Výstavní výsledky

Klubová výstava Wawrzkowizna /  03.09.2017( PL )
rozhodčí:  Gerda Schlichting (D)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Klubu Weteran
http://niufland-klub.pl/


Klubová výstava Wawrzkowizna /  02.09.2017( PL )
rozhodčí:  Mgr. Naděžda Střalková (CZ)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran


MVP Mladá Boleslav /  12.08.-13.08.2017( CZ )
rozhodčí:  Ratibor Rale Cekic (SRB)
třída:  veteránů

V1, BOV


MVP Sopot /  06.08.2017( PL )
rozhodčí:  Luis Pinto Teixeira (P)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran


MVP Sopot /  05.08.2017( PL )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran, Najlepszy Weteran


MVP Kolobrzeg /  24.06.-25.06.2017( PL )
rozhodčí:  Gabriela Ridarčíková (SK)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran


Speciální výstava Halbendorf /  28.05.2017( D )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL) - psi+štěňata, Sølvi Schjelderup (N) - feny
třída:  veteránů

Platz2, VDH/VND-Vet-R-Ch
XI.Newfoundland FedCup 2017


Speciální výstava Halbendorf /  27.05.2017( D )
rozhodčí:  Sølvi Schjelderup (N) - psi+štěňata, Anna Kochan (PL) - feny
třída:  veteránů

Platz2, VDH/VND-Vet-R-Ch
XI.Newfoundland FedCup 2017


NVP Grudziadz (PL) /  29.04.2017( PL )
rozhodčí:  Anna Bogucka (PL)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran, Najlepszy Weteran


MVP Chemnitz /  08.04.-09.04.2017( D )
rozhodčí:  Rony Doedijns (NL)
třída:  veteránů

Platz1, VDH-Vet-Ch-A


MVP Katowice /  17.03.-19.03.2017( PL )
rozhodčí:  Svend Lovenkjaer (DK)
třída:  veteránů

VD2
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 18.03.2017


MVP Zielona Góra /  04.03.-05.03.2017( PL )
rozhodčí:  Piotr Król (PL)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran, Najlepszy Weteran
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 04.03.2017


MVP Brno /  05.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Petr Řehánek (CZ)
třída:  veteránů

V1, BOV


MVP Brno /  04.02.2017( CZ )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  veteránů

V1, BOV


NVP Brno /  07.01.-08.01.2017( CZ )
rozhodčí:  Naděžda Střalková (CZ)
třída:  veteránů

V1, BOV


NVP Brno /  24.09.-25.09.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  veteránů

nenastoupil


Klubová výstava Wawrzkowizna /  27.08.2016( PL )
rozhodčí:  Daniele Poltri (I)
třída:  veteránů

V1


NVP Mladá Boleslav /  16.07.-17.07.2016( CZ )
rozhodčí:  Vladimír Adlt (CZ)
třída:  veteránů

V1, BOV


MVP Praha /  30.04.-01.05.2016( CZ )
rozhodčí:  Bernard Pouvesle (F)
třída:  veteránů

V2


MVP Opole /  23.04.-24.04.2016( PL )
rozhodčí:  Lyudmila Tchistiakova (RUS)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran


Klubová výstava Moszna /  23.04.2016( PL )
rozhodčí:  Victor Lobakin (AZ)
třída:  veteránů

V1, Zwyciezca Weteran


NVP Ostrava /  09.04.-10.04.2016( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  veteránů

V1, BOV


MVP Drzonków /  05.03.-06.03.2016( PL )
rozhodčí:  Jaroslaw Grunt (PL)
třída:  veteránů

V1, Najlepszy weteran
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 05.03.2016


NVP Brno /  09.01.-10.01.2016( CZ )
rozhodčí:  František Šimek (CZ)
třída:  veteránů

V1, BOV


NVP Swiebodzice /  6.12.2015( PL )
rozhodčí:  Boguslaw Chmiel (PL)
třída:  veteránů

V1, Najlepszy weteran, 2.místo BIS weteran


Klubová výstava Goslawice /  07.09.2013( PL )
rozhodčí:  Einar Paulsen (DK), Brigitte Greisler (D) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  šampionů

