
počet získaných bodů: 42 / POTVRZENO

NVP Bydgoszcz / 16.02.-17.02.2019 / ( PL )
rozhodčí: Andrzej Szutkiewicz (PL)
třída: otevřená

V1, CWC
počet získaných bodů: 72 / POTVRZENO

NVP Bydgoszcz - noční / 16.02.-17.02.2019 / ( PL )
rozhodčí: Dorota Tomkiel-Balcar (PL)
třída: otevřená

V2
počet získaných bodů: 39 / POTVRZENO

MVP Budapest / 10.02.2019 / ( H )
rozhodčí: Dr. Tamás Jakkel (H)
třída: otevřená

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Budapest / 09.02.2019 / ( H )
rozhodčí: Péter Harsányi (H)
třída: otevřená

V1, CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 234 / POTVRZENO

MVP Budapest / 08.02.2019 / ( H )
rozhodčí: Zsolt Lokodi Csaba (RO)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Budapest / 07.02.2019 / ( H )
rozhodčí: Cristian Stefanescu (RO)
třída: otevřená

V2, res.CAC, res.CACIB
počet získaných bodů: 198 / POTVRZENO

MVP Brno / 03.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: MVDr. Vladimír Piskay (SK)
třída: otevřená

V2
počet získaných bodů: 78 / POTVRZENO

MVP Brno / 02.02.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Otakar Vondrouš (CZ)
třída: otevřená

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Nitra / 27.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Lenka Fairaislová (CZ)
třída: otevřená

V1, CAC
počet získaných bodů: 144 / POTVRZENO

MVP Nitra / 26.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Tibor Havelka (SK)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Nitra / 25.01.2019 / ( SK )
rozhodčí: Danijel Boroš-Devi (RS)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 108 / POTVRZENO

MVP Lubin / 18.01.-20.01.2019 / ( PL )
rozhodčí: Krystyna Opara (PL)
třída: otevřená

V2, res.CACIB
počet získaných bodů: 168 / POTVRZENO

NVP Brno / 12.01.-13.01.2019 / ( CZ )
rozhodčí: Renata Cepková (CZ)
třída: otevřená

V2, res.CAC
počet získaných bodů: 54 / POTVRZENO