V


MVP Drzonków /  02.03.-03.03.2013( PL )
rozhodčí:  Maciej Kozber (PL)
třída:  šampionů

V2, res.CACIB
II.FCI skupina se vystavuje v sobotu 02.03.2013


MVP Poznań /  20.10.2012( PL )
rozhodčí:  Andrzej Kaźmierski (PL)
třída:  šampionů

V4


MVP Szczecin /  23.06.-24.06.2012( PL )
rozhodčí:  Olga Kuprianova-Sinko (SLO)
třída:  šampionů

V3


MVP Dresden /  21.04.-22.04.2012( D )
rozhodčí:  Erwin Deutscher (D)
třída:  otevřená

V1, VDH/DNK-Ch-A


NVP Swiebodzice /  03.12.-04.12.2011( PL )
rozhodčí:  Mirosław Redlicki (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Zwycięzca


MVP Poznan /  23.10.2011( PL )
rozhodčí:  Ewa Buklad (PL)
třída:  otevřená

VD


MVP Poznan /  22.10.2011( PL )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P)
třída:  otevřená

V3


MVP Szczecin /  18.06.-19.06.2011( PL )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  otevřená

V1


NVP Drzonków /  05.03.-06.03.2011( PL )
rozhodčí:  Anna Kochan (PL)
třída:  šampionů

V2


NVP Gdańsk /  16.01.2011( PL )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  šampionů

V1


MVP Poznań /  07.11.2010( PL )
rozhodčí:  Nina Kharatishvili (RUS)
třída:  šampionů

V3


NVP Brno /  25.09.-26.09.2010( CZ )
rozhodčí:  Tibor Havelka (SK)
třída:  vítězů

nenastoupil


Klubová výstava Borki /  05.09.2010( PL )
rozhodčí:  Eric Prunier (F), Wanda Kotik (PL) - štěňata, dorost, veteráni
třída:  šampionů

VD


MVP Mladá Boleslav /  28.08.-29.08.2010( CZ )
rozhodčí:  J. Kapliauskas (RUS)
třída:  otevřená

V3


MVP Szczecin /  19.06.-20.06.2010( PL )
rozhodčí:  Waldemar Mrowiec (PL)
třída:  šampionů

V2


MVP Lodz /  01.05.-02.05.2010( PL )
rozhodčí:  Zygmunt Jakubowski (PL)
třída:  šampionů

V2


NVP Drzonków /  06.03.-07.03.2010( PL )
rozhodčí:  Miroslaw Redlicki (PL)
třída:  šampionů

V1, CWC, Najlepszy Dorosły Pies v Rasie
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 06.03.2010


NVP Glogów /  22.01.-24.01.2010( PL )
rozhodčí:  Piotr Bachurzewski (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC
II. FCI skupina vystavuje v sobotu 23.01.2010


MVP Kielce /  14.11.-15.11.2009( PL )
rozhodčí:  Elżbieta Chwalibóg (PL)
třída:  otevřená

V1, CWC


MVP Poznań /  08.11.2009( PL )
rozhodčí:  Attila Soos (H)
třída:  otevřená

VD


MVP Wroclaw /  26.09.-27.09.2009( PL )
rozhodčí:  Joao Vasco Pocas (P)
třída:  otevřená

V


Klubová výstava Czaplinek /  05.09.2009( PL )
rozhodčí:  Brigitte Greisler (D)
třída:  otevřená

V3


MVP Opole /  25.04.-26.04.2009( PL )
rozhodčí:  Galina Zhuk (BY)
třída:  mezitřída

V3


MVP Poznań /  08.11.-09.11.2008( PL )
rozhodčí:  Andrey Kisliakov (BY)
třída:  mladých

nenastoupil


MVP Wroclaw /  27.09.-28.09.2008( PL )
rozhodčí:  Magdalena Kozlowska (PL)
třída:  mladých

VD2


MVP Sopot /  09.08.-10.08.2008( PL )
rozhodčí:  Stefan Sinko (SLO)
třída:  mladých

V2


MVP Szczecin /  21.06.-22.06.2008( PL )
rozhodčí:  Josef Mravik (SK)
třída:  mladých

V1, Zwycięzca Młodzieży


MVP Opole /  26.04.-27.04.2008( PL )
rozhodčí:  Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)
třída:  mladých

VD